Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
Attis79 vs. Fulldragon
Attis79 a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod Fulldragon-t 18615 sebeztél rajta!
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
szevaszna nem akarod megismerni a családom gyorsan utald a kocsi árát!!
Opciók: Törlés - Válasz
parkolóból elloptam a kocsiját 😄D
hát így járt... miért nem rakta garázsba
talán mert egy kicsit sokan vagytok ott, ha nem vetted volna észre 😄 Eddig sehol semmi bajom nem volt, átmentem szbre olaszba pár napja és 1 EGY percre rá, hogy átértem ellopták a kocsimat. Szerintem nem véletlen
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
Benzinkúton van: 0 liter benzin
már 2 napja<#duma>#duma><#help>#help>
Maffiózó:viktor0203 lvl:40 Tel:33726
...annyira nem ad semmit már ez a játék...
üdv,azért mer kezdünk sokan lenni megint<#ravasz1>#ravasz1>
és szét kell osztani 1re több embernek<#wilting>#wilting>
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
Opciók: Törlés
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
187
SteveAngelo Tel: 21354
Crea SMS: 11216
MrDee67 ha itt vagy gyere egy baráti harcra. Vagy ha nem akarsz akk legalább ird ide h nem. 😄
ha egy xboxos játékban lelőnek szügyön rugod a programozót??? wangsta lvl 119
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
bombás kéne...
és 5-ös szintû szervezi...
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
Sajnos elvesztetted a harcot Jancsika ellen!
Opciók: Törlés - Válasz
Komolyan nem hiszem el hogy ezek a táposcsirkék miért 20 szintel alattuk kemények?
Scout: irj sms-t...
maffiozó: robocop
aki jönne irjon Banyasz-nak..
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
kezdõdik?<#fejvakaras>#fejvakaras>
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
robocop szeva, scout vok
Nem tudom miért jöttél nekem de már mondtam hogy a szinteddel keménykedjél ha lehet...
maffiozó: robocop
telszám:
87657
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
hát látom nem pörög itt az élet ugy mint rég....
ha egy xboxos játékban lelőnek szügyön rugod a programozót??? wangsta lvl 119
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
Egy baráti harc esetleg?
ha egy xboxos játékban lelőnek szügyön rugod a programozót??? wangsta lvl 119
Valaki nem szervez szbét?! vagy ha lenne jelentkezö megszervezném én!
TEL: 48473
grat<#taps>#taps>
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
lvl-22 vs lvl-26
ha egy xboxos játékban lelőnek szügyön rugod a programozót??? wangsta lvl 119
csá robocop<#hehe>#hehe>
Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.
maffiozó: robocop
#101074 grat<#eljen>#eljen>
Sms: 15556