Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

vakardhal
#101477
szia,tényleg a mumusod vok😊

| #101474<#eljen>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#101476
gyere msn ! elmondom miért 😉
#101475
thx ja és jo reggelt mindenki😊)
#101474
robocop $207,000 szb-fegyós-köszi 2009 Sep.10. - 9:13:29
krisz2500 $177,000 szb-robb-köszi 2009 Sep.10. - 9:13:12
pikktibi $75,000 szb-sofőr-köszi 2009 Sep.10. - 9:12:51
#101473
DonNikol idõpont: 2009 Sep.10. - 9:13:22

DonNikol sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés<#worship>

maffiozó: robocop

Redbull756
#101472
hali!
szb-re mennék ha szervez vki.

vakardhal
#101471
<#eljen><#taps>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#101470
Grat!<#eljen>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

kawaclipse
#101469
nem tok bemenni.. Foglalt a nevem. 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

LoSA
#101468
Szintet léptél! Új szinted: 17. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +2

<#taps>

#101467
Itt van nálam egy táska $540,103-al
Opciók: Törlés - Válasz

<#eljen>

maffiozó: robocop

kawaclipse
#101466
Értem. Ne haraudjon senki hogy ez történt, a célom csak annyi volt hogy a régi csapatot összeállítani. Elküldtem mindenkinek a forum címét aki a régi csapatban benne volt, de nem jött át szinte senki oda, pedig ti mondtátok hogy ez a forum már nem jó. Nem is akartam másokat beengedni oda, csak akkor tettem ezt meg, amikor láttam hogy ide írkál mindenki, a kezdeményezésemet pedig szóra sem méltatta. Bár ez a lehetöség még mindíg meg van, de gondolom én már persona non grata vagyok. Sajnálom hogy így sült el, és ha akarjátok én bezárom az uj forumot, és megszünök mindenki elött, folytatom a kis magányos farkas játékomat. Bár a tegnapi hszekböl kiderült hogy milyen jó lett itt a hangulat, mert nincs itt annyi mindenki, szal ha meg az a jobb, akkor meghagyom a másik forumot, átadom valakinek az irányítási jogot. De valószínüleg én ebböl kiszállok. Nem ez volt a célom. A forumot meg azt hiszem nem ketté szedtem, hanem csináltam egy harmadikat.
Mindenkitöl elnézést kérek, sajnálom hogy így alakult.
Azoktól föleg akik nem is ismernek annyira, mint itt egyesek akik orrolnak Rám most. Higyjétek el nem vagyok én annyira szörnyü ember mint ahogy most kinéz, vagy ahová a mostani helyzet sodort sokak szemében. Én csak azt akartam itt ami régen volt, mert hiába rabolok 10.000.000-t, az nem ér annyit mint egy összetartó jó csapat.
Maradok tisztelettel, és további jó játékot.

(ha vannak hibák, az azért van mert egy angol szubnote bookról írok)

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

LoSA
#101464
Legfrisebb tagunk: ToldiMiklos <#nyes>

#101463
Megvagyunk. Köszönöm.
#101462
#101461
Sziasztok mindenki!

kattintgassatok ide is kicsit :

www.gangstas-p.com

😊😊😊😊
Mangoo
#101460
Grat!<#eljen>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

#101459
Szbre keresek 1 embert. 26612-es számon keress!
vakardhal
#101458
nekem mind1😊kérem sms-ben a helyet amire jön a meghivo😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#101457
Hali Pikktibi! Mi akarsz lenni? Robbantós és sofõri állás van még eladó...
vakardhal
#101456
hali én meek😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#101455
Storno. Továbbra is kell 2 ember... Robocop az elõzõ sms-en is visszavonva. Szóval 2 ember kell 26612...
#101454
Megvangyunk 4-en. Sms-ben megy a többi info.
#101453
Rendben. Akkor szb-re keresünk 2 embert, robbantóst és sofõrt. Jelentkezni a 26612-es számon lehet.
#101452
Nekem is annyi van eggyütt voltunk:p

Akkor ma szervezd te leszek fegyveres😊

maffiozó: robocop

#101451
30percem még van Robo, de aztán tudok menni.
#101450
Jó reggelt mindenkinek!
#101449
Jóreggelt!


Szb-re mennék...ha valaki szervez vagy jönne sms:62433


#101446 <#eljen>

maffiozó: robocop

mrbean1
#101448
Sikeres edzés! 13.95 alkalom edzéssel szert tettél 14.60565 erõre.

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

mrbean1
#101447
Sziasztok!

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Benny04
#101446
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.10. - 7:03:31

Szintet léptél! Új szinted: 22. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +1
Opciók: Törlés - Válasz
fakk, már vagy 5 szint óta mindig csak +1+1-et ad -.-

crea
#101445
Ja és még valami amikor irtam össze a listát ( mert már az is a demokrácio jegyében zajlott) a neved fel sem merült, azok körében sem akikkel elvándoroltál innen és ketté szakitottad a forumot, amihez csak gratulálni tudok, a szenny kifijezésem pedig 1 emberre utalt és nem is vagyok hajlando olyan helyre irni ahol ilyen ember van, ez már legyen az én szubjektiv döntésem! köszönöm! 😊 ja hogy nem a hátamögött mondom hát ez van, legalább felvállaltam magam 😄

#101444 köszönöm! megyek is mert elkések 😄

Crea SMS: 11216

vakardhal
#101444
jó reggelt,1 kalappal😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

crea
#101443
Jó reggelt, megyek vizsgázni! 😊

Kawa! Nem érted meg hogy nem lettél kirakbva az SGBfbõl?! megszünt, és az akkori itt aktiv tagok alapitottak egyet ami alapja az volt , hogy csak meghivással lehet bekerülni akit minden tag megszavaz ezzel elkerülva a danesz féle úriembereket akit mellesleg te hoztál be, és a viselkedésére szó nincs... ennyi! 😊

Azt se értem miért mindenki nekem hõzõng amikor én csak a képet szerkesztettem, de tölem lehetek nagyképü irhattok minden sz*rt rolam az se érdekel, csak nézzetek már magatokba kicsit és ne a másikra mutogassatok!


tito idõpont: 2009 Sep.10. - 6:48:32

tito sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés<#worship>

Crea SMS: 11216

vakardhal
#101442
jó reggelt,látom hogy nem látok semmit ill. alig...<#idiota>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#101441
Üdv az érkezõknek!<#integet2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

#101440
meg reggel akartam behajtani a k**váimon a pénzt és 2megszökött
deh találtam még 1-et lengyelbe eddig 4k**vam szökött meg deh most van még 3

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

#101439
jo reggelt😊
grat😉
én sajna semmit nem találtam😞

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

csako666
#101438
jó reggelt!

Nem találtál semmit!
Találtál egy Cuccot: Koffein Tabletta
Nem találtál semmit!
<#eljen><#mf2>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Mangoo
#101437
Attis79 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!<#worship><#worship>

Sikeresen értékelted ezt a játékost.
299 [Fel<#eljen>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

vakardhal
#101436
Köszi😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#101435
Ok! Aludj jól! Addig figyelek a kórházra! Hátha vki meglep! 😊

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

vakardhal
#101434
uhh én fexem ...minjá kelhetek.<#integet2>,nem sokára re..

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#101433
Szia Attis79!<#integet2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

vakardhal
#101432
Én a virágból készitettet ismerem,sejtettem hogy másra gondoltam a bogyóból készitetett nem ismerem😞

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#101431
Majd kitalálsz vmi okosat, hogy ne zargassanak! De ez nem a virágból készült bodza, hanem a bogyójából készült szörp vagy te is erre gondoltál? Elég kevesen ismerik! <#ravasz1>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

vakardhal
#101430
ugy szeretném remélem nem köp bele a levesembe senki😊,szeretem a bodza szörpöt!😊,én ma hülyére dolgoztam magam kb öngyi akartam lennei féloránnként......

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#101429
Akkor velünk leszel 2 napig? <#worship><#worship><#worship><#hehe>

Én ma is futkoztam, mint pók a falon! Este meg feketebodza szörpöt fõztem 17 litert! <#pardon1>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

vakardhal
#101428
ma nem melozom ,csak reggel pár dolgot elkell intéznem,és holnap se😊P

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#101427
Nekem már vagy 2 hete állnak! <#nezze><#ijedt>

Melózol ma?

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64