Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mester15
#100579
😄 azért ajánlottalak téged

#100578
deh én veled akarok menni<#boxer>

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

csako666
#100577
én crea-n kívûl vagyok <#eplus2>

egyébként használj szerintem jobb logot, pl:

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

mester15
#100576
én tuok egyet kettöt:crea😄D vagy csako666 vagy keki öket ajánlom neked<#eplus2>

#100575
valaki jön velem 1 baráti meccset?(crea-n kivül)

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

mester15
#100574
Kicsit pihenned kell mielött újra bûncselekményt követnél el... hátralévõ idõ:
01:04:16

#100573
sajna én ma már voltam<#rinya>

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

666miki666
#100572
1 robbantóst keresek még szbr-e!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#100571
a mester idézõ jelbe

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

mester15
#100570
<#whatever><#ravasz1>

mester15
#100569
tuom

#100568
jah mester ne keményked már

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

Mangoo
#100567
Japánban megtalálsz!

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

mester15
#100566
eltüntéllllllllll

mester15
#100565
már elveszett de ha ki jövök még rád megyek és azt megmutatom<#eplus2>

csaresz
#100564
már csak 1et 😄 megyek

Mangoo
#100563
Nyomd ide be a harcot, ha még nem veszett el!<#worship>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

666miki666
#100562
Szb-re keresek 2 embert

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

mester15
#100561
<#mf2>

csaresz
#100560
A Harc kimenetele
csaresz vs. Kuglits

csaresz a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el Kuglits-t így nem sebeztél rajta!
Kuglits eltalál Shotgun-t használva, 1.01-t sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod Kuglits-t 1724.07 sebeztél rajta!

A nyertes: csaresz!
Súlyosan megsebesítetted Kuglits-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $43,201 volt<#taps><#taps><#taps><#taps><#taps>

Mangoo
#100559
Még egy baráti suhintás!!

Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.8. - 17:05:24

Sikeresen megnyerted a harcot mestergyilkos ellen!<#ravasz1>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

crea
#100558
küldtem üzit, én voltam mind a kettõ, probálkozok, bár majd mingya irja,h nem probababa..de legalább kapott XP-t amig távol van 😄

Crea SMS: 11216

csako666
#100557
és ez most?

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

crea
#100556
ja igen látom, csak megint beraktam magam 😄 de több XP-t nem kap ma..max ha õ megtámad 😄

Crea SMS: 11216

Vatos Locos
#100555
<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Mangoo
#100554
<#banplz>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

atiiisanevem
#100553
na megyek fodrászhoz, majd jövök hali!<#integet2>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Qglee
#100552
...felvettelek téged is barátlistára...ha "feléledtél", és gondolod...

[Qglee] [lvl 66] [tel:29986]

csako666
#100551
mert?
cucc nélkül mentél?

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

crea
#100550
üdv, köszi! 😊

én raktam magamat kórházba 😄

Crea SMS: 11216

Mangoo
#100549
Egy baráti suhintás volt!

A Harc kimenetele
keki vs. mestergyilkos

mestergyilkos a gyorsabb, ezért õ kezd,
mestergyilkos eltalál Ak-47-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod mestergyilkos-t 17743 sebeztél rajta!

A nyertes: keki!

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

HERCEG83
#100548
hy all!!

aki akar szb-re jönni az irjon a 92459-re

köszi<#banplz><#banplz><#banplz><#banplz>

Úgy éld le az életed,ha lepereg előtted,érdemes legyen végig nézned!!!

csaresz
#100547
<#nyes>

AkAfinucsi
#100546
Sziasztok!


A Harc kimenetele
AkAfinucsi vs. _tomika_

AkAfinucsi a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod _tomika_-t 710.7 sebeztél rajta!
_tomika_ eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod _tomika_-t 211.15 sebeztél rajta!

A nyertes: AkAfinucsi!
Súlyosan megsebesítetted _tomika_-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $267,251 volt
😊

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

csaresz
#100545
A Harc kimenetele
csaresz vs. Kuglits

csaresz a gyorsabb, ezért õ kezd,
Shotgun-t használva eltalálod Kuglits-t 1.01 sebeztél rajta!
Kuglits eltalál Shotgun-t használva, 1975.56-t sebez rajtad!

A nyertes: Kuglits!
Kuglits Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $308<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav>

Qglee
#100544
...üdv...robocop, és Crea kapott egy-egy fel-t, és mostantól naponta...

...láttam, szpiru korházbatette Crea-t...ilyedtembe nyomtam szpirunak egy le-t...

[Qglee] [lvl 66] [tel:29986]

Vatos Locos
#100543
<#wow1><#nevetes2>Okés😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

viktor0203
#100542
nemtudom... azért nézelõdj te is!😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

csaresz
#100541
A Harc kimenetele
csaresz vs. gantosb

gantosb a gyorsabb, ezért õ kezd,
gantosb eltalál Shotgun-t használva, 2563.67-t sebez rajtad!

A nyertes: gantosb!<#hehe>

bgytito
#100540
sziasztok

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

Vatos Locos
#100539
<#eljen> Estére lessze emberünk?????

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

viktor0203
#100538
kin tesztelhetem a magnum snipert??? mester???😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

komorandi
#100537
<#eljen><#eljen>

MAXI

viktor0203
#100536
köszi a gratokat!😊<#worship><#worship>

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Maximus4
#100535
Neked is grat barátom!<#worship>

#100531:Szia!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

komorandi
#100534
okés...😊
majd támadj,mert egy kis idõre koccolok😄

MAXI

csaresz
#100534
<#eljen>

LoSA
#100533
A Harc kimenetele
LoSA vs. KomorAndi

LoSA a gyorsabb, ezért õ kezd,
Shotgun-t használva eltalálod KomorAndi-t 481.01 sebeztél rajta!
KomorAndi eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod KomorAndi-t 1.03 sebeztél rajta!
KomorAndi eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod KomorAndi-t 1759.24 sebeztél rajta!

A nyertes: LoSA!
Súlyosan megsebesítetted KomorAndi-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $426 volt

atiiisanevem
#100532
<#eljen>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

666miki666
#100531
Sziasztok!<#integet2>
Olaszban már megint nincs benzin!<#falbav>
Esetleg még valahol elfogyott? Tudtok róla?

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;