Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sziasztok<#integet2>#integet2><#integet2>#integet2>
talán engem is...😊 ha fizetek...😊
Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...
Szintet léptél! Új szinted: 35. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +1
Opciók: Törlés - Válasz na végre
jon1 bejelölt barátnak! Fogadd el vagy utasítsd vissza!
Opciók: Törlés - Válasz<#whatever>#whatever>
Sikeresen megnyerted a harcot pityuka92 ellen!
Opciók: Törlés - Válasz
xDDD mitakarez😄
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
Biztos emlékeztek még páran amikor régen szerveztem egy szb.-t és leraboltak,úgy ugrott itt mindenki,hogy az hihetetlen volt.Azóta is örzöm azt a hozzászólásszámot,jól esik néha visszaolvasni.
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
Szintet léptél! Új szinted: 39. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +1
Opciók: Törlés - Válasz
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
Abban én is benne lennék.
én régen nayon gyenge voltam...
igaz mikor regisztráltam rá 2 hétre fucsolt beh az oldal igy nem tudtam sokat játszani😞
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
Crea SMS: 11216
Mondjuk én nem vagyok olyan régóta itt,de az elõzõ "szériában" sokkal jobb volt a helyzet....de azért én nem lépnék ki,(hálás vagyok,amiért ott a nevem)és attól,még hogy nem írok sokat mostanság,mindig olvasgatok ha tehetem....hiszen itt nagyon jó embereket ismertem meg😊
MAXI
a le állás elött a 16 szinten a 1-16tól a 20 szintig vertem mindenkit de most nem nagyon vertem volna õket 16 szinten 900 as statal 😞
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
Sajnos elvesztetted a harcot viktor0203 ellen!
Opciók: Törlés - Válasz nem hagy szintet lépni nem szégyenled magad viktor?
A Harc kimenetele
viktor0203 vs. mestergyilkos
mestergyilkos a gyorsabb, ezért õ kezd,
mestergyilkos eltalál Ak-47-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Magnum Sniper-t használva eltalálod mestergyilkos-t 26243.58 sebeztél rajta!
A nyertes: viktor0203!
Súlyosan megsebesítetted mestergyilkos-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
csak elkaptam...😊
Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...
Most ne...................
Akkor már én is ki lépek ha mindenki aki ír ide 😞
<#rinya>#rinya>

#100642 nem hagyom abba ,de nem tudok annyit játszani most, van csomo más dolgom, ma is vizsgáztam, csütörtök is aztán vállalkozás beinditás rengeteg idöt elvesz... fele annyit se tudom nyomni mint eddig... látszik is mert szpiru 1 szintre beért. de nagyon nem is érdekel... nekem jó igy top 10 be benne leszek addig nem panaszkodok 😄
Crea SMS: 11216
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
amm neked ez jol jött hogy ujraindittoták nem?mert ugy emlékszem te régen csak 25-ös voltál vagy tévedek?
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
Crea SMS: 11216
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!