16
  • neoG
    #16
    Háhááá!Ezaaaaaz!Bassszá ki velük
  • Inquisitor
    #15
    Elég nagy harc lesz itt, aki HDD-t vagy flash cuccott valah gyártott, az mind SSD-t csinál, és akkor ott van a csúcsfejlesztő Intel is az X25 szériával. Lehet az SSD elterjedése eltüntet pár HDD gyártót? Vagy az összeset?
  • NEXUS6
    #14
    Szerintem is nagyon szépen alakul az áruk, meg a teljesítményük. EZT talán már most is bevállalnám rendszer lemeznek.
  • Rexhawk
    #13
    mit akarsz már 60 gigás vinyókat lehet venni 30e-50e forintért...
  • Rexhawk
    #12
    "William Watkins igazgató akkor arról beszélt, hogy a technológia még nem kiforrott, így nem lenne sok értelme rögtön fejest ugrani az új szegmensbe. Watkins azonban már nem tölti be korábbi szerepét, azt Stephen J. Luczo foglalta el"
    talán azért van ez a pálfordulás, mert igazgató váltás történt. Nem értem minek kell ezen háborogni...
  • IMYke2.0.0.0
    #11
    5 éves Seagate winyom tökéletesen teszi a dolgát a szintúgy annyi idős Maxtor mellett az otthoni gépemben.
  • Stiff
    #10
    Hát a SEAGATE ből még akkor sem kéne ha ingyen vágnák hozzám. Ez a gyártó már nagyon lejáratta magát...
  • WoodrowWilson
    #9
    Tuti csődbe mennek miattad.
  • rootkiller
    #8
    Röhej ez a Seagate. Eddig perelni akartak, most meg ők is gyártják. Én eddig s vettem, és eztán se fogok Seagate-t venni.
  • NEXUS6
    #7
    Hááát, ez az!
    De egy próbát valszeg megér majd a dolog:)
  • jaspercry
    #6
    Nagyon várom,hogy elérhető áron.........
  • saba30
    #5
    Szerintem pont ezt neki nem kellett volna mondani. Egyébként én is ilyen esetben teljesen ujraraknám az egészet. Alaplapváltásnál kötelező, itt meg szerintem ajánlott. Nemtom, a ghost mostanság, hogy csinálja, szektor szinten másolja vissza az adott particiót, vagy képes már fájl szinten is (gyanítóm már tudja), de mivel alapvetően más a fizikai felépítése az adathordozóknak nem ajánlott ilyennel próbálkozni. SSD-nél + van "írás gyakoriság elleni védelem" - (ezt így magyarosan én találtam ki) tehát az elekronika a szektorokat blokkoba szervezi aminek az írási gyakoriságát méri (statisztikát vezet) hogy ugyan az a blokk ne íródjon sokszor mert hamar megnyeken, ekkor megjelölté válik és ennyivel csökken a logikai mérete az SSD-nek. Ezért tilos az SSD-ket töredezettségmentesíteni is, és nincs is rá szükség mert az elérési idő gyakorlatilag minden pontjáról 0 ns.
  • Blero2
    #4
    Ghost-ról hallottál már?
  • NEXUS6
    #3
    Szerintem ebben az évben benevezek egy ilyenre.
    (Csak azt sajnálom, hogy újra kell telepítenem a rendszert, nem kevés melómba volt, amíg sikerült saját ízlésemnek megfelelőre alakítani a windózomat.)
  • Stonee
    #2
    nagyon jó cuccnak ígérkeznek (azok) az SSD-k. de qva drága egyenlőre.
  • chase
    #1
    Az első számú merevlemezgyártó az utóbbi időben nem épp a megbízhatósága miatt került a hírekbe.