3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Myselor
    #3290
    am arcadian játszom 60-as slayer,xoren néven.a pokol lovagjai guildben hogyha valaki szeretne csatlakozni,várjuk jelentkezését.jó kis guild.napi szinten raidelünk:) segítőkész emberek vannak
  • Myselor
    #3289
    fura,nem tudsz venni brokerben?
  • Martin
    #3288
    Így van, az volt az első amit próbáltam. :)
  • Warrika
    #3287
    azért mert story questet nem lehet eldobni?^^
  • Csokis
    #3286
    Miért nem "dobod el" a küldetést, majd veszed fel újra?!
  • Martin
    #3285
    Valakinek volt már dolga a Support -al. Tegnapelőtt beleestem egy olyan hibába, hogy az egyik főküldetés folytatásához szükséges tárgyat eldobtam. Így most nem tudom a fő szálat tovább vinni. Na ez ügyben nyitottam egy ticketet tegnap, de még most sincs reakció. Mennyi időbe szokott ez általában telleni?
    Egyáltalán miért enged eldobni ilyen holmit, vagy miért nem írja oda, hogy melyik questhez való, akkor kevesebb az esély rá hogy eldobom.
  • Venon27
    #3284
    Alapon van minden :( És a gépigény is megvan hozzá szóval nem értem.. De csak akkor csinálja ezt mikor beírom a kari nevet és utána bármire megyek leáll :(
  • Csokis
    #3283
    Háhá, most lazán, elsőre megcsináltam a küldit! Baromi egyszerű volt, csak tényleg figyelnem kellett, hogy milyen támadása jön. Elugrottam, majd agyaltam. Köszönöm a segítséget!
  • HyperMonkey
    #3282
    Próbálj minden hardvert alap állapotra rakni. Semmi ne legyen húzva, tuningolva, VGA sem.
  • Sir Quno Jedi
    #3281
    Na én meg azé indítottam íjjászt, mert arról írta a Terra karigenerátora, hogy ahhoz kell a legkevesebb személyes skill tudás (gyk. buttonsmashing). Én meg rém béna vagyok már manapság, a reflexeim sem a régiek, szal. ha azon múlna, nagyon halott lennék. Na mondom, akkor jó lesz ez nekem. Tény, hogy ritkán lehet vele meghalni, inkább csak BOSS-oknál, ha kihal mellőled a parti fullra. Helyezkedni kell, csapdázni, meg tartani a lőtávokat (azé van a métermérő) és akkor nem lehet gond.
  • frango
    #3280
    Nekem Lancer a mainem. 18 skillt használok aktívan. +3 ami chainekböl. Kezdő karakternek tökéletes. Halni keveset fogsz, ha rendesen használod a védekezést. Szólózni is mindent lehet vele.
  • vaakuum
    #3279
    Egyre inkább hajlok a Lancerrel való kezdésre :)
    Ha tényleg kevés skillel tevékenykedik, akkor még az irányítása sem lesz talán bonyolult.
  • Venon27
    #3278
    Helló, amikor beírom a karakter nevét és utána bármire megyek ezt írja ki: "TERA.exe működése leállt." Próbáltam újratelepíteni,próbáltam az amerikai klienst is. Az amerikai kliensnél ezt is kiírja: http://kephost.hu/share-155A_515E86A3.html
    PLS segítesetek :( Nagyon szeretnék vele játszani :(
  • Titan
    #3277
    A karakterek az elején választott szerverekhez vannak rendelve! 2 féle szerver van PVP és PVE! Minden infót megtalálsz a neten és visszaolvasva jópár kommentet meglátod, hogy elég sok magyar hol játszik! Én pl. a Veritson vagyok, ami PVE szerón és elég sokan vagyunk...

    SG.hu chat-en felvettelek barátnak(Titan), ha esetleg további kérdésed lenne...
  • vaakuum
    #3276
    Tegnap valahol láttam erről a játékról, hogy ingyenes lett, így este le is töltöttem. Sajnos eléggé későre jött le, így kipróbálni nem volt időm, csak a szerverválasztó lapig jutottam.
    Kérdésem, hogy a karakterek itt is szerverhez vannak rendelve, vagy bármelyikre lehet menni a meglévő karakterekkel? HA szerverhez kötött, akkor melyiket javasolnátok? Főleg angol nyelvűek érdekelnének.
    Semmi mást nem tudok még a játékról (karakterek, frakciók, endgame tartalom) de igyekszem okosodni, hogy legalább az alapokkal tisztába kerüljek vasárnapig, hamarabb úgy sem tudok vele játszani. Ha esetleg van olyan infó, ami egy totál kezdőnek hasznos lehet, kérem osszátok meg velem.
  • Venon27
    #3275
    Sajnos ez sem segített. :(
  • Venon27
    #3274
    Rendben :/ Neked is köszi
  • Warrika
    #3273
    töröld töltsd le és telepítsd fel újra talán segít. haveromnak is hasonló volt neki jobb lett
  • Venon27
    #3272
    De köszönöm, hogy utána néztél nekem!
  • Venon27
    #3271
    Kipróbáltam de nem működik :( Miután beírom a nevet tök mindegy mire megyek back vagy bár mi ez jön ki : TERA.exe működése leállt.
  • Csokis
    #3270
    Ennyi van róla a hivatalos fórumon. Az 5. posztban elvileg van rá egy megoldás.
  • Venon27
    #3269
    Helló! Az lenne a problémám, hogy mikor beírom a karakter nevét leokézom és kilép a játék..Valaki tapasztalta már? PLS HELP ME
  • Titan
    #3268
    Így van! De ha szeretnél, akkor az extra skillbárhoz a beállításokban tudsz bill. kombinációt rendelni...
  • Csokis
    #3267
    Megnyomod az ALT-ot, majd ott vannak rögtön a skillbar mellett a 3 ikon (4 négyzet van az elsőn, a másodikon egy + jel). Azzal tudod teljes méretűvé tenni, illetve tudsz hozzáadni egy plusz skilles bar-t, amihez nincsenek gombok rendelve, így csak az egérrel bírsz elérni.
  • Hell Girl #3266
    Ja igen, bocs.

    Hát igen, a boss az elején. Nekem mint priestnek nem jelentett gondot, mivel hp skill van. Neked azt tudom tanácsolni mint a többiek. Guild-ból segítség, vagy tanulmányozd a skilljeit. Nincs túl sok és általában sorban követik egymást. Nem nehéz kitérni előle.


    Másik: ami a videóban van alul a tagnak (amiben a skillek ikonjai vannak) azt hogyan lehet úgy beállítani ? Nekem csak a rövid picúrka skill ablakok vannak lenn.
  • Venon27
    #3265
    Helló! Az lenne a problémám, hogy mikor beírom a karakter nevét leokézom és kilép a játék..Mi a baja? Pls segítsetek
  • frango
    #3264
    Ezzel aztán rohadt sokat segítesz...Én meg nem értem, hogy mért nem megy neked az írásjelek használata.

    Nem tudom, hogy most milyen a boss(én még megjelenéskor voltam arra), de anno is kellett oda segítség a papírabb (kezdő játékos) kasztoknak.
    Azért érdemes csatlakozni egy guildhez és így tudsz hívni segítséget könnyen.
    Amúgy ez a boss még pont a könnyű fajtából való. Annyi, hogy csak ki kell ismerni a skilljeit. Tudni kell mikor milyen skilt fog használni. Ezt videókból is le tudod nézni. Kitérést folyamatosan használni! HP potikat is érdemes bekészíteni. Ha nagyon kell hp,hp reg stb. köveket ruciba.
  • Warrika
    #3263
    nem tudom srácok sorcival most 54 es vagyok teljesen egyedül és mindent elsőre másodszorra sikerült nem nagyon értem hogy nektek hh nem...:D
  • Csokis
    #3262
    Így van, a legelső hülye döggel van problémám, nem a teleport utánival. Direkt írtam is. Nem tudom miért nem megy, eddig semmi gondom nem akadt egyik ellenféllel se. Holnap megint megpróbálom, talán sikerül.
  • Martin
    #3261
    Nem a végén lévő frimbiliskre (vagy mi a neve) gondolt, hanem előtte amit még kint kell megölni. Azzal meg én szívtam amikor ott jártam. Háromszor haltam meg, ugye sorcererként nem igen lehet húzni az időt. :)
  • Hell Girl #3260
    Azt a fő mobot nem kell kinyírni. Csak húzd el addig, amíg lejár az idő és már nyertél is. :)
  • Warrika
    #3259
    hát am nem tudom miért nem bírod megcsinálni:D

    én 48 on kaptam ha jól emléxem éés sorcival simán vittem. pedig nem 1 tank
  • Csokis
    #3258
    Ott van az aláírásomban minden! Igen, azt látom, hogy nem ártana szintet lépnem, de pont a grindfest-et utálom. Lehet nem kellett volna kihagynom a BAM quest-eket, de idegesítő mindig emberekre várnom.
  • Warrika
    #3257
    lépj 1-2 szintet utána könnyű:D
    am meik szerveren vagy? ha nagyon nemmegy segítek
  • Csokis
    #3256
    Bacca meg, elakadtam az egyik főküldiben. Ilyen még nem fordult elő, hogy nem bírtam volna a fő ellenféllel. Most viszont nem bírom leverni az alább is látható videón szereplő ellenfelet, de csak a 7:15-ig szereplőt. Valaki nincs errefelé?

  • LocalPatriot
    #3255
    Biztos karbantartás van.
  • dante3
    #3254
    nem sajna, az eu honlap sem jön be
  • Revans85
    #3253
    Ti be tudtok lépni a játékba?
    Nekem nem adja a bejelentkezés ablakát.
  • dante3
    #3252
    Köszi, erre nem gondoltam, hogy ott is megnézzem mi a helyzet! :)
  • Titan
    #3251
    Miután elosztottad a pontokat, az ablak alján látsz olyan gombokat, hogy 1,2,3,4 katt pl. az 1. re és a abban a sor végén van, hogy save. Katt rá és kész is..:)