Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lowgeci
#100773
Sikeresen megnyerted a harcot kisfleg ellen!
kezdik már😄

TPastrana199 Számom:25265

Nor3i
#100772
koszonom!<#worship>
maris jobban erzem magam<#schmoll2>

lowgeci
#100771
hagyd nem kell semmi érte csak fejlõdj

TPastrana199 Számom:25265

666miki666
#100770
1 ember kellene szb-re még!!!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

bercosz
#100769
Na kicsit átkonfiguráltam a felszerelést<#vigyor4>

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

Nor3i
#100768
koszi mond az arat!

atiiisanevem
#100767
<#banplz> kisbercinek ment, de akinek jólesik lehet rongálni!

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

bercosz
#100766
A Harc kimenetele
kisberci vs. Katyo

Katyo a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katyo nem talál el, így nem sebez rajtad!
Nem találtad el Katyo-t így nem sebeztél rajta!
Katyo eltalál P90-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
M1 Rifle-t használva eltalálod Katyo-t 1795.29 sebeztél rajta!

A nyertes: kisberci!
Súlyosan megsebesítetted Katyo-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $7,246 volt

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

lowgeci
#100765
A Harc kimenetele
simsonS51 vs. TheGangsta

simsonS51 a gyorsabb, ezért õ kezd,
P90-t használva eltalálod TheGangsta-t 1128.88 sebeztél rajta!

A nyertes: simsonS51!
Súlyosan megsebesítetted TheGangsta-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

TPastrana199 Számom:25265

mester15
#100764
Sikeresen kilyukasztottad Katyo autójának kerekeit, ezzel 10% sérülést okoztál az autónak.<#eplus2>

rajkonnen92
#100763
thank you😄

Glory Man United Go Kimi Go

atiiisanevem
#100762
Tipus: 2008 Audi S8 5.2 4dr Sedan
Tipus: 2008 BMW M6 Series 5.0L 2dr Cabrio
Tipus: 2009 Dodge Challenger SE 2dr Coupe

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

bercosz
#100761
Hol van?

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

AkAfinucsi
#100760
el 😊

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

atiiisanevem
#100759
Katyo Garázsa
Sikeresen feltörted Katyo garázsát!
usa

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Benny04
#100758
köszi 😄D

rajkonnen92
#100757
nekem elküldöd a c4 árát?

Glory Man United Go Kimi Go

bercosz
#100756
Köszi, bár persze nem fogja megadni.
Valaki nem törné fel nekem a garázsát valahol, hogy rámehessek a kocsijaira, ha tudok?

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

Nor3i
#100755
10es

Nor3i
#100754
TheGangsta-t kene kinyirni penzert+mert leutottekkiraboltak 10percig dekkoltam a korhazba es ahogy kijottem leutott peddig 10%volt az energiam
ugyhogy ugy felmergelt hogy fizetnek ha..

AkAfinucsi
#100753
amugy még ide is belinkeltem csak nem vettétek észre <#idiota>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

AkAfinucsi
#100752
ment

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

rajkonnen92
#100751
hát nekem elég a 67251. többit tartsd meg😄 és még1x köszi<#worship>

Glory Man United Go Kimi Go

Vatos Locos
#100750
<#eljen><#taps>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Benny04
#100749
úristen de low :d
nem is figyeltem a top5-öt...
ám küldhetnél nekem is vagy 50-et, sofõr votlam XD

atiiisanevem
#100748
hanyas szint?

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Maximus4
#100747
Kit kellene és miért?

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

666miki666
#100746
Üdv az érkezõknek!
akkor megint kellene 2 ember szb-re

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Nor3i
#100745
vallal valaki bergyiloklast?

AkAfinucsi
#100745
kinek utaljam?? 😊

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

rajkonnen92
#100744
<#worship><#worship>a csávó még amatõr is mert a pénzt is magával vitte😄

Glory Man United Go Kimi Go

Nor3i
#100743
hello mindenk!

rajkonnen92
#100742
óó köszi szépen.

Glory Man United Go Kimi Go

AkAfinucsi
#100741
mert ebbe szerintem én vok a hibás

A Harc kimenetele
AkAfinucsi vs. _tomika_

AkAfinucsi a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod _tomika_-t 710.7 sebeztél rajta!
_tomika_ eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod _tomika_-t 211.15 sebeztél rajta!

A nyertes: AkAfinucsi!
Súlyosan megsebesítetted _tomika_-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $267,251 volt

<#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

rajkonnen92
#100740
hát elvileg olyan 180.000 lett volna de NEM a pénz számít csak utálom az ilyen embereket

Glory Man United Go Kimi Go

atiiisanevem
#100739
Küldõ: katyo - 99295 Idõpont:2009 Sep.8. - 19:30:33

Válasz: Feladó: atiiis - 19427 Dátum:2009 Sep.8. - 19:29:54:
szóval örülnék ha visszaküldenéd kisbercinek a pénzét.
majd visszakuldom !

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#100738
én is akartam így csinálni de nem volt szívem ki b.szni velük mert mindég írtak hogy léci utalj és utaltam mert csak mégis könyörögtek szó szerinte érte 😊
AkAfinucsi
#100737
hello ! megkérdezhetem h pontosan mennyi pénz volt?

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Vatos Locos
#100736
<#eljen><#idiota>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

lowgeci
#100735
meg kell csapkodni<#boxer><#violent><#gun><#banplz>

TPastrana199 Számom:25265

Promaster
#100734
Sikeresen kiraboltad: Patrik17. Szereztél 19 XPt és $32,230-t.

xDDDD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

rajkonnen92
#100733
hát õ baja akkor attól még legalább akinek pénze volt benne visszautaéhatná

Glory Man United Go Kimi Go

Benny04
#100732
itt vagyok...
még nem utalt, de azt mondta, h a fegyveresnek nem volt léje, õ utalt neki 150k-t és a glockot vette meg...ezért loptunk csak 200 ezret-.-
és sztem ezért nemm akarja küldeni a lét 😄

rajkonnen92
#100731
_tomika_ még 1 ember aki nem utal szb után. sok az ilyen...

Glory Man United Go Kimi Go

bercosz
#100730
Köszi, ha gondolod várd meg és még1-ex beküldhetnéd

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

rajkonnen92
#100729
itt vagy még benny utalt a csávó?

Glory Man United Go Kimi Go

mester15
#100728
hát én most már mindig egy 5 ös szintüvel meek

Krszti1160
#100727
Oh baker mért nem én mentem el 😞

De még mennék szb-re 😊
csako666
#100726
Grat!
4800 xp <#vigyor2>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

komorandi
#100725
tito idõpont: 2009 Sep.8. - 19:09:02

tito sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés

Köszönöm!Értékelés: Ezt a játékost ma már értékelted.
59

MAXI