Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csako666
#97410
miért Neked küldi?
<#fejvakaras>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Krszti1160
#97409
heh az sms-nél 10 ével vannak sorozva az sms-ek 😄
athos01
#97408
velem egy baráti?

Krszti1160
#97407
A Harc kimenetele
Krszti1660 vs. atiiis

atiiis a gyorsabb, ezért õ kezd,
atiiis eltalál Tommy Gun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el atiiis-t így nem sebeztél rajta!
atiiis eltalál Tommy Gun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod atiiis-t 1.03 sebeztél rajta!
atiiis eltalál Tommy Gun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod atiiis-t 1.03 sebeztél rajta!
atiiis eltalál Tommy Gun-t használva, 1072.23-t sebez rajtad!
Nem találtad el atiiis-t így nem sebeztél rajta!
atiiis eltalál Tommy Gun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod atiiis-t 5051.12 sebeztél rajta!

A nyertes: Krszti1660!
Súlyosan megsebesítetted atiiis-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!


Meg védtem a jó híremet ami nincs 😄
Krszti1160
#97406
Pénz: $-842 ezt majd el veheted 😄 <#banplz>
atiiisanevem
#97405
jólvan srácok elkészültek a gyártással 😄 szóval megyek, csaó

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#97404
ja ok akkor megyek oda 😄
atiiisanevem
#97403
oroszba vagyok!

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

atiiisanevem
#97402
ma fentleszek addig 😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#97401
nem vagy már franciába 😞
Krszti1160
#97400
ok majd megyek 😄
Én meg 10 kor már csicsikálni akarnák mert reggel kelni kel 5:10 kor 😞
#97399
Küldõ: roles - 23577 Idõpont:2009 Sep.4. - 21:16:33

A kib....tt k...rva eletbe!!!!! Kiraboltak,es elvettek a szb penzt meg korhazba vagyok Ha nem hiszed itt az admin uzije:Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Szept.4. - 21:13:20Aiwa700 kirabolt! Elvett toled $576.680-t.Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Szept.4. - 21:14:02Sajnos elvesztetted a harcot escobar911 ellen!
#97398
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 21:17:47

Sajnos elvesztetted a harcot JohnnieWalker ellen!
atiiisanevem
#97397
na beolvasok ide kicsit, mostmár nem leszek csak 10 fele, franciába vok, addig lehet verni 😄 na hali!<#integet2>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Redbull756
#97396
hali!
szb-re beférnék vhova?
vagy szervezhetek is.

Krszti1160
#97395
ok majd lassan az lesz 😄

#97393 <#eljen>
athos01
#97394
<#eljen>

#97393
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 21:16:01

Szintet léptél! Új szinted: 8. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +2
Promaster
#97392
ne szintezz, inkább gyyurj többet😛

patrick neked meg psszt.

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Mangoo
#97391
A Harc kimenetele
keki vs. Don_TucsI

Don_TucsI a gyorsabb, ezért õ kezd,
Don_TucsI eltalál Sawed-Off Shotgun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod Don_TucsI-t 4827 sebeztél rajta!

A nyertes: keki!
Súlyosan megsebesítetted Don_TucsI-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $670 volt

Baráti volt 😊)

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Krszti1160
#97390
<#shakehead>
mert leversz még atiiis is levert ki mentem a divatból 😞 <#rinya>
#97389
Ien nagy háttered van???😄😄😄😄😄D:d
Gratulálok..😄😄😄😄D
Te is a példaképem lettél!!!😄😄😄😄
Kevés ien idiótával találkozni...
Magadra vess... Kell neked TOP5-ben idõzni...😊

athos01
#97388
ha minden igaz,Franciába!!!

Promaster
#97387
nyomjunk már egy barátit krszti?😊
már olyan rég volt😞( 😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

athos01
#97386
és ez tartott 5 percig??? uj költõ született!!! <#vigyor2>

Krszti1160
#97385
Nem tudod hogy hol parkolta le a profilját???
Krszti1160
#97382
ez költemény 😄
#97381
Szinte mindegy is..😄
Utána vettem észre hogy lvl7-es vagy és még csak a pénzt sem lehet Tõled elvenni..:S😄

athos01
#97378
elköszönt! hogy ez milen írás??? <#zavart2>

920814
#97377
Küldd már el pm-ben a gyorsaságodat please!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

Promaster
#97375
énmeg erõre😊))

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#97374
na ez nem tetszik senkinek sem pedig 5 percig törtem a fejem rajta 😄
Krszti1160
#97373
atiiis hova lett?
920814
#97372
Szép volt.Nem kell.Most már gyúrni fogok ezerrel gyorsira!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

Krszti1160
#97371
Kuglits idõpont: 2009 Sep.4. - 20:58:07

Kuglits megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
412 <#worship>
Promaster
#97370
LOOL, ököllel nagyobbat ütök mint katana-val xDDD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#97369
A Harc kimenetele
DaW1D vs. 920814

DaW1D a gyorsabb, ezért õ kezd,
Öklöde-t használva eltalálod 920814-t 1 sebeztél rajta!
920814 eltalál Öklé-t használva, 1-t sebez rajtad!
Öklöde-t használva eltalálod 920814-t 5041 sebeztél rajta!

A nyertes: DaW1D!
Súlyosan megsebesítetted 920814-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $2,197 volt

😊) grat. pénzt visszaküldjem?

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

bgytito
#97368
sziasztok <#integet2>

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

Krszti1160
#97367
<#integet2>

#97361
mert az az tevés rossz tevés ezért nem akarjuk mi is azt tenni ezért most mindenkit meg kérek hogy ne tegye azt a tevést mert mindenki bannolásra tesz az admin és ezért még egyszer mondom senki ne tegye azt hogy tegye mert a ne tegye az ROSSZ DOLOG!! ezért én sem teszek pontot és így mindenki azt teszi amit mondok amit mondok az az az tevés és már nem tudom folytatni mert az az tevéstõl csak álmos leszek na mind egy mindenki tegye amit jónak lát de NE TEGYE AZT!!! <#banplz><#banplz>
#97366
csak tudod ha egy durvább csalás... akkor azt megint elolvassák ezren... utána meg meg is csinálják és tönkreteszik az oldalt megint... Lehet hogy Te Neked ez bejön... De mások nem örülnének Neki... hogy 1 hét alatt meg 100szorozódik a játékban lévõ pénz... stb... Ha meg nem tetszik hogy itt mindenki osztja Neked az észt akkor el is lehet tiplizni... Nem hiszem hogy könnyek potyognának... Meg amúgy is jelent valamit szerintem hogy mindenki rád szól... Javíts ki ha tévednék!!!

Am meg pont az a "f*sz" írta az SMS-t...
És még többre is értékelem mint Téged...:S

athos01
#97365
nekem is elküldheted,ha van kedved!!!!

mester15
#97364
léptem

Krszti1160
#97363
Folytathatom ha gondoljátok 😄 <#banplz>
Krszti1160
#97361
küld el Privátban hogy mit tettél,mert nem akarom én is azt tenni mert az az tevés az nem jó tevés és ezért bannolva leszünk és ezért tedd meg hogy meg írod hogy mit tettél...
Krszti1160
#97359
Nem jössz vissza oroszba meg mérkõzni?
#97358
PM-ben beszéljétek meg az ilyet ha lehet... valószínûleg nem olyan amit mindenkinek tudni kell...

#97357
Biztos nem õ írta: JohnnieWalker, mert egy f.......
#97356
Mit tettél?
#97355
Ez szép...
Név nélkül ezt egy Don Toto-s írta...

hi van kedved egy baráti harchoz ?

Megáll az ész... ezek szerint van köztük normális is...
most am tényleg meglepõdtem viccen kívül...

#97354
Sziasztok ha itt van az admin. Szépen kérném hogy tegyen vissza mert banolt a rendszerbõl. Igérem hogy nem csinálok több ilyet. Jó ez a játék elcsesztem. Mégegyszer bocsi. A játékba is Gabesz6950 vagyok.