Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#101125
(Y)grat

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

Vatos Locos
#101124
A Harc kimenetele
Attis79 vs. Fulldragon

Attis79 a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod Fulldragon-t 18615 sebeztél rajta!

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Benny04
#101123
Küldõ: palmaboy - 28259 Idõpont:2009 Sep.9. - 15:52:46

szevaszna nem akarod megismerni a családom gyorsan utald a kocsi árát!!
Opciók: Törlés - Válasz

parkolóból elloptam a kocsiját 😄D
hát így járt... miért nem rakta garázsba

Krszti1160
#101122
Sziasztok <#integet2>
#101121
jah bocs csak ritkán nézek ide fel, smst várok még midnig az szbre😊😄 mehetünk de irj pls egy smst mert ott hamarabb észlelem az üzenetet😊

#101120
lol 😄

talán mert egy kicsit sokan vagytok ott, ha nem vetted volna észre 😄 Eddig sehol semmi bajom nem volt, átmentem szbre olaszba pár napja és 1 EGY percre rá, hogy átértem ellopták a kocsimat. Szerintem nem véletlen

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

Vatos Locos
#101119
<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#101118
Helyszín😮lasz
Benzinkúton van: 0 liter benzin
már 2 napja<#duma><#help>
crea
#101117
<#integet2>

Crea SMS: 11216

#101116

Maffiózó:viktor0203 lvl:40 Tel:33726
...annyira nem ad semmit már ez a játék...
üdv,azért mer kezdünk sokan lenni megint<#ravasz1>
és szét kell osztani 1re több embernek<#wilting>
#101115
hello...

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

viktor0203
#101114
na sziasztok!😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Steve Angelo
#101113
donSalko sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés

Sikeresen értékelted ezt a játékost.
187

SteveAngelo Tel: 21354

#101112
vannak azér am oan érdekes dolgok h meg se kellene már lepõdnöm <#eplus2>rajta..pedig nagyon szeretem az oldalt<#taps>
crea
#101111
lesz ez még nagyobb különbség is 😄 pár nap és te is megelõzöl. 😊 olyan 5-6 szintet rám vertek majd tuti. 😊

Crea SMS: 11216

#101110
jah csako akk nem azzal van a gond,ok asztem h berágott rám és feltörte,de akk úgy látszik h kezdi megint<#gunyos1>
wangsta
#101109
<#integet2>

MrDee67 ha itt vagy gyere egy baráti harcra. Vagy ha nem akarsz akk legalább ird ide h nem. 😄

ha egy xboxos játékban lelőnek szügyön rugod a programozót??? wangsta lvl 119

#101108
de jó ám azért ez a rendszer😊 nálam kisebb kondival elveri azt akit én nemxDereje 500al kevesebb,védekezése 600al.gyorsasága 2000el és neki sikerült nekem nem.hát wtf<#banplz><#falbav><#violent>
csako666
#101107
én már kevésbé örülök...<#banplz>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

#101106
hello

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

Vatos Locos
#101105
Sziasztok!Grat a szintlépõknek😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#101104
valaki jönne szb-re?
bombás kéne...
és 5-ös szintû szervezi...

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

crea
#101103
<#taps>

Név: szpiru
Szint: 61

Név: Crea
Szint: 61

Crea SMS: 11216

920814
#101102
Majd utána!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

#101101
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.9. - 15:21:39

Sajnos elvesztetted a harcot Jancsika ellen!
Opciók: Törlés - Válasz


Komolyan nem hiszem el hogy ezek a táposcsirkék miért 20 szintel alattuk kemények?


Scout: irj sms-t...

maffiozó: robocop

Promaster
#101100
oké😊 statcsere elõtte?😛

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

920814
#101099
<#integet2>
Utána egy baráti?

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

Promaster
#101098
Sziasztok, szb-re bombás kerestetik😊))
aki jönne irjon Banyasz-nak..

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

csako666
#101097
most engem is kidobott, de pár perc után beengedett.
kezdõdik?<#fejvakaras>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

#101096
jó h itt vagy,be akarok lépni a családodba csak kicsit soknak tartom az 1 millát😄
#101095
most már be tudtam lépni
robocop szeva, scout vok
#101094
cseko00 vagy jucus1303
#101093
hello,feltörték a regemet,admin
#101092
Szevasz.
Nem tudom miért jöttél nekem de már mondtam hogy a szinteddel keménykedjél ha lehet...

maffiozó: robocop

mester15
#101091
üdv mindenkinek!

#101090
millió

telszám:
87657

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

#101089
megveszem 1,2-ért

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

lowgeci
#101088
nem érdekel valakit canabis?

TPastrana199 Számom:25265

wangsta
#101087
hali.

hát látom nem pörög itt az élet ugy mint rég....

ha egy xboxos játékban lelőnek szügyön rugod a programozót??? wangsta lvl 119

#101086
hello

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

lowgeci
#101085
sziasztok<#integet2>

TPastrana199 Számom:25265

wangsta
#101084
Csá.
Egy baráti harc esetleg?

ha egy xboxos játékban lelőnek szügyön rugod a programozót??? wangsta lvl 119

#101083
Sziasztok!
Valaki nem szervez szbét?! vagy ha lenne jelentkezö megszervezném én!
TEL: 48473

920814
#101082
<#eljen>

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

#101081
hello
grat<#taps>

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

wangsta
#101080
Szevasztok <#integet2>

lvl-22 vs lvl-26

ha egy xboxos játékban lelőnek szügyön rugod a programozót??? wangsta lvl 119

#101079
hello mindenkinek<#integet2>
csá robocop<#hehe>

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

#101078
<#eljen>

maffiozó: robocop

LoSA
#101077
Grat azért! <#taps>

#101076
Sziasztok <#integet2>

#101074 grat<#eljen>

Sms: 15556