Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bercosz
#98840
Hol?

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

csaresz
#98839
A Harc kimeneteleby
BMW vs. csaresz

csaresz a gyorsabb, ezért õ kezd,
csaresz nem talál el, így nem sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod csaresz-t 3223.9 sebeztél rajta!
A nyertes: byBMW!
Súlyosan megsebesítetted csaresz-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $70,618 volt

Krszti1160
#98838
Sikeresen eladtál egy jópár hamis személyit. Szereztél: 439 XPt És kerestél: $781-t
Sikeres edzés! 10 alkalom edzéssel szert tettél 7.21 gyorsaságra.
Sikeres edzés! 10 alkalom edzéssel szert tettél 5.46 gyorsaságra.
Sikeres edzés! 10 alkalom edzéssel szert tettél 6.95 gyorsaságra.
Sikeres edzés! 10 alkalom edzéssel szert tettél 5.19 gyorsaságra.
Sikeres edzés! 9.9 alkalom edzéssel szert tettél 5.4648 gyorsaságra.
😄<#banplz>
athos01
#98837
grat!! <#eljen>

lowgeci
#98836
grat a szintlépõknek<#worship><#taps>

TPastrana199 Számom:25265

csaresz
#98835
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.6. - 13:24:17

Sajnos elvesztetted a harcot byBMW ellen!
Opciók: Törlés - Válasz 70.000errel lehuzott<#idiota>

Grat a szintlépõnek<#eljen>

atiiisanevem
#98834
grat <#eljen><#worship>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

atiiisanevem
#98833
Szintet léptél! Új szinted: 27. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +2

zsíír +2 <#banplz>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#98832

Szintet léptél! Új szinted: 30. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +2

Vatos Locos
#98831
Ma kerestem 5millát és nemis dolgoztam..

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

lowgeci
#98830
na csaresz egy harcot?

TPastrana199 Számom:25265

Krszti1160
#98829
Tanbov idõpont: 2009 Sep.6. - 13:17:54

Tanbov megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
162
atiiisanevem
#98828
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1079872190

õk

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

csako666
#98827
Írja

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

MrSoni
#98826
Ha feketén megvesznek tõled valamit kapsz egy olyan sms-t hogy(valami ilyesmit)"A feketepiacon eladtál egy.... xxyy-nek" az a lényeg hogy írja ki vette meg

|Név: Soni| |Szint: 69|

Promaster
#98825
am innen ki tud logót csinálni?😄😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#98824
ehh jómegy..õ balcsin üdülget énmeg ülök az iskolapadba-.-"" XDDD<#mf1><#banplz><#banplz>

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

csaresz
#98823
balcsin van..nem sokára lesz

Promaster
#98822
am maxi howa tünt?😄 nemláttam már egy ideje:S:S

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

atiiisanevem
#98821
szerintem nem, árverésen se írja

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

csaresz
#98820
ha feketepiacon megvesznek vmit tõlem...akkor irja smsbe hogy kivette meg?

920814
#98819
<#eljen>

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

atiiisanevem
#98818
szia<#integet2>

szerelmes vagyok <#szeret><#szeret>
belé(L)

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

csaresz
#98817
szia<#wave>

<#hehe>eladtam egy nem létezõ red bult 500.000-ér<#hehe>mehetek világkörüli utra

920814
#98816
Üdv emberek!<#integet2>

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

lowgeci
#98815
oks szólj

TPastrana199 Számom:25265

csaresz
#98814
majd késõbb

athos01
#98813
kösz a gratot!most nem,kösz!

Promaster
#98812
athos gy baráti harc?😛😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

lowgeci
#98811
csaresz egy baráti harc?

TPastrana199 Számom:25265

csaresz
#98810
kihagyom 😄

#98807-kösz

Promaster
#98809
grat😊) egy baráti meccs?😛

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Benny04
#98808



A Harc kimenetele
Benny04 vs. 8BALL

Benny04 a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el 8BALL-t így nem sebeztél rajta!
8BALL nem talál el, így nem sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod 8BALL-t 1.01 sebeztél rajta!
8BALL eltalál UZI-t használva, 64.64-t sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod 8BALL-t 1.01 sebeztél rajta!
8BALL eltalál UZI-t használva, 967.58-t sebez rajtad!

A nyertes: 8BALL!
8BALL Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $804
Jöhet a bosszú...

21-es 😄
top elsõ volt, gondoltam, hátha sikerül xd

Hatvanibaro
#98807
A bank sikeresen átutalt: $3,916-t Fogadófél: csaresz, közlemény: Jo h szoltal, el felejtetem :S


el is felejtettem volna pedig eszembe volt.<#vigyor2>

(Admin)

bercosz
#98806
Baráti harc velem? Érdekel?

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

csaresz
#98805
pénzt vissza utalod?szegény vagyok<#idiota>

Benny04
#98805
befejeztem 😄

athos01
#98804
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.6. - 12:16:37

Szintet léptél! Új szinted: 30. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +2
Opciók: Törlés - Válasz

csaresz
#98803
jól van fejezd már be!

Hatvanibaro
#98802
nah ezt inkabb nem komentalom.<#banplz>

(Admin)

Benny04
#98801
neved alapján mi is lehettél volna... -.-

Hatvanibaro
#98800
ment 😊

(Admin)

atiiisanevem
#98799
grat, küldj már 1 statot plz 😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Hatvanibaro
#98798
Szia.

fel hozodott olvasd vissza😊

(Admin)

csaresz
#98797
szia

Hatvanibaro
#98796
A Harc kimenetele
onoff vs. csaresz

onoff a gyorsabb, ezért õ kezd,
Rugós Kés-t használva eltalálod csaresz-t 955 sebeztél rajta!

A nyertes: onoff!
Súlyosan megsebesítetted csaresz-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $3,916 volt

(Admin)

crea
#98795
Sziasztok!
Ez hogy jön ide,h kinek miylen a származása? miért nem beszélitek meg az off topikba, vagy nyissatok egy külön témát neki... igyis szét van baszva az egész topik...

Crea SMS: 11216

Hatvanibaro
#98794
nem vagyok meg haragudva nem szokasom ilyenekert meg haragudni.😊

sot, en el ismerem hogy vannak b**ik is koztuk. de hat ez van.

(Admin)

Nezbuyer
#98793
ne a bõrszín alapján ítélj, hanem a cselekedetek alapján!

lowgeci
#98792
én most nem lenézve mondtam csak úgy mert ez igaz nem kell megharagudni

TPastrana199 Számom:25265