Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

920814
#97353
<#vigyor1>

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

Promaster
#97352
bazd,énmeg visszautaztam:///

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

920814
#97351
Mostmár én se vagyok ott!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

Promaster
#97350
jah, de xDDDDDDDDDDDDD
bocsika😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

920814
#97349
nem te utaztál el véletlenül?

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

mrbean1
#97348
Szbre valaki??95122 keressétek.

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

atiiisanevem
#97348
nemmgáz csak küld már mert tényleg sietek :/ légyszi

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Promaster
#97347

Támadás


Nem tudod megtámadni, mert másik országban van!
Vissza

nyugodtan támadhatok mi?😊)) 😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

athos01
#97346
bocsi!! <#worship><#worship><#worship>

#97345
Gabesz6950 néven vagyok ott is.
#97344
Sziasztok ha itt van az admin. Szépen kérném hogy tegyen vissza mert banolt a rendszerbõl. Igérem hogy nem csinálok több ilyet. Jó ez a játék elcsesztem. Mégegyszer bocsi
atiiisanevem
#97343
haha 😄 már késõ 😛

na most megyek, köszi robocop a részvételt!

hali! sziasztok!<#integet2>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

#97342
Megyek akkor én is megnézem azt az SZB-t..😊
Hátha csurran-cseppen valami...😊

#97341
SZIASZTOK!!!

3 bátor jelentkezõt keresek embercsempészetre .
aki tud jönni kérem jelezze.
TEL:47351

Sziasztok. Név:PIRU

#97340
Küldõ: NoRBiiiKa - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 20:37:16

Itt van nálam egy táska $583,667-al
Opciók: Törlés - Válasz

maffiozó: robocop

#97339
Szervezett Bûnözés
Sikeresen megvásároltad a fegyvert

maffiozó: robocop

#97338
Sikeresen megnyerted a harcot adamkolyok ellen!
Navégre..😄 csak egy kis pénzt kellett lóbálni a srácok elé...
Kitettem 50k-t hátha valaki kedvet kap...😊 De még így is csak TOP 4. voltam..😊

atiiisanevem
#97337
franciába kéne jönnöd😞 mert szb- után én mennék rögtön el itthonról, de akkor a harcot megvárnám!

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

mester15
#97336
na akkor ki akart elöbb megtámadni?

athos01
#97335
megvárom!

920814
#97334
Én mennék!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

#97333
Szb-re aki akar jönni, írjon! Szervezek én egyet, mert sose jutok el...

lvl: 39 tel.: 72539 Mentsd meg a Földet! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni!

atiiisanevem
#97332
szia! <#integet2>
nagyon neharagudj, de robocop gyorsabb volt <#szomoru1>

#97329 bazz 😄 én meg pont most jöttem franciába, lenyomom az szb-t és utána mehet

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

#97331
<#law><#puszis>

lvl: 39 tel.: 72539 Mentsd meg a Földet! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni!

Vatos Locos
#97330
<#integet2><#puszi>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

athos01
#97329
elindultam!

#97328
Szia! <#wave>

Én nagyon mennék! <#smile>

lvl: 39 tel.: 72539 Mentsd meg a Földet! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni!

#97327
megyek...

maffiozó: robocop

Promaster
#97326
vkinek van vmi elfogyasztható cucca???😄 vennék😛

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

mester15
#97325
Sikeres Akció! Pénz amivel elmenekültetek: $576,449

atiiisanevem
#97324
de én meg 25ös vagyok😄 szb-re nem jönne senki? 1 ember kell

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#97323
Ja már emlékszem 😄
Grat hozzá ma gyurtam pedig a gyorsira kb 200-at de nem tudom hogy mi a tököm van majd vasárnap este megint nyomunk 😄
mrbean1
#97322
10 szint megfelel? Én nem nyomom orba szájba?😊

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

atiiisanevem
#97321
ha akarsz, de te megversz, van idõd délelõtt is nyomkodni 😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

athos01
#97320
menjek??

atiiisanevem
#97319
hozzánk beférsz, jössz ?

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

atiiisanevem
#97318
aki verekedni akar jöjjön oroszba 😄 de úgyis kikapok mindenkitõl😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

athos01
#97317
egy baráti?

mester15
#97316
akkor majd megyek veled is meg vele is de persze ti támadtok😄

#97315
SZIASZTOK!!!

3 Személyt keresek embercsempészetre .
aki tud jönni kérem jelezze.
TEL:47351

Sziasztok. Név:PIRU

Ragalyi
#97314
A Harc kimenetele
Ragalyi vs. Mrdenis

Mrdenis a gyorsabb, ezért õ kezd,
Mrdenis nem talál el, így nem sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod Mrdenis-t 4313.64 sebeztél rajta!

A nyertes: Ragalyi!
Súlyosan megsebesítetted Mrdenis-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $85,483 volt

Krszti1160
#97313
Nem emlékszem rá de meg kukkolom 😄
athos01
#97312
<#eljen><#eljen> ezt nem gondoltam volna!

de grat a másik résztvevõnek is!!

atiiisanevem
#97311
1000el jobb az erõ védekezés, nekem 400al több a gyorsaság, és ezen múlt.

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#97310
Mondtam hogy nincs idõm fejlõdni baker tényleg kell fejlesztenem magam :S
mester15
#97309
akkor most ez mi volt?

atiiisanevem
#97308
sokkal jobb statja van mint nekem, csak gyorsabb voltam. <#confused>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

lowgeci
#97307
hello<#integet2> valaki szb?

TPastrana199 Számom:25265

#97306
Á most nem érek rá ien piti dolgokkal foglalkozni..😄😄😄 (épp részvényeket adok el..😄😄😄😄)
de ha legközelebb meglátlak valahol tuti kapsz...😄😄😄
Szépen hangzott nem??? Megpróbáltam odatenni a szöveget..😄😄😄

atiiisanevem
#97305
az elõbb cseréltünk kb 2 órája max 😄😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]