Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

atiiisanevem
#97571
nem kell a feszültség

halgassátok ezt (H)

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Mangoo
#97570
<#eplus2><#violent><#violent><#wilting><#wilting>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

athos01
#97569
én is azért szóltam Neked!egy hullámhosszon vagyunk!

#97568
Szted utaztam???
De azért ha nem haragszol madárnak nézlek...😊
Sztm ha nem szólok már mindenki tudna mindent az SZB-rõl..:S😊

#97567
Rákérdeztem... Hátha észreveszik magukat..😄😄😄 De elég nehezen esett le hogy ezt nem itt kellene... Olvassák egy páran a topikot...😊 De ez is már ezerszer el lett mondva...:S

#97566
Szted tényleg hollandba lesz? -.- ne nézz madárnak..

athos01
#97565
nem megyek velük!

#97564
Te is mész Velük????😄😄😄😄😄😄D
Szép lesz...😊

#97563
Jó ez itt...😊
Sztm még csak vagy 40-en nézik hogy merre vagytok..😄

athos01
#97562
<#ejnye1><#ejnye1>

#97561
Köszi...😉 Igazán rendes vagy...:S😄 De remélem nem igaz..😄

#97560
privátba kéne dumálni ezt.
#97559
kb 2perc mulva hollandba😄

#97558
Sziasztok..😊
Megkérdezhetem hogy hol szervezitek az SZB-t???
És kb mikor lesz???

#97557
neveket aki jön majd megszervezi..

#97556
nah én szereztem egy embert

#97555
P3TeR_Olasz az én nevem, fegyveres vagy robbantos lennék..

#97554
én mennék szb re játékban saska123
#97553
Hát igen még kell ember..
#97552
Szervezek szb t írjon akit érdekel..
#97551
Mi a neved a játékban?
#97550
Megtudod szervezni? és még akkor kéne 2ember

#97549
szia én mennék szb re
#97548
Írjon aki akar szb t!!
#97547
Hello, vki nem megy most szb-re? mert ha kell ember itt vagyok szoljatok... 😊

#97546
Ciao-Ciao...😊 JóÉjt...😊

athos01
#97545
<#integet2>

atiiisanevem
#97544
megjöttem 😄😄😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Mangoo
#97543
A Harc kimenetele
Don_TucsI vs. keki
Don_TucsI a gyorsabb, ezért õ kezd,
HK MP5-t használva eltalálod keki-t 1.03 sebeztél rajta!
keki eltalál Katana-t használva, 4322-t sebez rajtad!
A nyertes: keki!
keki Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $278Jöhet a bosszú...

Baráti 😊

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

#97542
Ki akar jönni szb re??
bgytito
#97541
Na én is mentem aludni.
További jó játékot mindenkinek!
<#integet2>

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

#97540
Szerbusz Uram!!! Jó Éjt..😊

Hatvanibaro
#97539
Udv az erkezoknek

joejt a tavozoknak😊


VELED SOHASINCS BAJ 😊
csak?😮
en attis baratomal a BODZA IPARBA NYOMULUNK<#hawaii>

(Admin)

athos01
#97538
jó éjt!! <#integet2><#integet2>

#97537
Azt hittem már hogy Tényleg velem van a baj...😊 pedig napi csak 1-2 órát disznótorozok...:S😊

Vatos Locos
#97536
Na sziasztok jóéjt😊Majd hajnalba😊<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#97535
sziasztok mennék szbre irjon aki szervez
davidgeszt
#97534
<#wave>
Promaster
#97533
nah én mentem, majd hnap re😊)

Sziasztok jó8 all!!<#integet2><#integet2>

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

davidgeszt
#97532
csáááá, vki szb-t szervez??????????
#97531
Valaki szervez szbt??
Hatvanibaro
#97530
csak vicccnek szantam<#crazya>

(Admin)

bgytito
#97529
megyek ,ha 10 percen belül összehozod 😊

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

920814
#97528
Még nem fejlesztettem ki teljesen!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

920814
#97527
<#ejnye1>Elárultál!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

#97526
Valaki szb?
Promaster
#97525
920814 feltalálta a jövõ autóját😛😛😄😄D

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#97524
<#wave><#wave>

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Vatos Locos
#97523
<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Mangoo
#97522
Szia Viktor!<#integet2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64