Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

666miki666
#96956
MrBean

07:58

kisfleg súlyosan megsebesítette

Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”

666miki666
#96955
<#taps><#eljen><#eplus2>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

mrbean1
#96954
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 12:30:33

Szintet léptél! Új szinted: 10. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +2

Végre!!!Rettegjetek ellenségek!!😊

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

#96953
Robbanós hely kiadó szb-n. tel: 92561
mrbean1
#96952
Új Szinthez XP: 4,230/4,210 :HMMM:

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

mrbean1
#96951
Új Szinthez XP: 4,230/4,210

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

mrbean1
#96950
szasztok.!ez ám a nem semmi??😊

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

#96949
<#nyes>
Ati tegnap elbeszélgetett vele, és engem nem bánt! <#vigyor2>

lvl: 39 tel.: 72539 Mentsd meg a Földet! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni!

666miki666
#96948
jaj, köszönni elfelejtettem
Szia<#integet2><#puszi>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Nezbuyer
#96947
Embercsempészetre kellene még 2 ember Tel.:89313

666miki666
#96946
na akkor majd szólunk pár szót az érdekében a ELIT-ben. Örülnek majd a fiúk hogy van kit csapni<#hehe><#eplus2>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96945
Sziasztok! Szia Atiii! <#wave>
Õ engem is megtámadott már kétszer. Tegnap meg tegnap elõtt... <#conf>

lvl: 39 tel.: 72539 Mentsd meg a Földet! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni!

#96944
Hát hallod ez valami terminátor lehet...:S😄

666miki666
#96943
bezzeg neki mûködik

A Harc kimenetele
Wintonio vs. Salvatrucha

Salvatrucha a gyorsabb, ezért õ kezd,
Salvatrucha eltalál UZI-t használva, 1184.5-t sebez rajtad!

A nyertes: Salvatrucha!
Salvatrucha Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Még szerencse hogy nem volt nálad pénz..
Jöhet a bosszú.

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96942
<#boxer><#boxer><#boxer><#boxer><#violent><#violent><#violent>
és még nem is küldi el hogy mien volt a harc...

666miki666
#96941
Salvatrucha energiája 10% alatt van, ezért nem tudod megtámadni!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

666miki666
#96940
na õt viszont már levertem de majd mindjárt megkeresem! <#nevetes1>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96939
Sajnos elvesztetted a harcot Salvatrucha ellen!
WTF???
Emmeg ki a ****om???

666miki666
#96938
Ezek után én is!!!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96937
Nem én mondtam...😊
meg nah... nagy töltény... az a legnagyobb baromság szerintem... azaz az 1.03-as szorzó igazából sztm sz**t sem ér...😊 annyi pénzért meg fõleg...

LoSA
#96936
Szerintem az összes fegyver egy rakás x@r!! Én csak kézi fegyvert használok! <#nyes>

666miki666
#96935
Ezt nem értem 41 töltényem ment rá és csak ennyit sebeztem????
Az uzi egy nagy rakás sz@r akkor!!!!!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Nezbuyer
#96934
Hali! SZB nálam! Tel.: 78792

#96933
Szerintem csak random volt... hát 2* nem is találtalak el...😄 Igaz másnapos is vagyok egy picit... De nah...😊

666miki666
#96932
akkor a következõ csak katanával lesz

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

666miki666
#96931
legközelebb inkább Chuck Norrisal megyek!<#hehe><#hehe><#hehe>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96930
Mmmmm... Pedig már be is állítottam a jutalmadat..😄
Pénz: $1

666miki666
#96929
<#rinya><#rinya><#rinya>
A Harc kimenetele
Wintonio vs. ZozCastellano

Wintonio a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el ZozCastellano-t így nem sebeztél rajta!
ZozCastellano nem talál el, így nem sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod ZozCastellano-t 1.03 sebeztél rajta!
ZozCastellano nem talál el, így nem sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod ZozCastellano-t 1.03 sebeztél rajta!
ZozCastellano eltalál Katana-t használva, 1526-t sebez rajtad!

A nyertes: ZozCastellano!
ZozCastellano Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $323
Jöhet a bosszú...

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96928
Nálam meg van egy mérgezett egér...😄😄😄 Pffff😊

666miki666
#96927
akkor mindennel megyek <#nevetes1>
van egy tankom is <#nevetes2>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96926
Minden amit szeretnél...😊

666miki666
#96925
fegyverrel vagy csak uzi v katana v ökölharc?

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96924
Sok szeretettel várlak...;D

#96923
A legjobb<#eljen>

DonNikol tel:32971

666miki666
#96922
Jaa nem én szabadságon vagyok épp.<#nevetes1>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

666miki666
#96921
pill csak töltõdöm kicsit

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96920
<#nevetes1>
nem pont erre gondoltam😄

DonNikol tel:32971

#96919
Okés..😊
olaszban vagyok...
Betámadsz???

Vatos Locos
#96918
<#hehe><#law>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

666miki666
#96917
<#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2>
Nincs mire. Van BARÁTNÕM
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96916
Csak nem irigykedsz😊😊

DonNikol tel:32971

666miki666
#96915
Már ne is haragudj meg barátom de ez magánügy hogy Te éppen kin vagy!!!
Pfff Szabin!
És még dicsekszik is!
<#hehe><#hehe><#hehe><#banplz>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Vatos Locos
#96914
Nincs mit😊Én köszönöm😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

666miki666
#96913
pl én?<#hehe>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96912
Köszönöm😊

DonNikol tel:32971

#96911
Valaki Velem is jöhetne egy barátira...😊

Vatos Locos
#96910
Utaltam a pénzt😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#96909
grat<#worship><#worship><#worship>

DonNikol tel:32971

Vatos Locos
#96908
Támadás


A Harc kimenetele
Attis79 vs. DonNikol

DonNikol a gyorsabb, ezért õ kezd,
DonNikol eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod DonNikol-t 1.03 sebeztél rajta!
DonNikol eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod DonNikol-t 1.03 sebeztél rajta!
DonNikol nem talál el, így nem sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod DonNikol-t 4990.35 sebeztél rajta!

A nyertes: Attis79!
Súlyosan megsebesítetted DonNikol-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $2,515 volt

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#96907
SZB-re mennék sofõrnek. Tel: 19844