19
  • Garrett27
    #19
    Nálunk is mikrohullám van, és rettenetesen instabil! Ha köd van, eső van, alig csordogálnak az adatok. Tehát egyetértek az előző hozzászólóval, hogy fos hardver+fos rendszer, és drága is az adott sávszél vele...
  • zoliapu
    #18
    Igen kevesebb hálózat kisebb fenntartási költég, főleg az informatika terén igaz ez, mindenki jobban járna.
  • gettoharcos2
    #17
    sms-t pont lehet ingyér is küldeni : wadja.com
  • NEXUS6
    #16
    "Csak egy maradhat!!!"

    Ahogy mondja a részegség miatt kettős-látásban szenvedő alkesz, és lenyomja a köv sörét is!
  • pzssoft
    #15
    Jaja, 13:05-kor történt valami, mert az országban több helyen is elment a net és csak most jön/jött vissza percekre - de remélem már marad is (adsl). Állítólag valami központi kábelszakadás.
  • Reg5
    #14
    Jó neked.
  • traveller
    #13
    Nézd meg a bix statisztikát 13:00 előtt van egy nagy sebesség csökkenés valószínűleg azért olyan lassúak.
  • Sir Ny
    #12
    ebben mi a hír? és hogy lehet a semmiről egy oldalt írni?
  • roliika
    #11
    Mellesleg tudja valaki, hogy a freemail.hu, iwiw.hu, hwsw.hu miért borult ma meg illetve miért ilyen tetű lassú a weboldalak fele? Ennyire nem bírják a hétvégi kiképzést milliárdokért?
  • roliika
    #10
    Szia! Ahol laktam (Zalaegerszeg) 1-10 megabites netet adtak 5000Ft-ért és stabil volt..szakadó esőben, hóban. Csak az atomstabil rögzítés kérdése, hogy mennyire jó.

    Cikkhez is hozzászólva, a 4G a rövidtávú jövő. Alacsony beruházás nagy sávszél nagy hatótáv. 1 ilyen mobil állomás 100km-t is letud majd fedni több száz Mbites Internettel. Az állomáshoz közel eső települések 1 gigabites kapcsolattal is rendelkezhetnek. Már élesben tesztelik..nem sci-fi.
  • roliika
    #9
    "*A Hackthat.net csak egy internetes játék. Nem kell félned, számítógépedre nem települt semmilyen program! "

    Mellesleg marhaságnak tartom.
  • szlovákiai hun
    #8
    A mikrohullámú internet szolgáltatókat kellene megszüntetni, mert az egy fos fos hardverekkel, nincs stabil sebesség és még drága is.
  • Lazarus
    #7
    Rohadj el
  • feherf
    #6
    LINK
  • Ferrer
    #5
    Jajjmár, keress több pénzt, az sms meg pont ezért izgalmas, mert olyan, mint egy levél, de tömörnek kell lennie, ezért azon kell lenni, hogy minél személyesebb legyen :) Én meg telefonálni utálok, inkább elmegyek valakihez.
  • Alwares
    #4
    Én bevallom évek óta nem küldtem sms-t. Leszoktam róla. Erre most írtam eggyet, amivel kiváltottam egy kb 10 másodpercnyi beszélgetést, és 4 SMS árát számolta fel. Lolmár...
  • B0nFire
    #3
    elégségesnek=elégtelennek
  • B0nFire
    #2
    Ezért nem írok soha SMS-t. A mondanivalóm kifejtésére kevés, a bevitel nehézkes (még QWERTY billentyűzeten is) és még ráadásul drága is. Valószínűleg azért csökken az ebből származó profit, mert egyre több ember tartja elégségesnek ezt a szolgáltatást. Azt is utálom, amikor bizonyos helyeken korlátozva van a karakterszám. Inkább nem is írok posztot, mint egy félórát azzal pöcsöljek utólag, hogy hogyan fogalmazzam át a mondanivalómat úgy, hogy azért hellyel-közzel ugyanaz legyen az értelme, de azért beleférjen a karakterkorlátba. Szerintem ha az SMS-eken is megszüntetnék a karakterkorlátot, rögtön sokkal többen használnák. Így már megérné többeknek használni. A sok kicsi meg ugye sokra megy.
  • GABOR16
    #1
    Az SMSeken hatalmas profit van... a maximálisan 192bájtnyi adatért arányaiban hatalmas összegeket kérnek el