Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lowgeci
#98742
xd 10 házal lentebb lakik tõlem😄😄

TPastrana199 Számom:25265

atiiisanevem
#98741
igen ez is egy megoldás XDDDDDDD

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

lowgeci
#98740



A Harc kimenetele
simsonS51 vs. weszter

weszter a gyorsabb, ezért õ kezd,
weszter eltalál P90-t használva, 1.01-t sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod weszter-t 1.03 sebeztél rajta!
weszter eltalál P90-t használva, 1.01-t sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod weszter-t 1475.99 sebeztél rajta!

A nyertes: simsonS51!
Súlyosan megsebesítetted weszter-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Nem találtál nála semmi pénzt..


low az ellött a 400 ból 380 at lol ennek érdemes volt venni😄😄

TPastrana199 Számom:25265

Promaster
#98739
jah, vagy mennyát és legalább aztnézdmeg h melyik országba van😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

atiiisanevem
#98738
atyaisten, ha tesód akkor menny át a szobájába vagy mittomén azt bannoltasd az accountjat😄 kuld el az admint a kurva anyjába xD

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

lowgeci
#98737
*Tölténygyár
Sikeres vásárlás.
Sikeresen megvásároltál 400 töltényt, Rendszer gyárából.
*weszter betárazott😄😄

TPastrana199 Számom:25265

csaresz
#98736
akkor minek van kint nála az sg.logo???na nekem mind1

lowgeci
#98735
ma vagy 6 szor levert meg töri a garázsomat am meg tesóm😄de egy f*asz és akkor támad ha offline vok

TPastrana199 Számom:25265

atiiisanevem
#98734
nemhiszem hogy sg-s lenne 😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

csaresz
#98733
weszter sg-s mit akarsz tõle?

Hatvanibaro
#98732
Küldõ: gyugyo - 36771 Idõpont:2009 Sep.6. - 11:33:10
gyenge vagy kisgyerek
Opciók: Törlés - Válasz

(Admin)

lowgeci
#98731
köcc

TPastrana199 Számom:25265

Promaster
#98730
hát, nem usa-ba😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

lowgeci
#98729
weszter
Állapot: pls nézzétek meg hogy holvan

TPastrana199 Számom:25265

Hatvanibaro
#98728
ne lepodj meg rajta.. engem is le pipal a bizniszbe...

BODZA KERESKEDO...<#banplz><#banplz>

(Admin)

Promaster
#98727
LOOOL neidegesiccsé fel hogy 1 dollárér vetted meg a canabist?-.- XDDD

énmár 50000 éve keresek és mindegyik 2.5 milla meg a fölött van xD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

rajkonnen92
#98726
<#integet2>

Glory Man United Go Kimi Go

Vatos Locos
#98725
Cannabis Sikeresen elkelt!<#taps>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Vatos Locos
#98724
2millát nyertem rajta<#hehe><#taps>Megérte 1$ért meg vennem a cannabist<#hehe>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Promaster
#98723
xDD oks😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#98722
megy csak rosszalkodik a nettem meg kel paslikolni 😄
csaresz
#98721
szép jó reggelt mindenkinek<#wave>

Boldog névnapot a Viktoroknak<#puszis>

Vatos Locos
#98720
Berontottál az áruházba kipakoltattad a kasszát és megsem álltál a következõ háztömbig, sikeres akció. Szereztél: 400 XPt És kerestél: $582-t

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

bercosz
#98719
Szb-re lenne jelentkezõ, esetleg egy alacsony szintû aki megszervezi?<#buck>

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

Promaster
#98718
köszi, de már megvan😛
USA-ba van😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

lowgeci
#98717
Kolumbiában nincs

TPastrana199 Számom:25265

Promaster
#98716
A Harc kimenetele
DaW1D vs. evelinka

DaW1D a gyorsabb, ezért õ kezd,
HK MP5-t használva eltalálod evelinka-t 6143.95 sebeztél rajta!

A nyertes: DaW1D!
Súlyosan megsebesítetted evelinka-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
+van😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#98715
te statodat is küld el pls😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#98714
ha látjátok evelinka-t vhol akkor szoljatok pls😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#98713
Set91 meghívott, hogy balhézzatok együtt egyet. "A Szervezett Bûnözés menüpont alatt találod az infókat, Fajtája: Állami bankrablás "
ez nem normális 😄
Ki van írva arra a rohadt profilra hogy nem megyek szb-re erre hívogatnak ír a fszom vissza 😄
Promaster
#98712
ment pm!😊

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Krszti1160
#98711
Dávid egy stat csere?Már kíváncsi vagyok erre 😄
Hatvanibaro
#98710
en meg el vallalom ingyen 😄😄😄 elore utalalsal. hihihi

(Admin)

Promaster
#98709
Küldõ: donlucas - 58221 Idõpont:2009 Sep.6. - 11:01:20

280000 és te keresed meg
Opciók: Törlés - Válasz

xDDDD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#98708
most irtam neki, h 400 ér elvállalom😄
250 et irt elõször de az nemelég😄 sok energia az a napi 5x támadás😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

csako666
#98707
nekem 1 hetet írt, állandó kórház.
mondtam, 5 kiló = 5 nap 5 verés
erre írta, legyen napi 2 verés

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Promaster
#98706
õõõõ, aztirja hogy 2 napig kéne csak verni, de akkor 5x xDDD:😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Hatvanibaro
#98705
Küldõ:XxXxX - XxXxX Idõpont:2009 Sep.6. - 10:50:59

hat csalsz akkor kerdem ugy
Opciók: Törlés - Válasz

(Admin)

csako666
#98704
igen

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Promaster
#98703
csako!!!
neked DonLucas-s irta hogy 500.000 ezerér verj valakit?:😄D

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#98702
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.6. - 10:48:45

Sikeresen megnyerted a harcot mestergyilkos ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

baszod szolhattál volna😞(( most kárbament 20 energiám xDDD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

mester15
#98701
mestergyilkos vs. DaW1D

DaW1D a gyorsabb, ezért õ kezd,
DaW1D eltalál HK MP5-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el DaW1D-t így nem sebeztél rajta!
DaW1D eltalál HK MP5-t használva, 6876.28-t sebez rajtad!

A nyertes: DaW1D!
DaW1D Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $365
Jöhet a bosszú...<#falbav><#falbav><#falbav>

atiiisanevem
#98700
<#banplz>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#98699
hát le túrnak a topból nem baj januártól majd jövök 24órától 26 órát ülök majd a gép elõtt 😄
Promaster
#98698
jah, értem😄😄
akk csak annyit árulj el h barát v ellenség?😛😛😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

csako666
#98697
Tudom, de nem árulom el, nem lenne tisztességes. Majd felfedi magát ha akarja.

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

atiiisanevem
#98696
5 Legnagyobb Maffiozo az országban

Fensi
Nemtom84
Atee23
Ememutu
Krszti1660

orosz

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

mester15
#98695
<#eplus2><#worship>

csako666
#98694
Vazze, ha anonimitást kérsz, minek írod ide be?
A tottó is olvassa a fórumot.

mindegy, valaki látja Fensit?

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Promaster
#98693
grat😊 és ki lehet a 2.?? Crea?😛

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"