Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Krszti1160
#97467
majd lesz más ma halottam egy új játékról de még titok 😄 <#hehe><#hehe>
Krszti1160
#97465
még nem alszom most megyek tusolni 😄
athos01
#97463
jó éjt!!!! <#integet2>

Promaster
#97462
meg am is ha annyira szarozod az egészet, akkor mi a fa**nak vagy itt? és minek játszol??-.-'' te akkora hülyevagy hogy azmár fáj.

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#97461
na megyek tényleg mert aludni kell 5 kor kelés.
athos01
#97460
itt vagyok egyre,mondtam az elõbb is!!!

Promaster
#97459
hallod patrick ge*i, huzzmár a rákba, csak rontod a levegõt. senki se kérdezett!!
vagy teis max 9 éves mint a többi csöves aki veri a nyálát..nah ez a szánalom amit te csinálsz.

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#97457
ma le írtam hogy suliba járok és csak 3-4 órát játszom apa fej na de hagylak mert nem érsz nekem ennyit...
#97456
😄😄😄😄😄😄😄
Idióta..😄😄😄😄😄
Ez tetszett...😊

Promaster
#97454
valaki egy baráti harcot?😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#97453
tanuljmegírniteokostolyás.....
#97452
Vedd már eszre magad... és menj innen...
Mindenkinek jobb lenne... Neked is, Nekünk is...
Szia!!!

#97451
Kemény gyerek lehetsz. 24 órából 18at a gép elõtt töltöd, a többit meg rejszolással é alvással
Promaster
#97450
azszép😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

920814
#97449
Beszarok.
A Harc kimenetele
920814 vs. DaW1D

DaW1D a gyorsabb, ezért õ kezd,
DaW1D eltalál UZI-t használva, 1418.31-t sebez rajtad!

És van 1400 életem!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

Promaster
#97448
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 22:00:43

Sikeresen megnyerted a harcot 920814 ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

életet se vesztettem???? h-h?😮

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#97446
Hol vagy kíváncsi lennék hogy leversz e???
Csak itt van ekkora pofád de élõben be húznád a farkadat a se..be és ott tartanád egy évig.... tudjuk hogy óvodás vagy ezért teneked el nézzük az ilyen írásaidat...<#nyes><#nyes>
#97445
K
Krszti1160
#97444
Na erre el megyek tusolni 😄
Krszti1160
#97443
semmi gond <#whatever>
Promaster
#97442
felõlem😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

athos01
#97441
én benne vagyok!

Mangoo
#97440
Nem neked szántam!<#worship><#worship>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

920814
#97439
Ttoljunk mégegyet?

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

Mangoo
#97437
<#banplz>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Krszti1160
#97437
A Harc kimenetele
atiiis vs. Krszti1660
atiiis a gyorsabb, ezért õ kezd,
Tommy Gun-t használva eltalálod Krszti1660-t 1.03sebeztél rajta!
Krszti1660 eltalál HK MP5-t használva, 10271.16-t sebez rajtad!

😄 Eddigi legnagyobb sebzésem 😄
Promaster
#97436
Valaki egy baráti harcot?😊

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#97435
Nem neked ment!
atiiisanevem
#97433
A Harc kimenetele
atiiis vs. Krszti1660

atiiis a gyorsabb, ezért õ kezd,
Tommy Gun-t használva eltalálod Krszti1660-t 1.03 sebeztél rajta!
Krszti1660 eltalál HK MP5-t használva, 10271.16-t sebez rajtad!

életem legnagyobb pofonja betépve XDDDDDDDDDD a karakterem se bírja már XD

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Mangoo
#97430
Ember!! Kúrtúráltan nem tudsz hozzá szolni semmihez! Ha nem, akkor tartsd meg magadnak vagy ellehet innen kotródni!! Elõre is köszi!

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

csako666
#97429
a családosdi egyébként jó dolog!
számíthatsz másokra
szb szervezés
statcsere
stb.

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Vatos Locos
#97428
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek<#worship><#worship>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

csako666
#97427
értem...
bár lehet hogy ezzel szivat, mert nem akar fizetni<#fejvakaras>
leütteti magát

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Mangoo
#97426
<#eljen>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

coolpix
#97425
Egy ember SZB-re most!
USA
Csak itt: Telefonszám: 42522

#97424
Grat! <#taps><#puszis>

lvl: 39 tel.: 72539 Mentsd meg a Földet! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni!

#97423
Mert velem volt szb-n, azért hogy nem tud kifizetni. De a saját családtagja rabolta ki. Micsoda gyökérség már az ilyen. Nem mintha érdekelne, ez a családosdi eleve gyökérség, de hogy ezek a saját hülye elveiket nem képesek betartani, az érdekes.

Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 21:28:05

Sajnos elvesztetted a harcot JohnnieWalker ellen!

Kb. 20adszorra. Azt hiszi érdekel és idegesít. Innen üzenem (mert letiltott) h k......beeeeeeeeeeee
666miki666
#97422
<#taps><#eljen>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

csako666
#97421
grat! épp ideje....<#hehe>
<#eljen><#eljen>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

crea
#97421
<#eljen>

Crea SMS: 11216

666miki666
#97420
Sziasztok!
Szb-re mennék vagy szerveznék ha van ember

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

athos01
#97419
<#eljen><#eljen><#eljen>

Krszti1160
#97418
grat 😄 <#eljen>
Vatos Locos
#97417
Hehe
Meg tõrt a jég az elsõ +2 +2
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 21:32:52

Szintet léptél! Új szinted: 30. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +2
Opciók: Törlés - Válasz

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

athos01
#97416
erõsödik az atiiis!!!! <#vigyor2>

Krszti1160
#97415
hát baszod nem néztem az a hülye IPhon-t...
Most kaptam csak sms-t
csako666
#97414
<#eljen><#eljen>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Krszti1160
#97413
majd nem levert csak 400 életerõm maradt 😄
Mangoo
#97412
Igen! Kb este 7 óta! <#wow1>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

athos01
#97411
<#eljen><#eljen>

és a másik félnek is: <#eljen><#eljen>