Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csak Nagy fajta töltényt rakhatsz a fegyverbe, vagy elötte szed ki a mostani töltényeket!
Vissza
Vissza
(Admin)
Itt van nálam egy táska $521,783-al!
Opciók: Törlés - Válasz
Opciók: Törlés - Válasz
Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)
#99427
Mindenki szabadlábon van?
#99425
A micimackó elé nem volt a "komor" írva, így automatikusan ment Andi névre, mert van egy Andink is a játékban... Bocsi, én néztem el :-), az infóját nem néztem....
#99424
jah..aha..ment :-)
#99421
Aha...mi a játékos neved? Ezek szerint nem andi :-))))
#99417
Tibinek ment a meghívó.
#99416
hm..no, akkor küldöm mégegyszer. Andi, neked van meghívód?
Asszem ez nem az én napom:S
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.7. - 9:08:47
Sikeresen megnyerted a harcot walkur ellen!
Opciók: Törlés - Válasz
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.7. - 9:08:47
Sikeresen megnyerted a harcot walkur ellen!
Opciók: Törlés - Válasz
MAXI
<#integet2>#integet2>
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
#99407
Meghívók kimentek.
Sziasztok<#integet2>#integet2>
onoff idõpont: 2009 Sep.7. - 9:06:14
onoff sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés<#worship>#worship>
onoff idõpont: 2009 Sep.7. - 9:06:14
onoff sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés<#worship>#worship>
juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)
Szia. minden fele keppen. ha meg csianltuk az szb-t uthetunk is egyet.😊
de 2szintel magasabb vagyok az nem gond?
de 2szintel magasabb vagyok az nem gond?
(Admin)
#99402
ajnálattal kell közölnöm a hírt, hogy a nálunk parkolt jármûvét az éjjel ismeretlen tettesek ellopták. Helyszín: Olasz. Kárpótlásúl átutaltunk $5,000-t a számlájára!
Opciók: Törlés - Válasz
NEM BAJ... le akartam cserélni :-)
Opciók: Törlés - Válasz
NEM BAJ... le akartam cserélni :-)
Szia! Az éjjel lefeküdtem mert nem engedett be.Ma sort kerítünk rá oké?
Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200
#99399
de, kapod az sms-t mindjárt..
#99398
Elindultam olaszba, 1 perc... Kapjátok a meghívót, de kell még egy ember. Valaki? 26612
Sziasztok!De kemény nézzétek:
Küldõ: lagunaseca - 45725 Idõpont:2009 Sep.7. - 8:56:59
a SZERENCSE FORGANDO JA ES A SZOPOTT F@SZ VEGE IS
Pont legyurtam magam és elmentem dolgozni!😊
Küldõ: lagunaseca - 45725 Idõpont:2009 Sep.7. - 8:56:59
a SZERENCSE FORGANDO JA ES A SZOPOTT F@SZ VEGE IS
Pont legyurtam magam és elmentem dolgozni!😊
Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200
#99394
Andi, akkor írok sms-t neked...
Már mindent próbáltam😄
De most beengedett explorer-el😄
Olaszban van egy nyerõ kocsim ha gondoljátok😄
De most beengedett explorer-el😄
Olaszban van egy nyerõ kocsim ha gondoljátok😄
MAXI
A Harc kimenetele
onoff vs. Tken
onoff a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el Tken-t így nem sebeztél rajta!
Tken eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod Tken-t 1838 sebeztél rajta!
A nyertes: onoff!
Súlyosan megsebesítetted Tken-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $89,730 vo
onoff vs. Tken
onoff a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el Tken-t így nem sebeztél rajta!
Tken eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod Tken-t 1838 sebeztél rajta!
A nyertes: onoff!
Súlyosan megsebesítetted Tken-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $89,730 vo
(Admin)
dobj fel egy portable firefoxot
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
#99388
Nah, 2 + Andi, de Õ csak félnek számít, mert nem tud belépni :-))
#99387
Még mindig nem enged be? Hm...én még nem jártam így, de próbáltad mág a géped kikapcsolni és be? (a jó öreg módszer, általában segít)