Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LoSA
#101527
Oogre: És most ez fizetõs lesz vagy free?

#101526
hello.szb-hez embert keresek.sofõrt.85172

Név:chavi Tel.szám:85172

Mangoo
#101525
BogyoOo sikeresen megszöktetett a börtönbõl!<#worship><#worship>

Ment az uppppppp!<#nyes>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Mangoo
#101524
Grat!<#eljen>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

#101523
Redbull megvagyunk

zsolt87 lvl 37 tel:82633

vakardhal
#101522
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.10. - 11:35:39

Szintet léptél! Új szinted: 27. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +1
Opciók: Törlés - Válasz

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

crea
#101521
köszönöm! 😊

kiprobáltam ezt a másik maffiát,nem rossz,de hogy én nem kockulok be többet az is tuti, szal aki a maffizon nem tud megverni annak ott tuti esélye lesz...mert csak néha felnézek majd 😄

Crea SMS: 11216

viktor0203
#101520
grat!😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

#101519
CarmellaBing
Állapot:

CSAK HOZZÁÉRTÕKNEK!!! :-) Tudjátok "ki ez"?
#101518
grat!
#101517
Grat...😉

#101516
1 ember kellene szbre

zsolt87 lvl 37 tel:82633

vakardhal
#101515
Grat!<#eljen><#taps>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

crea
#101514
üdv! Visszatértem. 😊 sikerült a vizsga is. 😊

Crea SMS: 11216

vakardhal
#101513
robocop idõpont: 2009 Sep.10. - 11:07:49

robocop megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
robocop idõpont: 2009 Sep.10. - 11:07:24

robocop megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Redbull756 idõpont: 2009 Sep.10. - 11:06:17

Redbull756 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
ZozCastellano idõpont: 2009 Sep.10. - 11:05:00

ZozCastellano megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#worship>
köszönöm ment a felmkinek😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#101512
akkor még kell 2 ember

zsolt87 lvl 37 tel:82633

Redbull756
#101511
én mennék!

#101510
Szb-re keresek embereket!

zsolt87 lvl 37 tel:82633

vakardhal
#101509
<#integet2>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#101508
Sziasztok!!!

zsolt87 lvl 37 tel:82633

LoSA
#101507
Grat!!! <#eljen>

#101506
Viktor! olyan egyszerûen a világon nincs hogy a smilekat látod a betûket meg nem ! 😮 ez felettéb furcsa nem tudom milyen böngészõt használsz de az ajánlottak : Opera vagy Firefox!
vakardhal
#101505
<#eljen><#taps>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#101504
nincs mit bár nem tudtál volna 😊
viktor0203
#101503
köszi😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

viktor0203
#101502
igazán rendesek vagytok de ha megkérdeztek, lebeszéltelek volna benneteket😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Mangoo
#101501
Grat!<#eljen>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

viktor0203
#101500
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.10. - 10:21:48

Szintet léptél! Új szinted: 47. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +2
Opciók: Törlés - Válasz

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

#101499
pedig csak miattad dolgoztunk rajta Vik!! 😊
#101498
Nem lehet minden barátit megnyerni😄


A Harc kimenetele
MrH27 vs. robocop
MrH27 a gyorsabb, ezért õ kezd,
Shotgun-t használva eltalálod robocop-t 4054.08 sebeztél rajta!

A nyertes: MrH27!
Súlyosan megsebesítetted robocop-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $1,956 volt

maffiozó: robocop

#101497
A bank sikeresen átutalt: $2,102-t Fogadófél: rombos, közlemény: harc😊
Fogadó: (Név)

maffiozó: robocop

#101496
Baráti meccs😊


A Harc kimenetele
Rombos vs. robocop
Rombos a gyorsabb, ezért õ kezd,
P90-t használva eltalálod robocop-t 1.03 sebeztél rajta!
robocop eltalál Shotgun-t használva, 1466.85-t sebez rajtad!

A nyertes: robocop!robocop Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $2,102Jöhet a bosszú...

maffiozó: robocop

Tamásaz
#101495
Nem, csak télen nagyon gáz volt ott,inkább hazajöttünk. Lakásból sem mozdultunk ki... Hiányzott ez a k@ki betondzsungel😄

sms: 86258 A Mikulás azért olyan boldog, mert tudja hol laknak a rosszkislányok.;)

vakardhal
#101494
az csak idény volt??

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Tamásaz
#101493
Hazaköltöztem az isten háta mögül, aztán akkor már így alkalomadtán két 10 nap alatt feljavítottam kicsit a kecót. De talán mostmár leszek. Amég nem találok melót😄

sms: 86258 A Mikulás azért olyan boldog, mert tudja hol laknak a rosszkislányok.;)

vakardhal
#101492
szia kollega mi van veled 1000éve..

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Tamásaz
#101491
Sziasztok!<#integet2>

sms: 86258 A Mikulás azért olyan boldog, mert tudja hol laknak a rosszkislányok.;)

viktor0203
#101490
nem lenne rossz de nem kezdem elõlrõl...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

vakardhal
#101489
<#integet2>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#101488
Igen miért?

maffiozó: robocop

viktor0203
#101487
sziasztok!😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

vakardhal
#101486
LoGic idõpont: 2009 Sep.10. - 9:36:55

LoGic megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
lafoxka idõpont: 2009 Sep.10. - 9:27:10

lafoxka megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
MrWhite idõpont: 2009 Sep.10. - 9:25:44

MrWhite megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
LoGic idõpont: 2009 Sep.10. - 9:25:37

LoGic megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#worship>
köszi mkinek ment a fel😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

vakardhal
#101485
<#integet2>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Vaxi
#101484
sziasztok 😊

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

#101483
én igen
vakardhal
#101482
igen láttam😊

#101481 igen

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

#101481
Olaszba vagytok még srácok? :-) -Krisz-Robo-Tibi-
#101480
hát ja ez van gyurhatok én te mindig leversz😊)
csako666
#101479
nem rossz ez, csak amíg megy a maffiozo nincs esélye

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Mangoo
#101478
Javítottam, ha figyelted! <#ravasz1>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64