Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

viktor0203
#99533
Támadás


A Harc kimenetele
viktor0203 vs. mohamedx

viktor0203 a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el mohamedx-t így nem sebeztél rajta!
mohamedx eltalál UZI-t használva, 1.02-t sebez rajtad!
Nem találtad el mohamedx-t így nem sebeztél rajta!
mohamedx eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
SPAS-12-t használva eltalálod mohamedx-t 33870.12 sebeztél rajta!

A nyertes: viktor0203!
Súlyosan megsebesítetted mohamedx-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!


sziasztok!

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

#99532
hy mindenki.
#99531
Mindegyik kész :-) A házát nem lehet valahogy :-)
Redbull756
#99530
na akkor már ketten vagyunk
még vki?😊

AkAfinucsi
#99529
grat 😄

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

vakardhal
#99528
akkor kész az összes😄<#eplus2>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#99527
én is mennék
Vatos Locos
#99526
Sikeresen bedobtad a molotov koktélt mohamedx autójába, az autónak annyi, leégett.<#hehe>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

AkAfinucsi
#99525
grat utcsó én szeretném 😄😄😄 csak soha nem sikerül ....

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Vatos Locos
#99524
Redbull756 sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
Köszönöm!!

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

vakardhal
#99523
kész a 2ik is😄
Sikeresen bedobtad a molotov koktélt mohamedx autójába, az autónak annyi, leégett.

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

komorandi
#99522
Andi elõtt....mert ez már nemigaz😮tthon
Nem vagy elég éber, hogy felkelj! Min 25% éberség kell hozzá!😄DDDDDDDDDD

MAXI

#99521
én mennék

zsolt87 lvl 37 tel:82633

komorandi
#99520
<#wow1><#nevetes1><#nevetes1>

MAXI

AkAfinucsi
#99519
andi után én jövök 😄😄<#crazya>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

komorandi
#99518
Elõször is grat!
Ott állok...és vááárok😄

MAXI

#99517
vagy egyenesen menj be inkább (ápolónõnek öltözve) és adj neki egy szurit :-) egy katanával :-)
Redbull756
#99516
hali!
vki nem megy szb-re?

vakardhal
#99515
állj a korterem bejáratához!😄😄

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#99514
Sikeresen kilyukasztottad mohamedx autójának kerekeit, ezzel 18% sérülést okoztál az autónak.
komorandi
#99513
Semmi baj....várom a kijáratnál😄
meg amúgyis börtönbe vagyok😞(

MAXI

AkAfinucsi
#99512
mohamedx
Állapot:
Avatar:

üssétek

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

AkAfinucsi
#99511
szép 😄<#eplus2><#eplus2><#eplus2>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

vakardhal
#99510
Sikeresen bedobtad a molotov koktélt mohamedx autójába, az autónak annyi, leégett.<#mf1>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

AkAfinucsi
#99509
Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
00:05:30<#help><#help><#help><#help>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

#99508
feltörtem a garázst..mehet tovább :-)
AkAfinucsi
#99507
<#eljen><#eljen><#taps>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

vakardhal
#99506
A Harc kimenetele
pikktibi vs. mohamedx

pikktibi a gyorsabb, ezért õ kezd,
Öklöde-t használva eltalálod mohamedx-t 9808 sebeztél rajta!

A nyertes: pikktibi!
Súlyosan megsebesítetted mohamedx-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Bocs Andi de online lett és nem akartam hogy megszökjön😄

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#99505
online..üssétek
vakardhal
#99504
<#eljen><#eplus2>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#99503
Sikeresen összekarcoltad mohamedx autóját, ezzel 24% sérülést okoztál az autónak.
vakardhal
#99502
köszi😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#99501
ikeresen betörted mohamedx autója szélvédõjét, ezzel 25% sérülést okoztál az autón
AkAfinucsi
#99500
<#eljen><#eljen>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

AkAfinucsi
#99499
uh az ciki. velem még nem történt ilyesmi hál istennek<#worship><#worship>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

vakardhal
#99498
Sikeres edzés! 020 alkalom edzéssel szert tettél 21.26 védekezésre.<#vigyor2>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#99497
Szervezett Bûnözés - Állami bankrablás
Elkaptak a zsaruk!


fákk😄

maffiozó: robocop

AkAfinucsi
#99496
Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
00:03:12...

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

AkAfinucsi
#99495
😄

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

komorandi
#99494
6😄

MAXI

vakardhal
#99493
onoff idõpont: 2009 Sep.7. - 9:55:35

onoff megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#worship>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

AkAfinucsi
#99492
😄😄😄

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

vakardhal
#99491
nekem se😊az vagy 6szorra szokott sikerülni😞

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

komorandi
#99490
én már 5x próbáltam....😄

MAXI

AkAfinucsi
#99489
de ilyen nincs 3x próbáltam bedobni a molotovot és nem sikerült ....

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

#99488
megyek😊)
vakardhal
#99487
doohan01 idõpont: 2009 Sep.7. - 9:51:26

doohan01 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#worship>
Köszönöm barátom😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

AkAfinucsi
#99486
akkor zuzzuk az autóit ugyis van mibõl kifizetnie a kárt<#banplz>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

komorandi
#99485
Nekem 2-tõl 6ig suli...szóval hajrá😄

MAXI

vakardhal
#99484
<#integet2>,kocsit zuzunk ha van kedved..olaszba😄😄

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)