Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#99483
Nem tudtad bedobni mohamedx autójába a molotov-koktélt, mert egy rendõr fordult be a sarkon és bevitt
komorandi
#99482
nem engedi,mert offline....:S

MAXI

vakardhal
#99481
jön még vissza,ma itthon vaok lesz idöm ápolni😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#99480
jo reggelt sziasztok
AkAfinucsi
#99479
andi sikerült megverni?

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

komorandi
#99478
csak annyi a bibi hogy offline...

MAXI

vakardhal
#99477
Sikeresen összekarcoltad mohamedx autóját, ezzel 16% sérülést okoztál az autónak.
Nem tudtad bedobni mohamedx autójába a molotov-koktélt, mert egy rendõr fordult be a sarkon és bevitt
minjá annyi az 1iknek😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

AkAfinucsi
#99476
gratula <#eljen><#eljen>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

vakardhal
#99475
Sikeresen kilyukasztottad mohamedx autójának kerekeit, ezzel 22% sérülést okoztál az autónak.
Sikeresen betörted mohamedx autója szélvédõjét, ezzel 20% sérülést okoztál az autónak.

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#99474
szedjük :-)
komorandi
#99473
3 kocsi....szedjük már szét😛

MAXI

vakardhal
#99472
adok neki én is de csak ökölell,minjá kijön Andi tied nehogy lelépjen😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

komorandi
#99471
mohamedx Garázsa
Sikeresen feltörted mohamedx garázsát!

MAXI

csako666
#99470
mennyit vitt el?

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

AkAfinucsi
#99469
nekem ugy is töltõdnöm kell 😄

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

AkAfinucsi
#99468
persze <#vigyor>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

#99467
Jah, igen, ha online azért üssétek... Én meg gyúrok..nem sok kell már a 10es szinthez :-)
komorandi
#99466
Még én is ütöm....a következõ lehet az enyém?😄

MAXI

AkAfinucsi
#99465
de azért még 1x megy a korházba <#nevetes1><#nevetes1>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

AkAfinucsi
#99464
hát jah .:S

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

komorandi
#99463
<#worship><#worship>

MAXI

#99462
Akkor nem adja vissza, ez van.
komorandi
#99461
<#duma><#duma><#nevetes1><#nevetes1>

MAXI

#99460



Szb-re keresek embereket. Tel:62433

maffiozó: robocop

#99459
komorandi $70,000 2009 Sep.7. - 9:35:17
pikktibi $170,000 2009 Sep.7. - 9:34:57
onoff $200,000 2009 Sep.7. - 9:34:30

Az utolsó 3 utalás.
AkAfinucsi
#99458
Küldõ: mohamedx - 65388 Idõpont:2009 Sep.7. - 9:39:44

ugysem adom vissza
Opciók: Törlés - Válasz
XD hát ez hülye

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

komorandi
#99457
<#nevetes1><#nevetes1>

MAXI

AkAfinucsi
#99456
hát én csak megvertem ---->kaptam is az sms-t 😄😄

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

#99455
Nekem még ennyit sem írt, pedig szépen kértem a pénzt, komolyan.
komorandi
#99454
Én is irtam neki,de nekem nem válaszolt....:S😄

MAXI

AkAfinucsi
#99453
Üzenet olvasása
Küldõ: mohamedx - 65388 Idõpont:2009 Sep.7. - 9:36:23

te buzernyak feju mocskos rohadek ugysem kapsz vissza semit
Opciók: Törlés - Válasz
Vissza az üzenetekhez

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

AkAfinucsi
#99452
Támadás


A Harc kimenetele
AkAfinucsi vs. mohamedx

AkAfinucsi a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el mohamedx-t így nem sebeztél rajta!
mohamedx nem talál el, így nem sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod mohamedx-t 1354.45 sebeztél rajta!

A nyertes: AkAfinucsi!
Súlyosan megsebesítetted mohamedx-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

hát a pénzt azt már elrakta 😞(

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

vakardhal
#99451
<#eljen><#nyes>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#99450
És még leszek is! Sok dolog lesz a héten amit intéznem kell! De azért igyekszem klikkelni! <#crazya><#crazya>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

komorandi
#99449
<#levele><#levele>

MAXI

#99448
Elvitte mindet.
vakardhal
#99447
szia!jó reggelt,sokat voltál távol😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

komorandi
#99446
<#integet2>

MAXI

vakardhal
#99445
most akkor mennyi lé maradt?

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#99444
Re! Sziasztok! És Grat! a szintlépõknek!!<#wave><#taps>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

#99443
olasz kórháza :-(
komorandi
#99442
olasz😊

MAXI

AkAfinucsi
#99441
melyik orszgába vagytok?

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

komorandi
#99440
A Harc kimenetele
KomorAndi vs. mohamedx

KomorAndi a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el mohamedx-t így nem sebeztél rajta!
mohamedx eltalál UZI-t használva, 1.02-t sebez rajtad!
Nem találtad el mohamedx-t így nem sebeztél rajta!
mohamedx eltalál UZI-t használva, 1.02-t sebez rajtad!
Nem találtad el mohamedx-t így nem sebeztél rajta!
mohamedx eltalál UZI-t használva, 1.02-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod mohamedx-t 8600 sebeztél rajta!

--------------------------------------------------------------------------------

A nyertes: KomorAndi!
Súlyosan megsebesítetted mohamedx-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

MAXI

vakardhal
#99439
mennyit vitt el?

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#99438
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.7. - 9:18:56

Sajnos elvesztetted a harcot mohamedx ellen!
Opciók: Törlés - Válasz
Hatvanibaro
#99438
nem raboltak le nallad van a love. mert le pantatt rollad a srac.

(Admin)

Hatvanibaro
#99437

A Harc kimenetele
onoff vs. walkur

onoff a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod walkur-t 1 sebeztél rajta!
walkur eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod walkur-t 2217 sebeztél rajta!

A nyertes: onoff!
Súlyosan megsebesítetted walkur-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Nem találtál nála semmi pénzt..

(Admin)

#99436
nem, lerabolták, de küldtem sms-t, hátha...pedig baléptem a bankba elõtte, kondi is volt
mohamedx a becsületes neve
vakardhal
#99435
mert látom hogy korházba van a srác....

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)