3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Tatyla
    #3370
    már megjavult most léptem ki
  • Pupuci
    #3369
    Biztos van itt olyan, aki Lineage2-vel is játszott.
    Szóval úgy "plusszozni" lehet a fegyvereket, mint ott?

    És ha igen, akkor hogy?
  • Pupuci
    #3368
    Az biztos, hogy én most ki nep lépek :)
  • Pupuci
    #3367
    :(
  • XeeN
    #3366
    Nem az a gond. Megint állnak a login szerverek. Megpróbáltam belépni a másik gépről, de a jelenség ua, pedig a játék fut a gépen. Az is igaz, h kevesen vannak fent, gondolom sokakat nem enged be.
  • Pupuci
    #3365
    Próbáld meg azt a repair izét. Én simán bementem. Mint mondjuk tegnap előtt, amikor még minden frankó volt.
  • XeeN
    #3364
    Unable to connect to login server.

    Engem ez fogad...
  • Pupuci
    #3363
    Bent is vagyok :p

    Ez azt jelenti, hogy valami vendégmunkás van a germánoknál.
  • Pupuci
    #3362
    Kivételezik a csajokkal?? Na mindjárt megpróbálom én is :)
  • XeeN
    #3361
    A feleségemet beengedte, engem viszont nem...
  • Pupuci
    #3360
    Még a szar osztrákok sem dolgoznak szombaton!
    Kérdésre, hogy dolgoznak-e megrökönyödés és röhögés volt a válasz!
    Sőt! Bevett szokás sok cégnél az úgynevezett "Fenstertag".
  • Since
    #3359
    Mit szóltok a cash shophoz? Olvastam a TERA Club előfizetésről, és ha jól láttam adnak egy teleportal képességet és oda teleportálsz ahová szeretnél? Természetesen városokra gondolok elsősorban.
  • ZOLCHI
    #3358
    Megcsinálják. Azért az durva lenne ha hétfőig igy maradna.
  • Tatyla
    #3357
    csak vasárnap nem dolgoznak de ez ne túl nagy vigasz :D,kedden meg már indul a Neverwinter :)
  • Pupuci
    #3356
    Elég erősen gétlem. A germán lusta nép, hét végén nem dolgozik!
    Sem a hivatalos oldalon, sem a fórumban sem pedig a hivatalos fészbúk oldalon még csak a fülük botja sem mozdul.

    Én most kezdtem a játékkal ismerkedni néhány napja. Nézegettem a shopot, de ilíen szupporttal tuti nem költök rá.

  • ZOLCHI
    #3355
    Na ez egyáltalán nem megy. Tera oldalon sem lehet belépni accountba. Remélem közben csinálják 1000-el.
  • LeonSilver
    #3354
    És csak hétfőn kalapálnak rajta valamit, aztán rögtön karbantartás :D :D
  • Myselor
    #3353
    jah nincs szerver,:)
  • Pupuci
    #3352
    Szinténzenész. Valami gebasz van!
  • Martin
    #3351
    Szerintem feleslegesen törölted. Nálam eleve be sem lehet jelentkezni, ugyanis már odáig se jut el, hogy beírhassam a jelszót. Sőt most már ki is írta, hogy nem tud csatlakozni a bejelentkeztető szerverhez.
  • LeonSilver
    #3350
    Hát... ha nem muszáj, akkor én a szaros kis 5 megás DSL-el nem állnék neki megint ;)

    Tudod az az érdekes, hogy másik accountal simán be tudok menni!!
  • Tatyla
    #3349
    detto nekem is ugyan ezt csinálta dühömben uninstalláltam és most töltöm újra...
  • Pupuci
    #3348
    Na most nekem is meghülyült ez a szar.
    Az előbb (15-20 perce) lefagyott ez a szutyok.
    Bezártam, újraindítottam.. volna.

    Azzal az accountal, amivel bent voltam nem tudok belépni. Mintha beragadt volna, vagy mit tudom én. Másikkal simán bemegyek..
  • Pupuci
    #3347
    Igen, de nem erről van szó.
  • Tatyla
    #3346
    19-re egy fél délután felhuzok egyet
  • Pupuci
    #3345
    Igen, így gondoltam én is.


    Azt hittem simán, "ingyé" át lehet vinni legalább egy karit egyszer.
    Van egy 19-es papom (tudom, nem nagy de tök megkedveltem) azt vittem volna át Arcadia szerverre (Veritason van most), de akkor marad a helyén szegény.
  • Martin
    #3344
    Igen külön regisztráció kell a supporthoz is. Amúgy nem érdemes írni nekik. Volt nekem is olyan problémám amihez kellettek volna, de most már közel egy hónapja nem reagáltak, igaz, hogy sikerült megoldani azóta.

    Amúgy a mostani launcher frissítés után nekem sem indult el elsőre. Leállt a jelszó beírás után (Play gombra nem is tudtam kattintani), de a launcher bezárásával második próbára már ment.
  • hawkie22
    #3343
    Megpróbáltam, de nem segített. Ezek szerint nem marad más mint uninstall és újratelepítés.
    Amúgy az miért van, hogy a support nem fogadja el azt a jelszó-email párost, amivel a játékba be tudok lépni? A supportnak külön reg kell?
  • Tatyla
    #3342
    Csak ami nála van bankot nem és ne legyél guildben, ja es ez nem kevés pénzbe kerül...
  • Pupuci
    #3341
    Srácok. Ez a karakter transzfer hogy működik?

    A karit mindenestől (ami nála van az invben azt is?) átviszi másik szerverre?
  • Pupuci
    #3340
    Van egy olyan, hogy > Launcher settings > Repair your install
    Próbáld meg, hátha...!
  • hawkie22
    #3339
    Szerintetek rakjam újra a klienst? Elindítom, kattintanék a Play gombra, de nem indul semmi. A support gombra kattintva pedig nem fogadja el az email-címet, meg a jelszót, amivel pedig a kliensnél be tudok jelentkezni.
    Nem értem, mi lehet a gond.
    Tegnap még tök jól ment minden az első indításnál, most meg nem megy semmi. DE nincs kedvem megint letölteni az egészet.
  • Myselor
    #3338
    Enga:)
  • hawkie22
    #3337
    Hali!

    Nálatok is gond van, vagy a hiba az én készülékemben van? Elindítom a Launcher-t, végigfut a csík, Complete meg minden, bejelentkezem, a Play gomb piros, rákattintok, de a játék nem indul. Semmi reakció, se töltés, se semmi.

    A szerverek a program szerint futnak, szóval az nem lehet gond.
  • Hell Girl #3336
    Ha csak simán a képernyő jobb oldalán x -eled ki a küldiket attól még az megmarad a küldi listában ( L ). Ha ott leadod, nemtom hogyan jönne vissza ha mobot ölsz. :) Sztem jobboldalt x -elted csak ki, ugye? :)
  • Hell Girl #3335
    Tera Shopban tudsz venni igazi pénzért.
  • Martin
    #3334
    Alt->Social->Guilds On Server.

    Kikeresed amelyikhez csatlakozni akarsz (Pokol lovagjai) és kattints az Apply Gombra jobb oldalt a Guild neve mellett. :)

    Vagy használhatod a Global chatet is, de az nem túl elegáns. :D
  • Since
    #3333
    Kinél tudok jelentkezni invite-ért?
  • Myselor
    #3332
    persze hogy van,nem is egy,A Pokol Lovagjai vagyunk mink:)
  • Since
    #3331
    Sziasztok! Arcadia szerveren van magyar guild?