Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#101376
Finggal nem lehet piros tojást festeni...😊

davidgeszt
#101375
A Harc kimenetele
davidgeszt vs. Crea

Crea a gyorsabb, ezért õ kezd,
Crea eltalál Katana-t használva, 52357-t sebez rajtad!

A nyertes: Crea!
Crea Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $265
Jöhet a bosszú...

az laza😊
Drephis
#101374
Redbull756 idõpont: 2009 Sep.9. - 23:38:32

Redbull756 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!


köszi +1

help

Redbull756
#101373
<#eljen>

Mangoo
#101372
Grat!<#eljen>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

crea
#101371
grat! 😊

#101368 <#eljen>

Crea SMS: 11216

#101370
Grat Uram...😉
Lassan nyomhatunk egy baráti harcot...😊😉

AkAfinucsi
#101369
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.9. - 23:36:35

Szintet léptél! Új szinted: 15. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +2
Opciók: Törlés - Válasz

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

#101368
Ne haragudjatok..😊 de ma kötekvõs estém lesz...😊
A hülyéket nem fogom tolerálni...😊
De titeket "szeretlek"..😊 (azaz Veletek nincs bajom, csak a kétszínûeket nem bírom elviselni:S)

davidgeszt
#101367
tudom, csak a gyorsaság miatt😊
viktor0203
#101366
athos idõpont: 2009 Sep.9. - 23:29:08

athos sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés
tojas idõpont: 2009 Sep.9. - 23:29:00

tojas megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Köszönöm!

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

AkAfinucsi
#101365
de üres <#banplz><#banplz> (statot ugyanugy adja )

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Mangoo
#101364
Szia Zoz! <#wave><#smile>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

davidgeszt
#101363
hali<#wave>
#101353 tuti uzid van<#banplz>
crea
#101362
Neked is 😄

Crea SMS: 11216

#101361
Estéééééét...😊

davidgeszt
#101360
megyek
crea
#101359
SZB-re egy fegyveres pls! 😊 S.O.S!

Crea SMS: 11216

davidgeszt
#101358
hi<#integet2>
Mangoo
#101357
Szia! <#wave>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

AkAfinucsi
#101356
<#integet2>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Redbull756
#101355
<#hawaii>

bgytito
#101354
Na elköszönök mára.
További jó játékot mindenkinek.
<#integet2>

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

AkAfinucsi
#101353
😄😄😄😄

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

davidgeszt
#101352
pont annyit sebeztél amennyit kell<#banplz>
Steve Angelo
#101351
Redbull756 idõpont: 2009 Sep.9. - 23:08:01

Redbull756 sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés

Sikeresen értékelted ezt a játékost.
103 <#worship>

SteveAngelo Tel: 21354

davidgeszt
#101350
A Harc kimenetele
davidgeszt vs. AkAfinucsi

AkAfinucsi a gyorsabb, ezért õ kezd,
AkAfinucsi eltalál Katana-t használva, 869-t sebez rajtad!

A nyertes: AkAfinucsi!
AkAfinucsi Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $1,417
Jöhet a bosszú...
pfff
davidgeszt
#101349
támadok
viktor0203
#101348
valaki jönne szbre?

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Hatvanibaro
#101347
a gyoztes szivesen ki hivnam😊

(Admin)

davidgeszt
#101346
ahha😊
AkAfinucsi
#101345
david harcolsz velem 1 et?

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Hatvanibaro
#101344
Ez kemeny volt😊

(Admin)

davidgeszt
#101343
kicsit nagy harc volt😊😊
davidgeszt
#101342
A Harc kimenetele
etz150 vs. davidgeszt

davidgeszt a gyorsabb, ezért õ kezd,
davidgeszt eltalál P90-t használva, 1.02-t sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod davidgeszt-t 1.03 sebeztél rajta!
davidgeszt eltalál P90-t használva, 1.02-t sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod davidgeszt-t 57.68 sebeztél rajta!
davidgeszt eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod davidgeszt-t 114.33 sebeztél rajta!
davidgeszt eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
Nem találtad el davidgeszt-t így nem sebeztél rajta!
davidgeszt eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod davidgeszt-t 114.33 sebeztél rajta!
davidgeszt eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
Nem találtad el davidgeszt-t így nem sebeztél rajta!
davidgeszt eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod davidgeszt-t 1.03 sebeztél rajta!
davidgeszt nem talál el, így nem sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod davidgeszt-t 1.03 sebeztél rajta!
davidgeszt eltalál Katana-t használva, 285-t sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod davidgeszt-t 1.03 sebeztél rajta!
davidgeszt eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
P90-t használva eltalálod davidgeszt-t 44.29 sebeztél rajta!
davidgeszt eltalál Katana-t használva, 2063-t sebez rajtad!

A nyertes: davidgeszt!
davidgeszt Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $949
Jöhet a bosszú...
viktor0203
#101341
alszik a karim... válaszolni sem tudok...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

#101340
Jó estét! Egy ember kellene bankrablásra, SMS-t írjon, aki akar jönni.

Maffiozo: balint111 lvl 70 Telefonszám: 94382

Hatvanibaro
#101339
A Harc kimenetele
onoff vs. byBMW

onoff a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod byBMW-t 1 sebeztél rajta!
byBMW eltalál Shotgun-t használva, 250.29-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod byBMW-t 1 sebeztél rajta!
byBMW nem talál el, így nem sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod byBMW-t 1 sebeztél rajta!
byBMW eltalál Shotgun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod byBMW-t 1 sebeztél rajta!
byBMW eltalál Shotgun-t használva, 2252.61-t sebez rajtad!

A nyertes: byBMW!
byBMW Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $560
Jöhet a bosszú...

RANDOM😛

(Admin)

Hatvanibaro
#101338
hat nem soka meg akarom tolni😊

10.000 oszkondi meg lesz akkor el indulok😄

(Admin)

Hatvanibaro
#101337
bocs mar nem tudok menni😊

(Admin)

kawaclipse
#101336
Nemtán szintlépés jön? 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Hatvanibaro
#101335
mennek szb-re soffornek😊 akarhova 😛

(Admin)

crea
#101334
Hi! köszi a szöktetési probát!

#101331
#101330
muszáj kicsit nem lehet mindig komolykodni 😄

Crea SMS: 11216

AkAfinucsi
#101333
Attis79 idõpont: 2009 Sep.9. - 22:24:03

Attis79 sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
298 [fel
<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Hatvanibaro
#101332
Sziasztok😊

(Admin)

Mangoo
#101331
Bakker! Jó a hangulat!! Köszi azoknak akik itt vannak!<#worship><#worship><#worship>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

viktor0203
#101330
lol de nagyon hülye vagy ma...😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Renyaaa
#101329
<#banplz>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

crea
#101328
Lassan feljelentenek spamelésért az Adminnál... "hello jössz SZB-re? "😄

vagy lánclevél:

ha nem jössz szbre akkor küld tovább 10 embernek aki olyan szintü mint te... hydro nem küldte el és nézd meg mi lett vele 😄

Crea SMS: 11216

Mangoo
#101327
<#wave>Jó8!

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64