Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

vakardhal
#101426
😄😄
huu ragacs meg belehuzott.....rákell lépnem nekem is...

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#101425
Majd reggel 44-re! <#eplus2><#eplus2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

vakardhal
#101424
hopp....43 grat😄😄,javitsd az alsó sort😄😄

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

vakardhal
#101423
én is ut<#vigyor>álok kocsikat eladogatni😊néha napokig állnak😊,teljess káoszvolt rajtam net nélkül biztos azért ébredtem +

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#101422
Komoly! Én meg szintezek egy kicsit! Most adtam el 300 kocsit 2,2 milláért, de nég mindig van kb 1000 amit elkéne adnom! De meguntam, most klikkelem a bûnözést tovább! <#ravasz1>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

vakardhal
#101421
Szia,Mangoo mi a helyzet?nem volt net mikor hazaértem azt bealudtam és most felriadtam hogy mi lehet velem..?<#eplus2><#idiota>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#101420
Jó reggelt fõnök úr!<#integet2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

vakardhal
#101419
jó hajnalt!

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

kawaclipse
#101418
halee.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#101417
usában szb valaki??? 44613
viktor0203
#101416
elköszönök jó éjt nektek!😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Mangoo
#101415
Nm! Jó8!<#wave>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

davidgeszt
#101414
köszi keki a szöktetést, ment az up
nah de télleg bye jóéjt
#101413
kösz a próbálkozásokat

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

AkAfinucsi
#101412
<#integet2>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

#101411
Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
00:08:20

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

davidgeszt
#101410
nah jól van megyek én sziasztok<#wave>
hajrá magyarok!:S
Steve Angelo
#101409
Nincs mit! <#nevetes1>

SteveAngelo Tel: 21354

#101408

Sziasztok!

Olaszba valaki szb-re jönne? 2 hely kioadó:?Fegyverszakértõ és Bombaszakértõ.
kawaclipse
#101407
vagyok. Csak hosszu volt a válasz 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#101406
SteveAngelo megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!

Köszi Uram...😉

#101405
Apa... Ti úgy is nagy szerelemben vagytok...
Kawát el lehet valahogy érni??? vagy nem??? Írtam neki.. De nem naon válaszol..:S
Valami tipp???

AkAfinucsi
#101404
aha 😄

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Hatvanibaro
#101403
A Harc kimenetele
onoff vs. AkAfinucsi

onoff a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod AkAfinucsi-t 1 sebeztél rajta!
AkAfinucsi eltalál Shotgun-t használva, 366.68-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod AkAfinucsi-t 589 sebeztél rajta!
AkAfinucsi eltalál Shotgun-t használva, 1408.01-t sebez rajtad!

A nyertes: AkAfinucsi!
AkAfinucsi Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $8,622
Jöhet a bosszú...

(Admin)

Hatvanibaro
#101402
tamadhatok?

(Admin)

AkAfinucsi
#101401
<#hawaii>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

AkAfinucsi
#101400
veled is megyek ha gondolod 😄😄
szépen sorjában 😄😄😄D

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

viktor0203
#101399
krisz2500 idõpont: 2009 Sep.9. - 23:57:00

krisz2500 sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés
AkAfinucsi idõpont: 2009 Sep.9. - 23:55:58

AkAfinucsi megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés

nagy thx...
királyok vagytok!😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Ragalyi
#101398
Poszt elkelt 😄DD

Hatvanibaro
#101397
am mellesleg olasz😊

(Admin)

#101396
Én is kértem..:$:S:$
Mégis vele mész barátolozni???:$:S😄
Na azért majd velem is jöhetnél valamikor..😊

Hatvanibaro
#101395
nem lesz arra szugseg te leszel a gyorsabb es le versz😄

(Admin)

Ragalyi
#101394
Sziasztok
Ismét egy sofõrre lenne szükségem
Telefonszám: 14484

Renyaaa
#101393
ZozCastellano idõpont: 2009 Sep.9. - 23:54:33

ZozCastellano megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#puszis>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

Mangoo
#101392
Szia! <#wave>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

AkAfinucsi
#101391
Életerõ: 399/800 <50%>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

AkAfinucsi
#101390
okés csak töltõdök

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

#101389
jo estét sziasztok
Hatvanibaro
#101388
aki a kicit nem becsuli a nagyot nem erdemli crea ilyen alapon van...<#banplz><#eplus2>

(Admin)

#101387
Redbull756 idõpont: 2009 Sep.9. - 23:48:28

Redbull756 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés



Értékelés: Sikeresen értékelted ezt a játékost.
106 <#worship><#worship>

maffiozó: robocop

Hatvanibaro
#101386
egy barati harc?

(Admin)

davidgeszt
#101385
jó8
<#pardon1>
crea
#101384
ha egy 10es támad meg egy 80 ast akkor is elveszi a pénzét és XP-t is kap a 80as... forditva nem igaz csak a -2 szint...

Crea SMS: 11216

Renyaaa
#101383
Crea hát ezt nem gondotlam volna h még azt a kis pénzt is elveszed töle!!!!<#nevetes1><#banplz>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

crea
#101382
na de vazze 😄

Energia: -16/xx <-xx%> 😄

azé kellett egy kis eneregia is hozzá 😄😄 igy még nem mentem minuszba 😄

na én lépek! szép álmokat nektek majd holnap re vaalmikor!

Crea SMS: 11216

Drephis
#101381
eltûnt a limit? 😮

help

#101380
éjfélkor szb vki? 2 ember kell! 44613
davidgeszt
#101379
ezt am én sem értem...<#csodalk>
davidgeszt
#101378
reménykedtem vmi irtózatos nagy randomban😛
Renyaaa
#101377
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $265<#conf><#nemtudom>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)