Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

athos01
#97521
üdv az érkezõknek!

#97520
Ezt most miért???<#zavart2><#schmoll2><#szomoru1>

crea
#97519
hello! 😊

Crea SMS: 11216

Promaster
#97518
KATA, a seggem kiraKATA😛😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

bgytito
#97517
<#integet2>

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

viktor0203
#97516
szóval szerbusztok!😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Promaster
#97515
9. Utcán Találtál egy szabadúszó ringyót. Rá is beszélted, hogy dolgozzon neked.
Neve: KATA, Szakértelme: 8/10, Részesedés: 8%

😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

bgytito
#97514
én is ráérnék szb-re mostanában 😊
(de nem szervezek)

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

Hatvanibaro
#97513
meg hetfon se kell menni😛 😄

tehat full kockulasra be allitottam magam😄

(Admin)

Hatvanibaro
#97512
te akkor paraszt vagy hogy: diszno torost jaccol a playstatsonon..😄😄😄<#banplz><#nevetes1><#nevetes1>

(Admin)

Mangoo
#97511
<#integet2> Vége a sulinak a hétre? Vagy ti szombaton is mentek? <#banplz>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Hatvanibaro
#97510
sziasztok lanyok 😄<#banplz>


grat a szint lepoknek es aki +2 +2-t kapot annak nem grat..:S😄D:<#banplz><#worship><#worship>

(Admin)

athos01
#97509
grat <#eljen>

Vatos Locos
#97508
Grat a szint lépõknek😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#97507
Köszi szépen mindenkinek! Jut eszembe, nem szervez valaki Szb-t ? Szívesen mennék, ha vki esetleg szervez írjn sms-t köszi 😊

JokerG Tel: 54943

Promaster
#97506
szintlépõknek grat😊))


a +2,+2-kért meg kapjátok be a brét😄😄😄D😄<#mf2>

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Mangoo
#97505
Grat!<#eljen><#taps>


A 2x +2-ért pedig a dákók <#mf1><#mf1><#banplz>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

#97505
Grat ide is..😊

#97504
Sziasztok!

Szintet léptél! Új szinted: 11. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: +10, Energia: +2, Bátorság: +2 <#taps>

JokerG Tel: 54943

666miki666
#97503
köszi mindenkinek mentem alukálni
<#integet2>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

athos01
#97502
ment a pm!

#97501
Grat...😉

bgytito
#97500
grat

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

Mangoo
#97499
Grat<#eljen>


AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

viktor0203
#97498
nna szép, enyhén berugtam...😊
mindjárt jövok...😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

athos01
#97497
<#eljen>

#97496
Szia...😊
Elsõ körben normálisan szóltam...😊
Csak nem fogtad fel a lényegét...😊
Arról meg nem tehetek hogy nem tudtál normálisan reagálni..😊
Ha én lennék a "paraszt" akkor nem veled kellene vitáznia mindenkinek...:S

666miki666
#97495
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 22:21:07

Szintet léptél! Új szinted: 15. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +2

yeee 2x +2<#nyes><#nyes><#nyes>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Promaster
#97494
hallod?😄 te most mirõl beszélsz xDDD
kicsit megvagy buggyanva^^sztem agyadra ment a gépezés😄 vagy nemtom de ezmár beteges..


am athos mehet a statcsere😊))

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

bgytito
#97493
Szb-re mennék.
Ha szervez valaki írjon!

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

athos01
#97492
a múltkor fordítva volt!! <#nemtudom>

athos01
#97491
grat! <#eljen>

ugyan,hagyd már!!statcsere?

#97490
Amúgy meg ez a sok hasznos info itt a fórumon. Nem mindegy, ki kit vert le??? Atya világ. mennyi idõ kell, hogy valaki megunja ezt???? És mondjuk szétbassza a saját monitorját a szánalomtól, amit eziránt érez???? Boaaaaaa
Promaster
#97489
"levertél"?😊)
tõlem kaptad az ólmot rendesen szal...
de inkább haggyuK😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#97488
lét visszaküldjem?😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#97487
ok 😄
#97486
Nem lenne semmi bajom, ha az elsõ hozzászólásom után nem ugatott volna be a paraszt haverotok. Meg amúgy is, nem én kezdtem ezen a kuva oldalon a basztatást. Az emberek ugrottak nekem. Gondolom, hogy az elõzõ szériában levertem pár arcot, stb.
Promaster
#97485
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.4. - 22:14:06

Sikeresen megnyerted a harcot athos ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

😊)

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

athos01
#97484
A Harc kimenetele
athos vs. DaW1D

athos a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el DaW1D-t így nem sebeztél rajta!
DaW1D eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod DaW1D-t 1.03 sebeztél rajta!
DaW1D nem talál el, így nem sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod DaW1D-t 1.03 sebeztél rajta!
DaW1D nem talál el, így nem sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod DaW1D-t 263.68 sebeztél rajta!
DaW1D eltalál UZI-t használva, 2666.67-t sebez rajtad!

A nyertes: DaW1D!
DaW1D Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $1,641
Jöhet a bosszú...

Promaster
#97483
én nemmek sehowa😄 mondom befejeztem😊

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#97482
20 órában?😊
ugyanezt elmondhatom mint krszti!
tudod én suliba járok, nemugy mint te..amid van azt is "összelopkodod"😊
szal a 20 óra tulzás😊 reggel 6-tól délután 2-3 ig suli!
szal már alapból nincs 20óra, habár lehet h neked még ezis megwan😄😄


énitt befejeztem..

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#97481
na gyerünk átt az off topikba majd ott én törölgetek D: <#banplz>
crea
#97479
Mi lenne ha befejeznétek? és ez szol mindnekinek! köszi!

Crea SMS: 11216

Promaster
#97476
ment a pm..

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#97474
ment a pm..

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#97473
azon te nem leszel ott arról gondoskodom 😄 <#banplz><#banplz><#lama><#wilting>
Promaster
#97472
"csöves fórum" de mégis többetér mint az a szaros kis életed😉

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#97471
XDDDDDDDDDDDDDDDD nekünk szarabb legyen?😄😄
hehehehe, most szivtad meg..mer ugyan nem lessz szarabb, mert rajtad csak röhögni lehet.😛😛😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

#97470
Azon is ott leszek
athos01
#97469
nehogy vízköves legyen a hátad!!!! <#vigyor2>