3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • LocalPatriot
    #3130
    Igen, én is inkább erre gondoltam. Lvl60, utána encsizés, és majd akkor megpróbálom.
    De őszintén szólva, vasárnap óta a gépnél se ültem. Kicsit vacilálok még, hogy a 7-es warrior-t, vagy a sorcit húzzam-e 60-ra. Mind1, majd eldől.
  • Myselor
    #3129
    nekem a launcher valami ultra gyorsan töltötte és a barátomnak is.4x annyival jött mint amúgy a netem tölteni szokott torrentröl.csodálkoztam is :D 7óra volt az 50gb xd komoly volt
  • Troyan
    #3128
    lál, leszedtem a lancser megkerülésével 25 gigát full sávszéllel. Most megnézte a letöltött file-okat mindent rendben talált és még szed valamit, de valami pár mega lehet csak a Binaries mappába, mert azt mutatja, hogy még fél óra kell neki, a speed: 12,5 mB/s!!!
    Nektek is ez volt, vagy csak engem tisztel meg ezzel. Szerintem ezt a sebességet a torrent app-om sima 0-nak venné...
  • nxs
    #3127
    Kelsaik nem egy nehéz boss,ha nem tudjátok mit kell csinálni nézzetek róla videókat (cserélgetni kell a debuffot amit felrak,stb). Lesznek sokkal nehezebb insták ahova gear is kell,érd el a 60at és csinálj +9es Abbys setet...azzal már sok helyre le tudsz menni.
  • szergely83
    #3126
    Én mindenért magyarázatot várok :)
  • LocalPatriot
    #3125
    Semmi gond!

    Remélem Szergelynek is leesett, és nem vár tőlem semmi magyarázatot... :)
  • kastil
    #3124
    Ja bocs, csak azt hittem/hittük, hogy Killian szerverről beszélsz.

    Valaki megmondaná, hogy 21es slayerrel miért nem tudok custom skillchaint csinálni?

    Csak a premade triggerek vannak, amiket nem tudok változtatni és nem tudok lentebb görgetni sem, hogy csináljak sajátot.

    Így kicsit felesleges knockdown strikera rátennem a 25% dmg-t whirlwindhez, mivel nem tudom beállítani, hogy chainben legyen - még a premade-ben sincs knockdown strike, ks után mindig overhand strikeot dobja ki chainbe.

    Valaki elmagyarázná pls?
  • LocalPatriot
    #3123
    Lehet hülyén fogalmaztam.
    A lényeg, hogy Kelshaik boss-t baromi erősnek érzem, és kb legyőzhetetlennek.
    És az ekőtte lévő főboss meg aránytalanul egyszerű volt. Szó sem volt itt más szerverről.
  • LocalPatriot
    #3122
    Itt valami félreértés történt. :)
    Killian boss-ra értettem. Vagy nem így hívták azt a kisgyereket, (fekete haja volt), aki spanja volt ennek a Kelshaiknak a storyban?
    Mert ugye előtte őt kellett megölni. És őt elsőre megöltük. Baromi könnyű volt.
  • krisz073
    #3121
    Sziasztok,

    Használ itt valaki A10 5800K + 6670 Dual Graphics kombot?
  • szergely83
    #3120
    Mivel PvE-zned kell a PvP gearhez (mw scroll, mw alkahest, craft alapanyagok VM-hez és conjuncthoz), ezért igen. Pl. vannak akik ezért transzfereltek frayáról, mert a PvE-re nehezebben találni értelmes partyt.
  • kastil
    #3119
    És pont egy PvP szerveren lennének skillesebb, geareltebb emberek pve contentre?

    Mjuk engem nem mozgat, csak beszélgetünk
  • Sir Quno Jedi
    #3118
    Gondolom elég csak a főküldiket végiggrindelni. Pénzt tudsz adni gondolom a nagyobb karidtól, meg felszerelést is tudsz így venni jókat a kicsinek, ergó azzal ráérsz a narancssárga sztori küldiket végignyomni. Ha meg lemaradsz szintben valahol, megkéred a haverokat, hogy segítsenek kicsit húzni valami 5 fős küldis zónában a nagyobb karijaikkal. Másodkarikat felhúzni mindig sokkal gyorsabb.
  • Marfy
    #3117
    Hát esetleg a szerveren lévő játékosok között, a szerverek között biztos hogy nincs nehézségbeli különbség.
  • szergely83
    #3116
    erre en is kivancsi lennek, mi a kulonbseg killianos boss es mas server bossa kozott. miben erzed egyszerubbnek? :)
  • kastil
    #3115
    Szerver és szerver közt van különbség?:o
  • LocalPatriot
    #3114
    Én nem tudom, de elég reménytelennek érzem a dolgot. +7, +9-es top cuccaim vannak, 45k hp, és a semmiből csak meghalok. Többiek ugyan így. Kicsit durvára van beállítva. Nem azt mondom, hogy legyen olyan mint Killian, mert az meg vicc violt, kell a kihívás, de ezt a boss-t kicsit túlzottnak érzem.

    Az új warriort is amit kezdtem lvl7-es, de nem tudom van-e értelme folytatni. Csak ha belegondolok, hogy mennyi küldi van, mindent újra megcsinálni... háát...

    Na mind1, lehet pihentetem az egész game-et, utóbbi 3 hétben csak ezzel játszottam.
  • Troyan
    #3113
    nah kicsit gugliztam, van direkt download link ahonnan nekem full speed-el jön. internet download managerbe raktam a linkeket ezen forum post szerint. holnap elindítom, de elméletileg így meg lehet kerülni a launcher-t, mert az iszonyat lassú.

    https://forum.tera-europe.com/showthread.php?t=137081&page=13
  • Troyan
    #3112
    már nem 12 óra hanem 5 nap :D, van esetleg torrent vagy valami? az amerikai szerón 384ms a pingem mellesleg
  • 0Fritz0
    #3111
    A játék első időszakában a játékosok úgy öt-tíz százaléka tudta megcsinálni és ezek szerint a helyzet nem sokat változott. :)
  • szergely83
    #3110
    Welcome to Gameforge :D
  • Troyan
    #3109
    A kutyamindenségit neki! Az amcsi verziónál 3 giga leszedése után engedett játszani és a háttérben töltötte le, úgy hogy a játékon belül voltál. Most meg írja, hogy 12 óra van hátra. Jesszum pepi.
  • Troyan
    #3108
    privi megy
  • szergely83
    #3107
    Nincs transzfer NA és EU között, mivel teljesen más a kiadója az európainak (sajnos).

    /Off: meg is lepődtem volna ha még játszanál Archlorddal :D Én Meowulf voltan anno :)
  • Troyan
    #3106
    igen :) de a karival már más játszik.

    köszi, akkor amint hazaérek elindítom a letöltést, PVE szerón kezdtem priestet és már 15 vagyok na mindegy majd újra felhúzom. gondolom a EU és amcsi között nem lehet karaktert mozgatni.
  • szergely83
    #3105
    Így van, mégegyszer le kell szedni sajna.

    Btw, Chlovis Smaragdfalkából? :D
  • Troyan
    #3104
    Ahoj, hétvégén leszedtem a játékot próbaképpen, most pedig visszaolvastam a fórumon és naon úgy tűnik, hogy az amcsi verziót szedtem le. 25 giga már lenn van a 27ből. Kicsit laggolt néha, gondoltam azért mert tölti a klienst a háttérben, de ezek szerint nem, mert amilyen szerverekről beszéltek nem ismerősek. Nincs akkor más megoldás mint újra leszedni a cuccot?
  • LocalPatriot
    #3103
    Vasárnap komolyan mondom az őrület határán voltam.
    Ezt a ... Kelsaik-ot, egyszerűen nem lehet megölni. A partyban csak 60-as kari, csak én voltam a sorcival 59-es. Ötször próbáltuk megölni, de 20% körül mindig meghaltunk. Torch-ot használtam. Persze volt, hogy 99%-nál. Party matchingel is prtóbálkoztam, mindig haltunk. Dühömben elkezdtem egy warriort... kis ideig ezzel játszok inkább.
    Voltak olyan esetek amikor nem tudom amúgy hogy haltam meg. A bosstól jó messze voltam, mögötte, igazából semmi skillt nem nyomott, de meghaltam. Van valami terv a megölésére? Lesz hasonló nehéz boss, vagy csak nekünk nehéz? Alliance Of Europe guildba vagyok, szinte top karik jöttek, és ők mondták h nem fog menni...:S
  • Oltred
    #3102
    Köszi a választ,értettem. :)

    Oltred
  • Sir Quno Jedi
    #3101
    igen, itt ugrálni kell, meg kitérni, meg célozni stb. kicsit így akciósabb
  • ceb1t
    #3100
    bocsi csak a linket javítom: path of exile karakter
  • ceb1t
    #3099
    eladó karaktert keresek:) írjatok pmbe (cserélném path of exile accountom http://www.epicnpc.com/path-exile-trade-buy-sell/503577-godly-cold-templar-lvl-73-freeze-pulser-sc-lvl-57-ranger-lvl-54-marauder.html tera accountra)
    üdv
  • Oltred
    #3098
    Sziasztok!

    Ma töltöttem le a játékot, de a karakter nevének megadásakor kilép? Ki tudja mért van ez?

    A másik ami a kérdésem lenne, hogy milyen maga a játék? Olyan mmorpg-t keresek ahol magam irányítom a védekezést, kitérhetek a támadások elől, pl a mágikus támadásokat magam irányítva mágikus védelemmel hárítom el, stb. A támadásnál pedig pl a szóközt nyomogatva támadhatok, nem az van mint pl a WOW-ban, hogy a karakter egy helyben áll és püföli az ellent!

    Köszönöm előre is a segítséget! :)

    Oltred
  • Csokis
    #3097
    Oké, már sikerült is csatlakoznom.
  • Csokis
    #3096
    Magyar Guildet keresnék Veritas szerveren, ahova csatlakozhatnék!
  • XeeN
    #3095
    Én az Arcadia-n vagyok. Ez egy kevésbé népszerű szerver, de van kb 5-6 magyar guild. Mi pl. pár napja alakultunk, jelenleg négyen vagyunk, mindannyian 40+ és minden nap játszunk (van, hogy egész nap). Régi baráti társaságként nincs gondunk a fejlődéssel, ha kell napokig csak a kisebbeket húzzuk. Nem vagyunk HC csapat, csak szórakozásképpen játszogatunk.
  • SyneT
    #3094
    eu-n melyik szerveren vagytok és hányan egy guildbe? és abból kb hányan játszogattok rendszeresen mondjuk esténként?

    köszi

    üdv
  • frango
    #3093
    350-400 gold környékén van most.
    Amúgy nem drága, ha úgy nézzük, mert lvl60 után gold tízezrekkel fogsz dobálózni.
  • dante3
    #3092
    Hát ahhoz képest, hogy még 2 goldom sincs, picit drága, nekem legalábbis! :)
  • Csokis
    #3091
    Valódi pénzért vehetsz shop-ból, vagy játékostól aranyért.

    Szerk.: Tegnap pl. 600 aranyért kínálta valaki chat-en, nem tudom ez milyen ár érte (olcsó/drága)?!