Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hatvanibaro
#99434
Csak Nagy fajta töltényt rakhatsz a fegyverbe, vagy elötte szed ki a mostani töltényeket!
Vissza

(Admin)

vakardhal
#99433
Itt van nálam egy táska $521,783-al!
Opciók: Törlés - Válasz

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

vakardhal
#99432
csak majdnem?

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

komorandi
#99431
Köszönöm Xaraud😊

MAXI

Hatvanibaro
#99430
majdnem el vettek az szb penzt.

(Admin)

vakardhal
#99429
én igen😊várom az sms-t😛

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

komorandi
#99428
Nem probléma😊

MAXI

#99427
Mindenki szabadlábon van?
komorandi
#99426
Sikeresen felkészítetted az autód😊

MAXI

#99425
A micimackó elé nem volt a "komor" írva, így automatikusan ment Andi névre, mert van egy Andink is a játékban... Bocsi, én néztem el :-), az infóját nem néztem....
#99424
jah..aha..ment :-)
vakardhal
#99423
😄😄

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

komorandi
#99422
KomorAndi

MAXI

#99421
Aha...mi a játékos neved? Ezek szerint nem andi :-))))
komorandi
#99420
nincs még😊

MAXI

vakardhal
#99419
okés megvagyok😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Hatvanibaro
#99418
Andi majd meg probalom le verni a tagot😊

(Admin)

#99417
Tibinek ment a meghívó.
#99416
hm..no, akkor küldöm mégegyszer. Andi, neked van meghívód?
komorandi
#99415
<#integet2>

MAXI

Hatvanibaro
#99414
Szervezett Bûnözés
Sikeresen megvásároltad a fegyvert

(Admin)

vakardhal
#99413
én nem kaptam még meghivot😞

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

komorandi
#99412
Asszem ez nem az én napom:S
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.7. - 9:08:47

Sikeresen megnyerted a harcot walkur ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

MAXI

vakardhal
#99411
gondolom mert ie-vel nyomod azon nem lehet mindent😞

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Vatos Locos
#99410
<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Hatvanibaro
#99409
Jo reggelt😊<#worship>

(Admin)

komorandi
#99408
Neharagudjatok...de valamiért nem sikerül megjavítanom a cervettet:S
=(
De van még kocsi😛

MAXI

#99407
Meghívók kimentek.
Renyaaa
#99406
Sziasztok<#integet2>

onoff idõpont: 2009 Sep.7. - 9:06:14

onoff sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés<#worship>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

vakardhal
#99405
<#idiota>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Hatvanibaro
#99404
Szia. minden fele keppen. ha meg csianltuk az szb-t uthetunk is egyet.😊
de 2szintel magasabb vagyok az nem gond?

(Admin)

Hatvanibaro
#99403
Sikeresen elérted a repülõt. Utazási cél: Csecsenfold<#banplz>

(Admin)

#99402
ajnálattal kell közölnöm a hírt, hogy a nálunk parkolt jármûvét az éjjel ismeretlen tettesek ellopták. Helyszín: Olasz. Kárpótlásúl átutaltunk $5,000-t a számlájára!
Opciók: Törlés - Válasz

NEM BAJ... le akartam cserélni :-)
mrbean1
#99401
Szia! Az éjjel lefeküdtem mert nem engedett be.Ma sort kerítünk rá oké?

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

vakardhal
#99400
itt van:onoff😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#99399
de, kapod az sms-t mindjárt..
#99398
Elindultam olaszba, 1 perc... Kapjátok a meghívót, de kell még egy ember. Valaki? 26612
Hatvanibaro
#99397
akkor en mar nem kellek?
mert ha nem akkor majd el mek.😊 meg le gyurom magam.

(Admin)

komorandi
#99396
Okés😊

MAXI

mrbean1
#99395
Sziasztok!De kemény nézzétek:

Küldõ: lagunaseca - 45725 Idõpont:2009 Sep.7. - 8:56:59

a SZERENCSE FORGANDO JA ES A SZOPOTT F@SZ VEGE IS

Pont legyurtam magam és elmentem dolgozni!😊

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

#99394
Andi, akkor írok sms-t neked...
Hatvanibaro
#99393
en is mennek szb-re ha be ferek

(Admin)

komorandi
#99392
Már mindent próbáltam😄
De most beengedett explorer-el😄
Olaszban van egy nyerõ kocsim ha gondoljátok😄

MAXI

Hatvanibaro
#99391
A Harc kimenetele
onoff vs. Tken

onoff a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el Tken-t így nem sebeztél rajta!
Tken eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod Tken-t 1838 sebeztél rajta!

A nyertes: onoff!
Súlyosan megsebesítetted Tken-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $89,730 vo

(Admin)

vakardhal
#99390
Gyerünk Andi csapj oda most már😊😄

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

csako666
#99389
dobj fel egy portable firefoxot

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

#99388
Nah, 2 + Andi, de Õ csak félnek számít, mert nem tud belépni :-))
#99387
Még mindig nem enged be? Hm...én még nem jártam így, de próbáltad mág a géped kikapcsolni és be? (a jó öreg módszer, általában segít)
vakardhal
#99386
még nem voltam mehetünk😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

komorandi
#99385
Szia!
én mennék,vagy szervezném is...ha beengedne....😄

MAXI