Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hatvanibaro
#98791
igen az vagyok felig.

es? ez baj?

(Admin)

Benny04
#98790
<#ticking>

atiiisanevem
#98789
cigány vagy?<#conf><#conf> vagy ezt nem értem

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Hatvanibaro
#98788
ott vannak minden hol ez igaz de a magyarok is ott vannak minden hol

jaa es nem minden cigany budos. pl: en meg a csaladom se vagyunk azok.😊

(Admin)

lowgeci
#98787
oks de akkor is azok mindenhol ott vannak már omg nincs olyan hely ahol nelennének

TPastrana199 Számom:25265

Benny04
#98786
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.6. - 12:12:54

Sajnos elvesztetted a harcot sly44 ellen!
megtámadtam egy ph-s gyereket, egybõl rámjöttek xd

Hatvanibaro
#98785
3perc es ott vagyok de nincs energiam tehat tamadj te.😊

(Admin)

csaresz
#98784
olasz...nem c*gány

csaresz
#98783
nekem nem ment el...na gyere támadj

Hatvanibaro
#98782
ezt nem igy kell fel fogni 😊

(Admin)

Benny04
#98781
😄D

lowgeci
#98780
http://maffiozo.hu/profil.php?jatekos=RIDZO
Büdös c*gány!!!<#boxer><#banplz><#gun><#violent>

TPastrana199 Számom:25265

MrSoni
#98779
Szb érdekel ha 5-6 szintes szervezi !!

|Név: Soni| |Szint: 69|

Hatvanibaro
#98778
mondtam h el megy valamelyikonknek a kedve hihihi

(Admin)

bercosz
#98777
Én jönnék szb-re

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

Hatvanibaro
#98776
ment

(Admin)

csaresz
#98775
küldjed pmbe

Hatvanibaro
#98774
lehet el megy valamelyikoknek a kedve😄😄

(Admin)

Hatvanibaro
#98773
a harc elott egy stat csere?😄

(Admin)

csaresz
#98772
hollandba vagyok

atiiisanevem
#98771
én is 😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Hatvanibaro
#98770
van olyan is 😄😄😄

(Admin)

Hatvanibaro
#98769
csaresz majd ma ha meg oldhato szeretnek veled egyet harcolni 😄😄😄

(Admin)

LoSA
#98768
Én is szeretnék... Meg szerintem még jópáran! <#hehe>

Krszti1160
#98767
😄 ne nekem mondjátok hanem creának 😄
csaresz
#98766
isten ments...pont elég!majjd ha vki kilép,akkor lehett jelentkezni

lowgeci
#98765
semmi energiáma nemmaradt nagyon nagy makker voltam😄
Életerõ: 38/900 <4%> Energia: 0/25 <0%> omg majdnem ketten haltunk am az milyenlenne már lol ha ketten halnánk omg<#banplz>

TPastrana199 Számom:25265

atiiisanevem
#98764
azért nekem még ott a helyem <#ravasz1><#buck>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

LoSA
#98763
Lehetne mégtöbben... <#nyes>

AkAfinucsi
#98762
sziasztok valaki jönne szb-re?

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Hatvanibaro
#98761
DE AZERT GRAT😊

(Admin)

csaresz
#98760
így is sokan vagyunk<#idiota>

Krszti1160
#98760
Crea szerkeszti a képet.õneki mond 😄
Hatvanibaro
#98759
HATALAMAS NAGY RANDOM <#banplz><#falbav><#vigyor2>

(Admin)

lowgeci
#98758



A Harc kimenetele
simsonS51 vs. onoff

onoff a gyorsabb, ezért õ kezd,
onoff eltalál Katana-t használva, 861-t sebez rajtad!
Nem találtad el onoff-t így nem sebeztél rajta!
onoff eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod onoff-t 1.03 sebeztél rajta!
onoff nem talál el, így nem sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod onoff-t 2501.87 sebeztél rajta!

A nyertes: simsonS51!
Súlyosan megsebesítetted onoff-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!


TPastrana199 Számom:25265

lowgeci
#98757
majd onoff után oks

TPastrana199 Számom:25265

csaresz
#98756
ok...legalább keveseebb energiát vesz le<#nyes>

LoSA
#98755
Valaki csinálhatna már végre egy SGBF Elite képet, ahol több ember ráfér... <#nezze>

Hatvanibaro
#98754
csaresz majd en meg sebesitem neked 😄😄😄

(Admin)

lowgeci
#98753
szerte szét vagy gyúrva régebben már harcoltunk egyet Xd de benne vagyok attól😄

TPastrana199 Számom:25265

Hatvanibaro
#98752
majd masold fel sg-re a harcot😊😄

(Admin)

csaresz
#98751
hájaa...

atiiisanevem
#98750
gyúrtá vazze?😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

csaresz
#98749
gyere hollandba..majd én adok egy pofont<#vigyor>

lowgeci
#98748
xd benne vok😄😄<#banplz>

TPastrana199 Számom:25265

Hatvanibaro
#98747
en meg probalkozok veled😊

12-es vagyok.😊

ha utana mehet majd egy stat csere.😊 gyere Corleonek fele olaszba😄

(Admin)

Hatvanibaro
#98746
A Harc kimenetele
onoff vs. maffia212

maffia212 a gyorsabb, ezért õ kezd,
maffia212 eltalál UZI-t használva, 312.09-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod maffia212-t 2081 sebeztél rajta!

A nyertes: onoff!
Súlyosan megsebesítetted maffia212-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Nem találtál nála semmi pénzt..

(Admin)

lowgeci
#98745
valaki egy barátságos harcot?17 es szintXDkolumbia

TPastrana199 Számom:25265

atiiisanevem
#98744
akkor kell némi tapasztalat a betörések terén <#ravasz1>
5millioért vállalom hogy betörök hozzá és bannoltatom😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Benny04
#98743
omg, nincs egy parkolóban se kocsi 😄D