Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

atiiisanevem
#100724
A Harc kimenetele
atiiis vs. Katyo

atiiis a gyorsabb, ezért õ kezd,
HK MP5-t használva eltalálod Katyo-t 4055.11 sebeztél rajta!

A nyertes: atiiis!
Súlyosan megsebesítetted Katyo-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

davidgeszt
#100723
ha vki csinál szb-t légyszíves írjon a számomra<#lookaround>
bercosz
#100722
Már megirtam, az volt az elsõ<#eplus2>
Próbáltam beszélni a "Családfõ"-vel, de közölte hogy az ijesmibe nem szól bele. Nagyon liberális...
Ha mára elég garázs törtem attól még ha más feltöri nekem kocsit rongálni tudok? (Ez egy kérdés)<#help>

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

crea
#100721
<#integet2>

Crea SMS: 11216

mester15
#100720
basszameg 3 ezer xp<#taps><#banplz><#vigyor5><#alien>

atiiisanevem
#100719
"A szokes a kedvenc filmem ! "

írd neki hogy a szökés az sorozat te g33k 😄 utazok azt megcsapom

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

bercosz
#100718
Katyo 21-es, de valamiért én nem birok vele(alulgyúrt vagyok<#rinya>)
Usában van asszem 200000-at kért kölcsön, és most nagy arccal nem emléxik rá

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

csaresz
#100717
akinek van hozzá joga,vegye ki a nevem az SGBF elitbõl(ugyis sokan pályáztak a helyemre)
azért jól esett h elköszöntetek<#sir> na mind1

atiiisanevem
#100716
kit?

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#100716
semmi nem szóltam 😊

#100713 itt csak azok tudják olvasni akik az sgbf-ben vannak na de mind 1 majd meg lássuk hogy mi lesz....
bercosz
#100715
Csõ mindenkinek, látom válság van<#rinya>
Akkor most ne jókor hozakodom elõ azzal, hogy meg kellene valakit fegyelmezni a ti közös erõtökkel?

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

LoSA
#100714
Mert mi az olyan vicces itt, amin röhögnek? Mert én nem vágom! <#eplus2>

(Már NEM tudok menni SZBre, kaptam meghívót!!)

bgytito
#100713
Jó ötlet <#worship>

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

Krszti1160
#100712
<#integet2>
LoSA
#100711
SZBre AKAROK gyorsan menni!! Mert késõbb NEM lesz idõm!!
TEL: 22124!!! <#nyes>

Krszti1160
#100710
engem nem de azért jót röhögnek rajtunk....
komorandi
#100709
<#integet2>

MAXI

Krszti1160
#100708
Írj sms-t az oldalon mennék én is szb-re 😄
LoSA
#100707
És kit érdekel, hogy másolgatják? <#vigyor>

davidgeszt
#100706
sziasztok<#wave>
szbre énis mennék
mester15
#100705
na?

LoSA
#100704
Én mennék!!

Krszti1160
#100703
Ez jó duma de ha bele gondolsz akkor akik olvassák a topikot azok jót röhögnek rajtunk meg másolgatják a chetekbe amiket írunk...
Én erre gondoltam az SGBF úra inditási dologban hogy egy ILYEN Topikban kellene beszélnünk.....
LoSA
#100702
Én is szeretnék SZBre menni!! 22124-re írhattok!

mester15
#100701
oké

csako666
#100700
5-ös...
többit sms mindjárt

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

mester15
#100699
hanyas szervezi?
én meek

LoSA
#100698
Én most ezt nem vágom, hogy mi ez?! Hogy most miért akar innen pár ember elmenni? Én tök jól érzem itt magamat, mi a probléma?? <#nemtudom> Hamarosan remélem, hogy lesznek fejlesztések a játékba és megcsinálják végre a család funkciót és akkor biztosan újra érdekes, jó lesz a game. Mert nekem az a bajom, hogy a játékba unok már bele egy picit... Valami fejlesztés vagy hasonló kellene, mert egész nap csak bûnözök, kondizgatok... És így nekem már kezd uncsi lenni, de nem a fórummal van a gond... <#nezze>

csako666
#100697
egy sofõr kéne azonnal..

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

rajkonnen92
#100696
2 ember jöjjön már szb-re<#worship>

Glory Man United Go Kimi Go

atiiisanevem
#100695
dehogy mész te innen el 😊 kell egy idegbeteg a csapatba 😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

kawaclipse
#100694
Én sem, és nem is voltam még 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

crea
#100693
nekem sose volt ez hogy családba legyek elözö szériában sem pedig akkor kb középmezönybe voltam.... nekem msot se kell amugyis önfejü vagyok azt védem meg akit arra méltonak tartok, és értékrendemnek megfelel a cselekedete...szal én késöbbiekben se leszek családban.

Crea SMS: 11216

Maximus4
#100692
Na figyeljetek!

Én nem szeretném ha szétesne se a topik se az SGBF!Jó lenne ha új alapokra helyeznénk a dolgokat és megpróbálnánk nagyobb összetartást produkálni.Igenis büszke vagyok arra,hogy szerepelhet a nevem a "családi" képen!És igen,féljenek tõlünk a játékban ha arról van szó!Álljunk ki egymás mellett,tartsunk össze,próbáljuk meg újra úgy mint rég,de ehhez ti is kelletek!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

atiiisanevem
#100691
azért én örültem ennek a fórumnak.. szerintem jó volt, sok új arccal ismerkedtem meg, többet elég jóba vagyok. egyedül a játékkatona volt az akivel nem jöttem ki.

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

AkAfinucsi
#100690
<#banplz><#banplz>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

komorandi
#100689
<#crazya><#puszi>

MAXI

Benny04
#100688
lehet, még kéne 2 ember... 😄

kawaclipse
#100688
Crea! Amint látod én is magányos farkas vagyok. (Bár nem rossz) A szövetség a legnevetségesebb dolog... Ha Valaki lefenyített, nem fordultam senkihez 😊. Sz*rtam a fejére, rámküldött nagyokat, némelyik kapott is pofont, én nevettem, de nem nyavajogtam itt nektek hogy segítsetek 😊 És jó. De jobb volt az összetartó csapat 😊 Szóltatok, lesujtottam, szóltam, lesujtottatok.



Max, én benne vagyok.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

mester15
#100687
<#guluszem1>

atiiisanevem
#100686
megjöttem.. kiderült hogy nem is mára volt idõpontom fodrászhoz..

kicsit visszaolvastam és hát érdekes.

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Vatos Locos
#100685
<#idiota><#nevetes2><#taps>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

komorandi
#100684
<#nevetes1><#wow1>

MAXI

Krszti1160
#100683
Nem ismerlek.... <#banplz>
kawaclipse
#100682
Scofield1, te tiszteletbeli vagy... Legalábbis nálam.. 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

crea
#100681
én ezt fogom kirakni




és ezt irom ki:
Magááányos fárkás vagyok 😄

Crea SMS: 11216

komorandi
#100680
Olyan furcsa....akik nemrég jöttek ide,azok olyan szinten elnyomják a régieket....a sok baromsággal...és az összetartásukkal....tudom,én sem vagyok régi,de akkor is....szerintem ezen lehetne változtatni....

MAXI

rajkonnen92
#100679
mennék ha lehet még

Glory Man United Go Kimi Go

Krszti1160
#100678
Meg régen igaz én is csak olvastam meg néha írtam ide.....
De akkor én szó szerint féltem az sg-sektõl most ki fél töllûnk??
Senki.... Mert van vagy egy 30 család és a tele vannak szövetségesekkel és mindenki heppy mert nem kap verést de régen volt az Immortál,Don tottó,Una Corona,meg az sg amik igazán nagy és erõs családok voltak most van g-család..... meg minden féle 1-2 taggal igy nem lehet játszani én nem tudok mit mondani ha gondolítok akkor szerintem Maxi,És Kawa csinálják meg azt a Fórumot amin regizni kell és mindenki a Saját nevével be reggel oda (sgbf) esek és ott beszélhetnénk mindent itt meg csak ha keresünk szb-re embert vagy az "újak" beszélhetnének.... mást nem tudok mondani <#shakehead>
Promaster
#100677
ennyi volt az SGBF-bõl??<#wow2><#wow2>

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"