Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
kisberci vs. Katyo
Katyo a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katyo nem talál el, így nem sebez rajtad!
Nem találtad el Katyo-t így nem sebeztél rajta!
Katyo eltalál P90-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
M1 Rifle-t használva eltalálod Katyo-t 1795.29 sebeztél rajta!
A nyertes: kisberci!
Súlyosan megsebesítetted Katyo-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $7,246 volt
Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci
simsonS51 vs. TheGangsta
simsonS51 a gyorsabb, ezért õ kezd,
P90-t használva eltalálod TheGangsta-t 1128.88 sebeztél rajta!
A nyertes: simsonS51!
Súlyosan megsebesítetted TheGangsta-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
TPastrana199 Számom:25265
Tipus: 2008 BMW M6 Series 5.0L 2dr Cabrio
Tipus: 2009 Dodge Challenger SE 2dr Coupe
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
Sikeresen feltörted Katyo garázsát!
usa
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
Valaki nem törné fel nekem a garázsát valahol, hogy rámehessek a kocsijaira, ha tudok?
Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci
ugyhogy ugy felmergelt hogy fizetnek ha..
A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!
Glory Man United Go Kimi Go
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
nem is figyeltem a top5-öt...
ám küldhetnél nekem is vagy 50-et, sofõr votlam XD
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
akkor megint kellene 2 ember szb-re
Wintonio---SmS:4444 “Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)”
Glory Man United Go Kimi Go
A Harc kimenetele
AkAfinucsi vs. _tomika_
AkAfinucsi a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod _tomika_-t 710.7 sebeztél rajta!
_tomika_ eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod _tomika_-t 211.15 sebeztél rajta!
A nyertes: AkAfinucsi!
Súlyosan megsebesítetted _tomika_-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $267,251 volt
<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#banplz>#banplz>
A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!
Glory Man United Go Kimi Go
Válasz: Feladó: atiiis - 19427 Dátum:2009 Sep.8. - 19:29:54:
szóval örülnék ha visszaküldenéd kisbercinek a pénzét.
majd visszakuldom !
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
TPastrana199 Számom:25265
xDDDD
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
Glory Man United Go Kimi Go
még nem utalt, de azt mondta, h a fegyveresnek nem volt léje, õ utalt neki 150k-t és a glockot vette meg...ezért loptunk csak 200 ezret-.-
és sztem ezért nemm akarja küldeni a lét 😄
Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci
4800 xp <#vigyor2>#vigyor2>
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111