20
  • Tripax
    #20
    nem akarok nagy ellenszenvet kiváltani, de azt hiszem egy játékot élvezni kell, nem csak megcsinálni. Aki csak megcsinál egy játékot annak minden játék csak arra lesz jó, hogy megcsinálja és elmondhassa, hogy na ez is kész. Kimarad a játék belőle. A lényeg hogy egy játékban el tudjunk merülni, legyünk ott. Kicsit hasonlatos a horrorhoz. Ha nem akarok megijedni nem is fogok, nade ha beleélem egy kicsit magam, hogy megindul az adrenalin.
  • mama 2
    #19
    Ennél gyerekesebbre hova akarják már csinálni?:D
    Hát még az én 7 éves kereszttesóm is megértette, és tudodtt vele játszaniXD.
  • ZsZso
    #18
    Szerintem ma már egy 4 éves gyerek rötyögve StarCraftozik ... a Spore -t meg szerintem totyogós korszakában is nyomhatja annyira gagyi. Ahoz képest ahogy bereklámozták (szokásos "mindent meg lehet benne csinálni") egy gyógypedagógiára járó teljesen reménytelen emberke is könnyedén kiismeri magát a játékon, ÉS lehet fél óra alatt meg is unja ... ezt még lehet butítatni? Várjuk :)

    Bár lehet nem amcsi fejjel gondolkozok ... lehet ott pont erre van szükség. Bekapcsolnak egy screenscavert a gyereknek, aztán azt mondják neki: "Tessék játszál!"
  • Falcon87
    #17
    Szeretem a sporet, de a gyerekverziónak semmi értelme sem lenne. Már ez is eléggé "gyerekes" lett. Ahogy mondtátok, csinálni kéne inkább egy "felnőtt" verziót...
  • Lazarus
    #16
    szerintem is, ahogy jönnek az új szakaszok úgy lesz egyre szarabb a játék
  • smv
    #15
    Lehet gáz vagyok, de szerintem a sejtfázis a legjobb benne.
  • polarka
    #14
    jah, meg a kolóniák egyenkénti építgetése is fölöslegesen elveszi az időt, bárcsak lehetne automatizálni...
  • polarka
    #13
    Nem tom, de én kb. 2 nap alatt már végigvittem. Táncikálni meg nem táncikáltam. Mindenkit felfaltam, kiírtottam és a végén meg csak gyorsan elugráltam a galaxis közepébe, úgy hogy ne támadjanak le azok a groxok (ha jól emléxem).

    Az egész ilyen sims-szerű lény baszogatós és épület tervezős, meg stb. dolgokat a lehető leggyorsabban megcsináltam. Sztem az volt a legunalmasabb az egészben. Meg, hogy folyton riasztottak, h meg támadták vmelyik bolygót, miközben már beszereltem oda faxa védelemnek ilyen repkedő gömböt, ami kb. 1edül elintézi a támadókat. De azért oda kellett repüljek és meg kellett néznem, h hogyan lövi szét azokat...
  • Vogel
    #12
    mért, azzal nem csak lányok játszanak? :O
  • Vorpal
    #11
    Ez ja - ez kellene végre...
  • Vardar
    #10
    Spore Hero Arena lenne jó PC-re. HARC! Mortalkombatozni a saját lényeddel. Ez kellene végre.
  • lammaer
    #9
    Muszáj volt beletenni a kis pöcsözést a végére? Komolyan nem értem az embereket, hogy képtelenek értelmes módon megbeszélni dolgokat :(
  • kozik
    #8
    ruley, te nem tudsz magyarul.
    szegíny jány aszonta, hogy ő személy szerint nem bírta a gyerekes elemeket sokáig (és már ezért a megállapításért is bocs, akinek fáj).
    azért, mert én bírom a gyerekes dolgokat, nem vagyok gyerekes, és nem lépett a májamba.
    szóval hülyeség, amit te írsz, te primitív pöcs.
  • Ruley
    #7
    Ha tudod hogy vannak érettebb Spore rajongók akik ezt sértésnek veszik hogy gyerekesnek nevezted őket (vagyis nyilván nem gyerekek), akkor ELEVE miért írtad le ha tudtad hogy hülyeség?

    Kb mintha azt írnád hogy elnézést a Sims rajongó fiúktól, de szerinted Simssel csak lányok játszanak...
  • Ferrer
    #6
    Ugyanezt akartam beírni szóról szóra! :DD
  • Theodora
    #5
    Ott a pont!
    Inkább egy professzor verziót kellene csinálniuk! Akkor azt talán még a tudomány is használhatná!
  • Flora2
    #4
    Gyerekeknek szánt változat?? Én azt hittem, EZ VOLT a gyerekeknek szánt változat. (Bocs a Spore-rajongóktól, én biztos túl öreg vagyok hozzá, 2 napnál tovább nem bírtam a fütyürészést-táncikálást...)
  • Flashy
    #3
    először azt hittem hogy olyan lesz, hogy csak barátságos, aranyos szörnyeket lehet vele csinálni :)
  • warchief
    #2
    "mégpedig az eredeti fejlesztéshez képest egyszerűbb, könnyebben átlátható módon." uhh, 2 éveseknek fejlesztik?
  • Ruley
    #1
    "A Electronic Arts arról nem beszélt, hogy a játék mennyire sikeres az eladási adatok tükrében, mindössze annyit közöltek, hogy eddig 6 millió alkalommal töltötték le a Creature Creator nevű lénykreáló szoftvert (amely nem igényli a teljes játék meglétét), illetve hogy a Sporepedia oldal állománya jelenleg 65 millió lényre rúg."

    Szerintem valahol 3-4 millió körül van.
    A hivatalos oldal kijelzi az online aktivált profilok számát, és az most áll 2.5 milliónál.
    Amikor bejelentették a 2 milliomodik eladást akkor 1.7 milliónál állt, beleszámítva a fizetős Lénylabort.
    Gondolom azóta nem nagyon fogy a Lénylabor...