Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mester15
#97304
<#guluszem1><#guluszem1> Krszti1660 nem érdemes harcolnunk de atissal menék egyet

Krszti1160
#97303
kapd be egy stat csere? <#banplz><#taps>
atiiisanevem
#97302
basszus tényleg bocs😄 azthittem kikapok simán mint a szar XD

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

atiiisanevem
#97301
na neeeeeeeee

A Harc kimenetele
atiiis vs. Krszti1660

atiiis a gyorsabb, ezért õ kezd,
Tommy Gun-t használva eltalálod Krszti1660-t 1686.11 sebeztél rajta!

A nyertes: atiiis!
Súlyosan megsebesítetted Krszti1660-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $1,217 volt

bocsi XD

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

atiiisanevem
#97300
azbiztos, itt is villámlik dörög, még nem esik, minnyá mek mókázni haverokkal😄 lezárjuk a hetet ^^

#97298 dejó neked 😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#97299
egy próbát???
Oroszban vagyok 😄
athos01
#97298
nálunk itt a tengerparton süt a nap!!! <#vigyor2>

#97297
De Téged még így is összecsapnálak...:-#...😄

Krszti1160
#97296
itt is de + villognak is bísztos fényképeszkedés van az égen 😄 <#banplz>
atiiisanevem
#97295
uram én félek ! <#banplz>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Vatos Locos
#97294
<#nevetes1>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

mester15
#97293
nálunk piros<#eplus2><#mf1>

atiiisanevem
#97292
nálunk fekete az ég 😮

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

mester15
#97291
látom itt is

Krszti1160
#97290
ok csak mert jött egy hülye Vihar és már zörög az ég 😄 meg villámlik :S
Krszti1160
#97289
Szerintem csak te 😄
mester15
#97288
elsönek bankrabolok egyet

Krszti1160
#97287
Mester hogy állsz támadhatok? csak írd meg hogy hol vagy😄
#97286
Tényleg szívesen várok mindenkit egy baráti harcra... már persze ha szintem környékén van...😊 Vagy már csak én vagyok ien alacsony szinten???:S😄

Promaster
#97285
pill leviszem a kutyát, 10 perc és re😊

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#97284
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 20:00:04

Sajnos elvesztetted a harcot Ragalyi ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

fasza😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Ragalyi
#97283
A Harc kimenetele
Ragalyi vs. DaW1D

DaW1D a gyorsabb, ezért õ kezd,
DaW1D nem talál el, így nem sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod DaW1D-t 1545 sebeztél rajta!

Pénzt visszaküldöm

Promaster
#97282
Lengyel😊
1200 hp-m van csaak. de azér támadhatsz😛

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Ragalyi
#97281
Daw merre vagy? Támadok akkor 😊

Krszti1160
#97280
mind 1 tudok várni 😄
Promaster
#97279
mario120 idõpont: 2009 Sep.4. - 19:52:21

mario120 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#worship>

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#97278
DONCamorra idõpont: 2009 Sep.4. - 19:49:11

DONCamorra megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#worship><#worship><#worship>
alig talátam meg ezt a szmájlit xDD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

mester15
#97277
de ö szerintem l e nyom nagy szint külömbség van

Krszti1160
#97276
oks 😊
mester15
#97275
Küldõ: szurke19 - 37663 Idõpont:2009 Sep.4. - 19:47:20

csá nyomunk 1 baráti harcot?
Opciók: Törlés - Válasz
ö hivott hamarabb majd utána

Promaster
#97274
hát beszarok😊)
mikor 6osra tippelek akkor 3ast dobok..mikor 3asra akkor 6ost dobok XDDDDDDDD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#97273
Mester hol vagy nyomunk 1 ett?
Krszti1160
#97272
Jöttem is be hiányoltatok mi? <#banplz>
920814
#97271
A Harc kimenetele
920814 vs. DaW1D

DaW1D a gyorsabb, ezért õ kezd,
DaW1D nem talál el, így nem sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod DaW1D-t 694 sebeztél rajta!
DaW1D eltalál Katana-t használva, 1410-t sebez rajtad!

Nem tudok ma nyerni!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

athos01
#97270
<#eljen><#eljen>

Promaster
#97269
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 19:44:24

Sikeresen megnyerted a harcot 920814 ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

LOOL, random?😛

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

zizuka05
#97268
nagy harc volt<#rolleyes> mondjuk papírforma. 😄
Támadás


A Harc kimenetele
zizuka05 vs. Boci

zizuka05 a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod Boci-t 1384.71 sebeztél rajta!

A nyertes: zizuka05!
Súlyosan megsebesítetted Boci-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $831 volt

Ha egyszer nagy leszek...

mester15
#97267
A Harc kimenetele
mestergyilkos vs. Tibike18

Tibike18 a gyorsabb, ezért õ kezd,
Tibike18 eltalál Borotva-t használva, 108-t sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Tibike18-t 1.03 sebeztél rajta!
Tibike18 eltalál Borotva-t használva, 1-t sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Tibike18-t 1.03 sebeztél rajta!
Tibike18 eltalál Borotva-t használva, 1-t sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Tibike18-t 2138.28 sebeztél rajta!

A nyertes: mestergyilkos!
Súlyosan megsebesítetted Tibike18-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $12,015 volt

zizuka05
#97266
atiiisnak de ki van írva h kinek😊
támadlak.rettegj.
😄

Ha egyszer nagy leszek...

mester15
#97265
mennék szbre!

920814
#97264
<#eljen>

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

Boci001
#97263
ezt kinek írtad h szar a terem??
na támadhatsz!!

Maffiozo név: Boci

Promaster
#97262
Szintet léptél! Új szinted: 27. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +2

nemámaztán energia lenne +2 -.-"" áh nem😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

zizuka05
#97261
mert gyûjtök<#beka3><#ravasz1>
am meg nagyon szar a termetek vissza kéne cserélni vhogy...<#fejvakaras>

Ha egyszer nagy leszek...

Boci001
#97260
ok! megyek!! 1 perc

Maffiozo név: Boci

Boci001
#97259
a 9 autóbal csak találok egyet amibe van benzin!! de megint nem írsz visszsa!! áááá

Maffiozo név: Boci

#97258
Valaki baráti harcra???😊 (szintem környékén)😄

zizuka05
#97257
gyere, szólj ha itt vagy

Ha egyszer nagy leszek...

atiiisanevem
#97256
miért nem veszel már kocsit te szerencsétlen?😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Boci001
#97255
na akkor menjek oda???

Maffiozo név: Boci