Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#100974
Szervezek de még kell ember...3 an vagyunk eddig...

maffiozó: robocop

#100973
DonNikol idõpont: 2009 Sep.9. - 8:15:57

DonNikol sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés
onoff idõpont: 2009 Sep.9. - 8:15:22

onoff megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#worship>

maffiozó: robocop

#100972
Sziasztok, jó reggelt! Robo, szbt szervezel? Ha igen, megyek...
#100971
<#integet2>

Jó munkát😊

maffiozó: robocop

vakardhal
#100970
jó akkor én elköszönk,sziasztok,jó bünözést!😊<#integet2>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Hatvanibaro
#100969
mar lassan testor leszek 😄😄<#banplz>

(Admin)

Hatvanibaro
#100968
igyekszik az ember<#eplus2><#hehe><#felkialtas><#felkialtas>

(Admin)

#100967
Gyorsan nem megy mert ketten lennénk eddig😊
Kellene még ember....

maffiozó: robocop

mrbean1
#100966
Válaszoltam is<#beka3><#mf1><#nyes><#eljen>

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Hatvanibaro
#100965
ment nekem is😊

(Admin)

vakardhal
#100964
ha gyorsba lerendezzük akkor meek,csak nekem sietnem kell márt lassan meloba kéne lennem😞

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#100963



Szb- re valaki?

maffiozó: robocop

mrbean1
#100962
<#wave><#integet2>

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

mrbean1
#100961
Pill és megy!

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Hatvanibaro
#100960
<#wave>

(Admin)

#100959
Jóreggelt!


DonNikol idõpont: 2009 Sep.9. - 7:51:39

DonNikol megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Haloperidol idõpont: 2009 Sep.9. - 7:51:38

Haloperidol megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>

maffiozó: robocop

Hatvanibaro
#100958
😛 a statod kuldod pm-be?

(Admin)

mrbean1
#100957
Grat!Legalább az energia megvan😊

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Hatvanibaro
#100956
A Harc kimenetele
onoff vs. MrBean

onoff a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod MrBean-t 1730 sebeztél rajta!

A nyertes: onoff!
Súlyosan megsebesítetted MrBean-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

(Admin)

vakardhal
#100955
FcB1899 idõpont: 2009 Sep.9. - 7:27:26

FcB1899 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
onoff idõpont: 2009 Sep.9. - 7:25:28

onoff megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Badheart idõpont: 2009 Sep.9. - 7:25:24

Badheart megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
FcB1899 idõpont: 2009 Sep.9. - 7:24:31

FcB1899 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
<#worship><#worship>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

mrbean1
#100954
Rendben.

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Hatvanibaro
#100953
oksa 5 perc mulva tamadok😛

utana stat csere?😊

(Admin)

mrbean1
#100952
Támadj te.Én várok, kb 5 perc elég, hogy töltõdjek annyit.

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Hatvanibaro
#100951
grat😊

(Admin)

mrbean1
#100950
A Harc kimenetele
MrBean vs. kannyul

MrBean a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod kannyul-t 511.91 sebeztél rajta!
kannyul nem talál el, így nem sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod kannyul-t 1.03 sebeztél rajta!
kannyul eltalál Bersa Thunder .380-t használva, 33.99-t sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod kannyul-t 852.84 sebeztél rajta!

A nyertes: MrBean!
Súlyosan megsebesítetted kannyul-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $26,639 volt

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

mrbean1
#100949
Egy kis türelem mert pénzt kellett szereznem, nem hagyhattam ki.

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Hatvanibaro
#100948
tamadsz vagy en tamadjak?😊

(Admin)

Hatvanibaro
#100947
Sikeresen elindultál! Utazási cél: Olasz. Az autó 15 liter benzint eszik meg az út alatt

(Admin)

mrbean1
#100946
Oké!😊

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Hatvanibaro
#100945
ki jovok az 1 perc.😊

(Admin)

Hatvanibaro
#100944
Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
1:57

(Admin)

mrbean1
#100943
De ne autóval mert nincs benyó

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

mrbean1
#100942
gyere olaszba

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Qglee
#100941
...mindenkinek jó reggelt...

[Qglee] [lvl 66] [tel:29986]

Hatvanibaro
#100940
valaki egy baratsagosat?
10-11-12-13-14
😊

(Admin)

#100939
nem jött össze a szöktetés, tibi <#rinya><#rinya><#rinya>
Hatvanibaro
#100938
Udv az erkezoknek😊

(Admin)

vakardhal
#100937
hát nem😞és megyek minjdárt melóba 23-ig,mint tegnap<#rinya>,a szemem kifolyik😄

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

mester15
#100936
na én léptem mennem kell suliba<#rinya>

csako666
#100935
jó reggelt
te se sokat aludtál

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

vakardhal
#100934
jó reggelit😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

mester15
#100933
A Harc kimenetele
mestergyilkos vs. Jancsika

mestergyilkos a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod Jancsika-t 5081 sebeztél rajta!

A nyertes: mestergyilkos!
Súlyosan megsebesítetted Jancsika-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $32,817 volt

üdv mindenkinek!
jol indul a nap😛

Hatvanibaro
#100932
Sikeres edzés! 8.57 alkalom edzéssel szert tettél 9.90692 védekezésre.

(Admin)

Steve Angelo
#100931
Jó reggelt!

SteveAngelo Tel: 21354

Benny04
#100930
reggelt

Hatvanibaro
#100929
Regggelt😊

Attis, orzo lettel?😛

(Admin)

mrbean1
#100928
Jó reggelt!<#wave>

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Vatos Locos
#100927
Jóreggelt!

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Hatvanibaro
#100926
joejt😊<#wave>

(Admin)

Hatvanibaro
#100925
sziasztok😊

(Admin)