Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#101024
olaszban nincs benzin..megint..:S
Steve Angelo
#101023
<#integet2>

SteveAngelo Tel: 21354

kawaclipse
#101022
Max olyat tudok hogy melyik cégnek milyen tevékenységi körök vannak bejegyezve, de ha privátban leírod mi kellene, megkérdezem.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#101021
statisztika csak...
kawaclipse
#101020
Mi kellene attól függ...

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#101019
Szia! Offitopic; Kawa..nincs ismerõsöd a céginformációs szolgálatnál?
csako666
#101018
holland top1
SzAgi

úgyis elég szemtelen aki gondolja, rabolgassa

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

kawaclipse
#101017
szia

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

komorandi
#101016
Sziasztok!

MAXI

kawaclipse
#101015
csak az 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Steve Angelo
#101014
Nem volt sok választásom, mivel a 19-es volt a támadó! Onoffal meg statcsere után nyomtunk egy barátságost! Amúgy én is erre gondoltam a szintekkel kapcsolatban, mivel a stat a döntõ, az határozza meg jelentõsen a harc kimenetelét!

SteveAngelo Tel: 21354

LoSA
#101013
Grat!! <#worship>

kawaclipse
#101012
lvl:10 vs. lvl12

Támadás


A Harc kimenetele
kawaclipse vs. DonDiplomata

kawaclipse a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod DonDiplomata-t 1 sebeztél rajta!
DonDiplomata eltalál UZI-t használva, 1.02-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod DonDiplomata-t 1622 sebeztél rajta!

A nyertes: kawaclipse!
Súlyosan megsebesítetted DonDiplomata-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $30,332 volt

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

kawaclipse
#101011
csak a szinted pluszminusz 2 szinten harcolj.....

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#101010
ha harcot nyerek miért nem kapok xP-t, meg pénzt se?
kawaclipse
#101009
jelent, hidd el, onoff nálam is erõsebb jóval..... Vagyis nem a szint jelent, hanem a stat. Én pl 10 napja 10es szintû vagyok, és nézd meg az adatlapom a játékban. Csak azt a fránya XP-t ne adná a harcért.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Steve Angelo
#101008
Grat! A szint egy bizonyos határon belül nem sokat jelent, vagyis nem sokat árul el az erõviszonyokról. Én a múltkor nyertem egy 19-es szintû ellen, ill. kikaptam onoff-tól, aki erõsebbnek bizonyult!

SteveAngelo Tel: 21354

Steve Angelo
#101007
Ez az iskolai idõszak teljesen betett a napközbeni játéknak... Le az iskolával!

<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

SteveAngelo Tel: 21354

kawaclipse
#101006
lvl:10 vs lvl:15

A Harc kimenetele
kawaclipse vs. Msgt

kawaclipse a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el Msgt-t így nem sebeztél rajta!
Msgt eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el Msgt-t így nem sebeztél rajta!
Msgt eltalál UZI-t használva, 76.22-t sebez rajtad!
Nem találtad el Msgt-t így nem sebeztél rajta!
Msgt eltalál UZI-t használva, 318.27-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod Msgt-t 799 sebeztél rajta!

A nyertes: kawaclipse!
Súlyosan megsebesítetted Msgt-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $40,304 volt

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Steve Angelo
#101005
Egy robbantóst keresünk az szb-hez! Aki esetleg tud jönni az írjon nekem!

SteveAngelo Tel: 21354

#101004
<#eljen><#taps><#banplz>

maffiozó: robocop

#101003
<#taps>
#101002
csako666 idõpont: 2009 Sep.9. - 9:26:48

csako666 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>

maffiozó: robocop

csako666
#101001
Össz XP: 1,000,070
<#kuss><#eljen><#email>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Steve Angelo
#101000
Nekem a múltkor 2x-es volt az adott xp különbség... 500 körül volt amikor én szerveztem, s 1000 körül, amikor egy kisebb.

SteveAngelo Tel: 21354

#100999
Elvileg többet ad a szervezõnek. Amúgy szerintem nem éri meg a lerablás kockázatát az a pár xp többlet.
LoSA
#100998
Miért jó, ha legkisebb szervezi? Akkor több XP-t ad??? Ez komoly? Vagy hogy van ez most? <#whatever>

#100997
helló
jössz szb-re?
#100996
megszervezed?
hányas szintû vagy?
Steve Angelo
#100995
A legkisebb szintûnek kellene szervezni az xp miatt! Én lvl 16-on vagyok! Ti?

SteveAngelo Tel: 21354

#100994
Reggelt! <#wave>

Akkor már 4en meg is vagyunk egy SZB-hez. 😊 Melyikõtök szeretné megszervezni?

#100993
Név: salata
Állapot:

Hogy mik vannak :-)
Steve Angelo
#100992
Csatlakoznék én is egy szb-hez...

SteveAngelo Tel: 21354

#100991
Sziasztok
Mennék szb-re
Vaxi
#100990
jó reggelt 😊
szervez valaki szb-t? 😄

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

LoSA
#100989
Jó reggelt! <#integet2>

mrbean1
#100988
Grat!

#100987

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

#100987
Köszi a lehetõséget! +
#100986
A bank sikeresen átutalt: $207,000-t Fogadófél: bobleader, közlemény: f
Fogadó: (Név)

A bank sikeresen átutalt: $177,000-t Fogadófél: xaraud, közlemény: r
Fogadó: (Név)

A bank sikeresen átutalt: $82,000-t Fogadófél: kisberci, közlemény: s
Fogadó: (Név)
Összeg:

maffiozó: robocop

#100985
Szervezett Bûnözés - Állami bankrablás
Sikeres Akció! Pénz amivel elmenekültetek: $537,291

maffiozó: robocop

mrbean1
#100984
oké Sok sikert!

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

#100983
Elvileg megvan a csapat, jön valami srác, suliba van és telefonról nyomja. Hm...csak bírja az akksija :-)
#100982
Szervezett Bûnözés
Sikeresen megvásároltad a robbano anyagot
mrbean1
#100981
Várom az sms-t

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

#100980
athos idõpont: 2009 Sep.9. - 8:33:30

athos sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés<#worship>

maffiozó: robocop

mrbean1
#100979
nem vagyok most lekondizva, csak arra megyek rá és a lére.😊

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

#100978
Majd gyúrsz ha lement :-) :-)
#100977
Elkaptak és megbüntettek, mivel 205 km/h-val száguldoztál az autópályán, a bírságod: $886. Legközelebb kicsit lassabban közlekedj! ELINDULTAM :-)
mrbean1
#100976
Ha nem lesztek meg csak akkor.Nem akarok szbzni mert gyöszös vok.gyurmázom inkább.De segítek, ha nagyon muszály.

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

#100975
MrBean? Nem tudsz jönni?