Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
<#fejvakaras>#fejvakaras>
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
Krszti1660 vs. atiiis
atiiis a gyorsabb, ezért õ kezd,
atiiis eltalál Tommy Gun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el atiiis-t így nem sebeztél rajta!
atiiis eltalál Tommy Gun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod atiiis-t 1.03 sebeztél rajta!
atiiis eltalál Tommy Gun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod atiiis-t 1.03 sebeztél rajta!
atiiis eltalál Tommy Gun-t használva, 1072.23-t sebez rajtad!
Nem találtad el atiiis-t így nem sebeztél rajta!
atiiis eltalál Tommy Gun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod atiiis-t 5051.12 sebeztél rajta!
A nyertes: Krszti1660!
Súlyosan megsebesítetted atiiis-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Meg védtem a jó híremet ami nincs 😄
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
A kib....tt k...rva eletbe!!!!! Kiraboltak,es elvettek a szb penzt meg korhazba vagyok Ha nem hiszed itt az admin uzije:Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Szept.4. - 21:13:20Aiwa700 kirabolt! Elvett toled $576.680-t.Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Szept.4. - 21:14:02Sajnos elvesztetted a harcot escobar911 ellen!
Sajnos elvesztetted a harcot JohnnieWalker ellen!
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
Szintet léptél! Új szinted: 8. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +2
patrick neked meg psszt.
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
keki vs. Don_TucsI
Don_TucsI a gyorsabb, ezért õ kezd,
Don_TucsI eltalál Sawed-Off Shotgun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod Don_TucsI-t 4827 sebeztél rajta!
A nyertes: keki!
Súlyosan megsebesítetted Don_TucsI-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $670 volt
Baráti volt 😊)
AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64
mert leversz még atiiis is levert ki mentem a divatból 😞 <#rinya>#rinya>
Gratulálok..😄😄😄😄D
Te is a példaképem lettél!!!😄😄😄😄
Kevés ien idiótával találkozni...
Magadra vess... Kell neked TOP5-ben idõzni...😊
már olyan rég volt😞( 😄
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
Utána vettem észre hogy lvl7-es vagy és még csak a pénzt sem lehet Tõled elvenni..:S😄
Kuglits megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
412
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
DaW1D vs. 920814
DaW1D a gyorsabb, ezért õ kezd,
Öklöde-t használva eltalálod 920814-t 1 sebeztél rajta!
920814 eltalál Öklé-t használva, 1-t sebez rajtad!
Öklöde-t használva eltalálod 920814-t 5041 sebeztél rajta!
A nyertes: DaW1D!
Súlyosan megsebesítetted 920814-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $2,197 volt
😊) grat. pénzt visszaküldjem?
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217
#97361
mert az az tevés rossz tevés ezért nem akarjuk mi is azt tenni ezért most mindenkit meg kérek hogy ne tegye azt a tevést mert mindenki bannolásra tesz az admin és ezért még egyszer mondom senki ne tegye azt hogy tegye mert a ne tegye az ROSSZ DOLOG!! ezért én sem teszek pontot és így mindenki azt teszi amit mondok amit mondok az az az tevés és már nem tudom folytatni mert az az tevéstõl csak álmos leszek na mind egy mindenki tegye amit jónak lát de NE TEGYE AZT!!! <#banplz>#banplz><#banplz>#banplz>
Am meg pont az a "f*sz" írta az SMS-t...
És még többre is értékelem mint Téged...:S
Név nélkül ezt egy Don Toto-s írta...
hi van kedved egy baráti harchoz ?
Megáll az ész... ezek szerint van köztük normális is...
most am tényleg meglepõdtem viccen kívül...