Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csaresz
#100628
Új Szinthez XP: 4,313/9,260
Itt van nálam egy táska $603,363-al
Új Szinthez XP: 5,814/9,260

1501 ikszpé<#taps><#taps>

#100627
kár hogy ujra kellet kezdeni mindnent😞😞
deh legalább most nem dontotto-s a legnagyobb
nekem mind 1 hogy ujra kellett kezdeni én régen nem voltam valami jó
sõt sz*r voltam sajnos😞😞
deh ez nekem most jó jött hogy ujra kellett kezdeni😊
deh sokmindenkinek nem😞

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

kawaclipse
#100626
Gépeztem én, nem tudod a statjaimat 😊. De az SGBF nem fogadott el, valakihez meg mennem kell, vagy csinálok egy uj csapatot, de akkor az lesz hogy koppintok 😊. Csak ide nem írkáltam annyit mint régen. De hozzáteszem, más sem..... 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Krszti1160
#100625
Régen te voltál az sg-sek istene 😛
Most meg nem gépeztél annyit és lemaradtál 😞
kawaclipse
#100624
A régi karakteremmel megölném 😊 De most inkább nem bántom 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#100623
csako666

08:48

szpiru súlyosan megsebesítette
<#rinya><#rinya><#sir>

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

komorandi
#100622
<#integet2>

MAXI

Krszti1160
#100621
Szia fiam 😄
Mennék szb-re kb 10-20 perc múlva 😊
csaresz
#100620
mivel wintonio eltünt,hozzá verõdnék vkihez,aki szervez szbt

#100619
szia<#integet2>

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

zizuka05
#100618
Üdv mindenkinek. srácnak gyenge telószáma van😄😄
Küldõ: bende - 99999 Idõpont:2009 Sep.8. - 18:03:00

Helo szb olaszban fegyveresnek?
Opciók: Törlés - Válasz

Ha egyszer nagy leszek...

lowgeci
#100617
szia<#integet2>

TPastrana199 Számom:25265

mester15
#100616
<#wave>

Maximus4
#100615
Szia apa😄

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

kawaclipse
#100614
Ha csatlakozom a totto-hoz, én sem leszek közkedvelt? 😊

nem mintha most annak érezném magam 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

mester15
#100613
most má csak 300 xp kell<#beka3><#beka2>

Krszti1160
#100612
Sziasztok gyerekek 😊 <#integet2>
#100611
athos

09:00

mestergyilkos súlyosan megsebesítette
grat

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

mester15
#100610
<#taps>

#100609
akk nekem elöbb meglessz<#beka2>

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

lowgeci
#100609
jönnél szb-re?

TPastrana199 Számom:25265

mester15
#100608
csako666

03:22

Crea súlyosan megsebesítette<#guluszem1>

#100607
köszi😊
ki is raktam

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

mester15
#100606
vagy 900xp

crea
#100605
Turbi nem tottos? 😄 látom köztetek 😄

Crea SMS: 11216

komorandi
#100604
Igen...még a káromat is kifizette😄

MAXI

#100603
kawaclipse idõpont: 2009 Sep.8. - 17:53:15

kawaclipse megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés

<#worship>
thx

Sikeresen értékelted ezt a játékost.
49
ment fel

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

csako666
#100602
itt van jpg-be mert png-t nem lehet betenni:

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

#100601
neked még mennyi kell?

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

kawaclipse
#100600
Tony meghunyászkodott? 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

mester15
#100599
elsönek én is szintet lépek nemsoká meglesz

#100598
szintet lépek azt mehetünk😉
ok?

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

rajkonnen92
#100597
na van még hely szb-n valahol? csaresz írj😄

Glory Man United Go Kimi Go

#100596
okok
köszi😊😊

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

Maximus4
#100595
<#eljen>

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

csako666
#100594
bármilyen képet feltölthetsz, azt is. lemented helyi gépre és kész

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Vatos Locos
#100593
Köszi<#hehe>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

lowgeci
#100592
az szép grat<#mf1><#mf2><#banplz>

TPastrana199 Számom:25265

mester15
#100591
az szép<#worship>

mester15
#100590
de fegyver nélkül megyünkkkkk

Vatos Locos
#100589
Sikeres edzés! 45 alkalom edzéssel szert tettél 44.235 XYXYX

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#100588
ok
deh most nem lessz szerencséd mint délután😉
jah és vegyél fel fegyvert!

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

lowgeci
#100587
xd ki van halva a maffia😄😄

TPastrana199 Számom:25265

rajkonnen92
#100586
mennék

Glory Man United Go Kimi Go

csaresz
#100585
én meg egy embert

lowgeci
#100584
keresek 2 embert szb-re aki akar írjon plz

TPastrana199 Számom:25265

mester15
#100583
<#wave>

lowgeci
#100582
sziasztok<#integet2>

TPastrana199 Számom:25265

mester15
#100581
gyere japánba és támadj ha annyira akarsz öklöset megyünk!!<#hehe>

#100580
köszi 😊
csak azért van ez mert ez az 1 képen van ami 8kb alatt van😞

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.