Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
07:58
kisfleg súlyosan megsebesítette
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Szintet léptél! Új szinted: 10. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +2
Végre!!!Rettegjetek ellenségek!!😊
Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200
Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200
Ati tegnap elbeszélgetett vele, és engem nem bánt! <#vigyor2>#vigyor2>
lvl: 39 tel.: 72539 Mentsd meg a Földet! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni!
Szia<#integet2>#integet2><#puszi>#puszi>
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Õ engem is megtámadott már kétszer. Tegnap meg tegnap elõtt... <#conf>#conf>
lvl: 39 tel.: 72539 Mentsd meg a Földet! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni!
A Harc kimenetele
Wintonio vs. Salvatrucha
Salvatrucha a gyorsabb, ezért õ kezd,
Salvatrucha eltalál UZI-t használva, 1184.5-t sebez rajtad!
A nyertes: Salvatrucha!
Salvatrucha Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Még szerencse hogy nem volt nálad pénz..
Jöhet a bosszú.
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
és még nem is küldi el hogy mien volt a harc...
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
WTF???
Emmeg ki a ****om???
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
meg nah... nagy töltény... az a legnagyobb baromság szerintem... azaz az 1.03-as szorzó igazából sztm sz**t sem ér...😊 annyi pénzért meg fõleg...
Az uzi egy nagy rakás sz@r akkor!!!!!
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Pénz: $1
A Harc kimenetele
Wintonio vs. ZozCastellano
Wintonio a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el ZozCastellano-t így nem sebeztél rajta!
ZozCastellano nem talál el, így nem sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod ZozCastellano-t 1.03 sebeztél rajta!
ZozCastellano nem talál el, így nem sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod ZozCastellano-t 1.03 sebeztél rajta!
ZozCastellano eltalál Katana-t használva, 1526-t sebez rajtad!
A nyertes: ZozCastellano!
ZozCastellano Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $323
Jöhet a bosszú...
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
van egy tankom is <#nevetes2>#nevetes2>
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
DonNikol tel:32971
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
nem pont erre gondoltam😄
DonNikol tel:32971
olaszban vagyok...
Betámadsz???
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
Nincs mire. Van BARÁTNÕM
<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
DonNikol tel:32971
Pfff Szabin!
És még dicsekszik is!
<#hehe>#hehe><#hehe>#hehe><#hehe>#hehe><#banplz>#banplz>
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
DonNikol tel:32971
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
DonNikol tel:32971
A Harc kimenetele
Attis79 vs. DonNikol
DonNikol a gyorsabb, ezért õ kezd,
DonNikol eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod DonNikol-t 1.03 sebeztél rajta!
DonNikol eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod DonNikol-t 1.03 sebeztél rajta!
DonNikol nem talál el, így nem sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod DonNikol-t 4990.35 sebeztél rajta!
A nyertes: Attis79!
Súlyosan megsebesítetted DonNikol-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $2,515 volt
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!