Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

920814
#101075
Hello mindenkinek!
<#integet2>

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

kawaclipse
#101074
Szintet léptél..... +1 +1.... sajna egyszer volt eddig +2 energiám. A bátorság nem érdekel... De az is vagy 2szer volt 2.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#101073
TE gyilkos szójjál az emberednek hogy szokjon le rólam mert rábaszik...és még õ küld rám embert mikor támadgat?
Szójjál neki mert felhuzom magam.



Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.9. - 13:44:54

Sajnos elvesztetted a harcot DrugsBunny ellen!
Opciók: Törlés - Válasz



A Harc kimenetele
robocop vs. mauzer

mauzer a gyorsabb, ezért õ kezd,
mauzer eltalál Shotgun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el mauzer-t így nem sebeztél rajta!
mauzer eltalál Shotgun-t használva, 6.18-t sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod mauzer-t 1124.76 sebeztél rajta!

A nyertes: robocop!
Súlyosan megsebesítetted mauzer-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $492 volt



Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.9. - 10:53:19

Sikeresen megnyerted a harcot mauzer ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

maffiozó: robocop

mester15
#101072
A Harc kimenetele
mestergyilkos vs. LoGic

mestergyilkos a gyorsabb, ezért õ kezd,
Öklöde-t használva eltalálod LoGic-t 1 sebeztél rajta!
LoGic nem talál el, így nem sebez rajtad!
Öklöde-t használva eltalálod LoGic-t 1 sebeztél rajta!
LoGic eltalál Öklé-t használva, 1-t sebez rajtad!
Öklöde-t használva eltalálod LoGic-t 1 sebeztél rajta!
LoGic eltalál Öklé-t használva, 1-t sebez rajtad!
Öklöde-t használva eltalálod LoGic-t 1 sebeztél rajta!
LoGic nem talál el, így nem sebez rajtad!
Nem találtad el LoGic-t így nem sebeztél rajta!
LoGic eltalál Öklé-t használva, 1-t sebez rajtad!
Öklöde-t használva eltalálod LoGic-t 1 sebeztél rajta!
LoGic eltalál Öklé-t használva, 1-t sebez rajtad!
Öklöde-t használva eltalálod LoGic-t 8726 sebeztél rajta!

A nyertes: mestergyilkos!
Súlyosan megsebesítetted LoGic-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

LoSA
#101071
Teljesen jóó ez!! <#vigyor>

kawaclipse
#101070
Jólvan na. Ez csak ideiglenes neki. Nem vagyok photoshopos. 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

mester15
#101069
kösz

LoSA
#101068
Sokáig tartott ezt a logót megcsinálni?? <#beka3><#nyes>

mester15
#101066
Hiba!

Csak JPG, JPEG, vagy GIF kiterjesztésû képeket lehet feltölteni!
<#boxer>

kawaclipse
#101065
Mondd neki türelem, lehet csak 2-3 körül nyomom el, mert eltünt a robbantós, meg még nincs sofõr. 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Ragalyi
#101064
Mind1 neki szerintem 😊

kawaclipse
#101063
Kiment neki....

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

kawaclipse
#101062
Küldöm neki. Robbantós ok?

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

kawaclipse
#101061
Jobbgombbal lemeted, fent fõoldal, fent forum, jobboldalt beállítások. És oda feltöltöd.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Ragalyi
#101060
Kawa, raaakoslovag menne!

kawaclipse
#101059
Még mindíg kellene 2 ember szb-re 😊
Robbantós és sofõr. Aki ma még nem volt, pls jelentkezzen. Meg egyelõre agrippa is eltünt....

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

mester15
#101058
és ezt hogy tegyem ki?

kawaclipse
#101057

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

mester15
#101056
hát ez nekem magas

LoSA
#101055
Sikeres edzés! 12 alkalom edzéssel szert tettél 12 erõre. <#hehe>

kawaclipse
#101054
pl paintben 😊 De van valami logomûhely topic. Pl ott. 120x20-as kell asszem.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

mester15
#101053
fejtámlát vagymit

mester15
#101052
hogy tuok olyan képet csinálni magamnak?

kawaclipse
#101051
Még mindíg kellene 2 ember szb-re 😊
Robbantós és sofõr.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Steve Angelo
#101050
Én ráérek... merre vagy? :-)

SteveAngelo Tel: 21354

mester15
#101049
mingyárt megnézem

kawaclipse
#101048
Nem jössz, beengedtelek... Vagy sikerült?

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

mester15
#101047
<#hehe>

#101046
Valaki egy baráti harcra??? (ellenséges is lehet ha úgy jobb...😄)

kawaclipse
#101045
SZB valaki? Most? szervezem....

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Steve Angelo
#101044
Nem tudom miért, de engem az ilyen mindig támadásra ingerel...
<#eplus2><#violent>

SteveAngelo Tel: 21354

farkasnor
#101043
<#wave>

Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)

mester15
#101042
üdv mindenkinek!

mrbean1
#101041
Már nincs ott!

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

#101040
nem kell, hagyd csak, csak kiakadtam,hogy 1 kocsi ára miatt
farkasnor
#101039
gyere már fel msnre kicsit

Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)

mrbean1
#101038
<#wave>

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

#101037
<#integet2>

zsolt87 lvl 37 tel:82633

mrbean1
#101036
Meg nézem😊

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

#101035
Szia!
farkasnor
#101034
szevasztok

Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)

#101033

A Harc kimenetele
krisz2500 vs. pikktibi

krisz2500 a gyorsabb, ezért õ kezd,
Shotgun-t használva eltalálod pikktibi-t 1.03 sebeztél rajta!
pikktibi eltalál Shotgun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el pikktibi-t így nem sebeztél rajta!
pikktibi nem talál el, így nem sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod pikktibi-t 1.03 sebeztél rajta!
pikktibi eltalál Shotgun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod pikktibi-t 1.03 sebeztél rajta!
pikktibi eltalál Katana-t használva, 1339-t sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod pikktibi-t 1.03 sebeztél rajta!
pikktibi eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod pikktibi-t 1.03 sebeztél rajta!
pikktibi eltalál Katana-t használva, 1451-t sebez rajtad!

A nyertes: pikktibi!
pikktibi Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $2,904
Jöhet a bosszú... baráti volt megkért tibi😊)
#101032
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.9. - 12:01:16
Sajnos elvesztetted a harcot csabi ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

kolumbiában eladtam 1 kocsit... Cool...10perc kórház.
#101031
Napot...

#101030
Mimic a JUDASfaj 😄😄😄😄
#101029
Judas kemény gyerek. Csapatban vadásznak, mint a dínók, kb olyan az értelmi szintjük is, ha ebbõl az egy emberbõl indulok ki.
kawaclipse
#101028
lol

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

kawaclipse
#101027
Üzenet olvasása
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.9. - 11:30:28

Sikeresen megnyerted a harcot DonDiplomata ellen!
Opciók: Törlés - Válasz

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#101026
Inkább még mindig... <#szomoru1>

Amúgy olasz top5-ben láttam egy érdekes arcot, érdemes csekkolni az adatlapját: judas

Vigyázni kell vele, veszélyes figura lehet... <#hehe>

#101025
tegnap sem volt

zsolt87 lvl 37 tel:82633