Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

atiiisanevem
#97005
hát figyeltem 5-10 percig hogy nem e volt online, aztán nem volt fent, megtámadtam és írtam neki hogy csak próba volt és elküldtem neki is a harc menetet

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

csaresz
#97004
ez baráti volt?

Mangoo
#97003
<#banplz>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

atiiisanevem
#97002
elég szép nevek érkeznek <#wilting><#wilting>

A Harc kimenetele
atiiis vs. Ememutu

Ememutu a gyorsabb, ezért õ kezd,
Ememutu eltalál HK MP5-t használva, 640.66-t sebez rajtad!
Tommy Gun-t használva eltalálod Ememutu-t 1.03 sebeztél rajta!
Ememutu nem talál el, így nem sebez rajtad!
Tommy Gun-t használva eltalálod Ememutu-t 1.03 sebeztél rajta!
Ememutu eltalál HK MP5-t használva, 3145.62-t sebez rajtad!

én megpróbáltam 😄 de 3 szint :/😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Vatos Locos
#97001
Legfrissebb tagunk:
anyadmegba@zom

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Mangoo
#97000
Legfrissebb tagunk:
janigeciocskos <#nezze><#nezze> Grat! A szintlépõknek!<#eljen>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

rajkonnen92
#96999
köszi

Glory Man United Go Kimi Go

csaresz
#96998
lehet hogy velünk eltudsz jönni

davidgeszt
#96997
szbre mennék énis
csaresz
#96996
ment a pm (#96989 szintén)

Vatos Locos
#96995
<#eljen>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

rajkonnen92
#96994
hello mindenkinek<#integet2>
szb-re mennék ha szervez vki.

Glory Man United Go Kimi Go

davidgeszt
#96993
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 14:40:21

Szintet léptél! Új szinted: 15. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +1
Opciók: Törlés - Válasz
Vatos Locos
#96992
Üdv az érkezõknek😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

davidgeszt
#96991
<#wave>csõsztök
atiiisanevem
#96990
na megjöttem hali!<#integet2>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

mester15
#96989
én is megyek

csaresz
#96988
én megyek,de csak ha mindenki megvan

#96987
Valaki szb??
mrbean1
#96986
Szia! egy baráti?

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

kawaclipse
#96985
sziasztok, látom megy a pörgés 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

mester15
#96984
Nem tudod megtámadni, mert másik országban van!
Vissza<#conf>

csaresz
#96983
nincs idõm


Legfrissebb tagunk:
muff

<#wilting>uramisten

mester15
#96982
szerintem jobban gyurjá

csaresz
#96981
olasz

mester15
#96980
meik ország?

csaresz
#96979
A Harc kimenetele
csaresz vs. MrVodka

csaresz a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod MrVodka-t 1 sebeztél rajta!
MrVodka eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod MrVodka-t 1 sebeztél rajta!
MrVodka eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod MrVodka-t 1 sebeztél rajta!
MrVodka eltalál UZI-t használva, 1675.81-t sebez rajtad!

A nyertes: MrVodka!<#sir>

mester15
#96978
A Harc kimenetele
mestergyilkos vs. Jancsika

mestergyilkos a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el Jancsika-t így nem sebeztél rajta!
Jancsika eltalál Remington 870-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Jancsika-t 9120.9 sebeztél rajta!

A nyertes: mestergyilkos!
Súlyosan megsebesítetted Jancsika-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
<#eplus2><#eplus2>

csaresz
#96977
szia....

én is lépek.alszok egyet

Vatos Locos
#96976
<#hehe>Na kicsit lépek😊Sziasztok😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

csaresz
#96975
<#worship><#hehe>

csaresz
#96974
tudom...én is ott vagyok

Vatos Locos
#96973
Támadás


A Harc kimenetele
Attis79 vs. ninjalook

ninjalook a gyorsabb, ezért õ kezd,
ninjalook eltalál P90-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el ninjalook-t így nem sebeztél rajta!
ninjalook eltalál P90-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod ninjalook-t 9656.25 sebeztél rajta!

A nyertes: Attis79!
Súlyosan megsebesítetted ninjalook-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

mester15
#96972
üdv mindenkinek!

Vatos Locos
#96971
Olaszba van<#hehe>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

csaresz
#96970
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 13:43:24

Sajnos elvesztetted a harcot ninjalook ellen!
Opciók: Törlés - Válasz<#nyes>

csaresz
#96969
akkor szervezek én egy szbt!várom a jelentkezõket

Vatos Locos
#96968
<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

920814
#96968
<#integet2>
Én nem szervezek!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

csaresz
#96967
szasztok!<#wave>
szervez vki bankrablást?elmennék vele<#wink>

mrbean1
#96966
De az nem 10 szint.

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

mrbean1
#96965
Hát igen ez van!😊

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Mangoo
#96964
Legfrissebb tagunk:
bukkfenc <#nevetes2><#nevetes2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Vatos Locos
#96963
<#puszis><#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

LoSA
#96962
Grat! <#taps>

Már nekem se kell sok...
Új Szinthez XP: 6,480/6,930 <#hehe>

#96961
Mentem, jó játékot! Sziasztok! <#wave><#puszis>

lvl: 39 tel.: 72539 Mentsd meg a Földet! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni!

Nezbuyer
#96960
Embercsempére vki?<#awink>

csako666
#96959
Sikeres edzés! 20.8 alkalom edzéssel szert tettél 22.2144 erõre.
<#eljen>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

666miki666
#96958
<#integet2>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

920814
#96957
Grat!
És sziasztok!<#integet2>

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859