Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Itt van nálam egy táska $603,363-al
Új Szinthez XP: 5,814/9,260
1501 ikszpé<#taps>#taps><#taps>#taps>
deh legalább most nem dontotto-s a legnagyobb
nekem mind 1 hogy ujra kellett kezdeni én régen nem voltam valami jó
sõt sz*r voltam sajnos😞😞
deh ez nekem most jó jött hogy ujra kellett kezdeni😊
deh sokmindenkinek nem😞
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
08:48
szpiru súlyosan megsebesítette
<#rinya>#rinya><#rinya>#rinya><#sir>#sir>
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
Küldõ: bende - 99999 Idõpont:2009 Sep.8. - 18:03:00
Helo szb olaszban fegyveresnek?
Opciók: Törlés - Válasz
Ha egyszer nagy leszek...
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
nem mintha most annak érezném magam 😊
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
09:00
mestergyilkos súlyosan megsebesítette
grat
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
ki is raktam
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
kawaclipse megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
<#worship>#worship>
thx
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
49
ment fel
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
ok?
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
köszi😊😊
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
deh most nem lessz szerencséd mint délután😉
jah és vegyél fel fegyvert!
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
csak azért van ez mert ez az 1 képen van ami 8kb alatt van😞
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.