Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#96906
Lengyelbe😊Töltsd fel magad ráérek😊

DonNikol tel:32971

Vatos Locos
#96905
Hol vagy a kondim nem nagyon jo😞most vok 40%lékon😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#96904
Jössz egy baráti harcra?😊 Bár nagyobb vagy,de kivi vok😊

DonNikol tel:32971

Vatos Locos
#96903
AZ nem jó😞

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#96902
Az a jobbik este😊Nekem se suli,se meló😞

DonNikol tel:32971

Vatos Locos
#96901
Hehe én szabin vagyok<#wink>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#96900
Sajna😊 Mindenki suli,csak mi nem<#vigyor2>

DonNikol tel:32971

#96899
pangás..megkezdõdött a suli :-)
Vatos Locos
#96898
Pangás..😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Mangoo
#96897
kawaclipse idõpont: 2009 Sep.4. - 10:34:19

kawaclipse megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
kawaclipse idõpont: 2009 Sep.4. - 10:33:58

kawaclipse megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#worship>

Sikeresen értékelted ezt a játékost.
42 [Fel<#eljen>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

#96896
Sziasztok! Érdeklõdöm a red bull piaci áráról.
#96895
Mizu van erre?

DonNikol tel:32971

Vatos Locos
#96894
<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

LoSA
#96893
Küldtem én is!

#96892
Kösziiii....😊
Statcsere PM-ben???

LoSA
#96891
A Harc kimenetele
LoSA vs. ZozCastellano

LoSA a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod ZozCastellano-t 244 sebeztél rajta!
ZozCastellano eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
Nem találtad el ZozCastellano-t így nem sebeztél rajta!
ZozCastellano eltalál Katana-t használva, 1264-t sebez rajtad!

--------------------------------------------------------------------------------

A nyertes: ZozCastellano!
ZozCastellano Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $939
Jöhet a bosszú...

Gratulálok!! <#guluszem1><#taps>

#96890
Szép jó reggelt,mindenkinek!😊

DonNikol tel:32971

LoSA
#96889
OKs, hamarosan betámadlak, csak fel kell töltõdnöm, mert pont most voltam kondizni, meg bûnözni... <#rolleyes>

Vatos Locos
#96888
<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#96887
robbantós kerestetik szb-re
#96886
Lelépek vagy 5-6 percre... addig támadj be...😊

LoSA
#96885
OKs, 1 perc és ott vagyok!

Redbull756
#96884
halii!

#96883
Jah hogy Neked a barátság kapcarongy..😄😄😄😄😄😄
Am persze... gyere Japánba...

LoSA
#96882
Sok SG-s van fent nekem... <#hehe><#hehe> Egy baráti harchoz nincs kedved?

#96881
úgylátszik nem....
#96880
losa bejelölt barátnak! Fogadd el vagy utasítsd vissza!
<#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>
Na szép..😄 Látszik hogy Te is napraforgó vagy...😄😄😄😄 De ez egy picit félreértetted..😄😄😄

LoSA
#96879
Hogy érted, hogy nincsen helyes információm? Mert nem te vagy kidobó? <#vigyor>
greenboy84: Azt hittem, hogy ironikusan kérdezte... <#nyes> Gondolom Crea akkor...

#96878
nem õ az elsõ kidobó,ott van alul a kérdés(ki lehet az?)<#nevetes1>
#96877
õõõ
õõ
õ
OKÉ!!!😄😄😄
Nincsen helyes információd...😄😄😄 De köszi....😉

LoSA
#96876
14-es szinten?? Ezt hogy a fenébe csináltad? <#merges2> Gratulálok egyébként, mostmár tudom, hogy kivel fogom elveretni mindenkit... <#vigyor>

666miki666
#96875
Full kocka <#nevetes2><#banplz>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96874
Kidobó
Erõ: 5,000
Védekezés: 10,000
Gyorsaság: 7,500
Munka XP: 5,000
$4,500
1

Megvan az elsõ kidobó...
Ez ki ez???😄😄😄

Vatos Locos
#96873
<#idiota><#taps><#nevetes2>

#96870<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

666miki666
#96872
<#integet2>
#96869 nem, xp gyûjtögetek <#hehe><#hehe><#hehe>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

666miki666
#96871
de én nyertem <#nevetes2>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96870
Reggelt..😊
Sziasztok..😊

Vatos Locos
#96869
Barati harc volt😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

666miki666
#96868
harc után ennyi lett<#eplus2>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Vatos Locos
#96867
Hogy hogy?

Üdv az érkezõknek<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#96866
én szerveznék szb-t,csak embert nem tok szerezni....<#bdead>
#96865
Sziasztok
Mennék szb-re, vagy szervezném is
Tel.:45375
666miki666
#96864
Energia: <-23%>
na szép

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#96863
Sziasztok ! szb-re, bankrabláshoz megyek, hívj:12993.
#96862
xpben és nyert csatákban gazdag péntek délelöttöt mindenkinek!

sumc LvL26

Mangoo
#96861
csako666 sikeresen megszöktetett a börtönbõl!<#worship><#worship><#worship>

Ezt a játékost ma már értékelted.

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

bercosz
#96860
Jo reggelt! Nem kell valakinek egy soför szb- re? Ráér kesöbb megcsinálni csak jo lenne ha most meghivna, én bepakolnék aztán eltunnék dolgozni.

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

LoSA
#96859
Szép jó reggelt mindenkinek! 😉

666miki666
#96858
Szép jó reggelt!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

kawaclipse
#96857
Sziasztok. Na lealudtam a kis 3 órámat 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347