25
  • Me0w
    #25
    Mindenkinek lehet velemenye, akkor is, ha 1 percet nem jatszott vele. Az, hogy ilyen majom modon kirohanasokat intezel, mar magmutatja, hogy milyen remek agybajnokok jatszanak ezzel is szereny ksi hazankbol. ;)
  • Tababo
    #24
    Én nemtudom te mivel játszol vagy játszottál de az nem Aoc.

    "L2vel legalább annyian tolják mint wowal"-nos ebben igazad van.

    "mai napig egyetlen game sem tudta grafikailag sem tulszárnyalni"-Micsoda?Ez vicc amit írtál.Annyit mondok...Aoc dx10...És nézz körbe.Gyönyörű.Hihetetlen hogy mmo tud ennyire szép lenni.Jelenleg az Aion Beta közelében sem jár grafikailag az l2-t meg inkább hagyjuk.

    "Kicsit jobban kellene a pvp részre figyelni"-Jelenleg majdnem a legfejlettebb pvp rendszere van és a legélvezhetőbb...puszi!

    "Mi az h lvl 60-70ig vagy a pöcsöm tudja meddig senki nemtudja megfingatni az ijászokat"-Ezt nem hiszem el amit írtál.Te játszottál vele?Vagy valami vérpistike haverod mesélte?Ha téged így szivattak vagy haverodat a Rangerek akkor ti baszott bénák lehettek.Barbi Online...Szerintem azzal játszatok.

    "OP idegesítő a legjobban,az egész pvpt alapjaiban teszi élvezhetetlenné!"-Na nézzük.A játékot folyamatosan Ballance-olják.Jelenleg a különbségek minimálisak.Ezt a minimalitást a nagyon ügyes hard pvp játékosok olyan szinten kihasználják hogy levernek másokat.Pl:A Tos jelenleg a legerősebb de ez nem azt jelenti hogy nem verik le mások.Egy ügyes Demo egy szarabb Tos-t szanaszét szed.Még sorolhatnám.Ezek a minimális különbségek minden játékban megvannak.1 évig L2-t toltam.Ott is megvan a legtápabb.

    "A pve....hmm,inkább hagyjuk"-Tény hogy van mit csiszolni.Wowhoz vagy l2-höz képest bisztos de az aoc nem pve játék.Nekem személy szerint nem volt kivetni valóm.Nem hiányoltam belőle semmit.Nem vagyok Pve fan.A pvp-t imádom és azt itt kapom meg a "legtökéletesebben".

    "gyenge közepes"-Imádom mikor olyanok írnak itt véleményt akiknek nincs közük hozzá max trial.kaki neked semmi közöd nem volt ehez a játékhoz.Össze-vissza írkáltál mindenféle szart.Jobb lett volna csendben maradnod...Ökör.




  • kakimakika
    #23
    Ezt nemértem,minek hasonlít mindenki mindent ahoz a kibaszott wowhoz????Szó se rolla jó kis game,csak hát a grfikája elviselhetetlen,habár AoCnak is,manapság ez kevés.Arról nem is beszélve hogy L2vel legalább annyian tolják mint wowal,de ahoz kevesebben hasonlítanak,tudnám miért,pedig ahoz lehetne,mai napig egyetlen game sem tudta grafikailag sem tulszárnyalni,jó az Aion,de az még euban nincsen.Alapból AoC arra a tipikus példa,hogy egy jó ötletet hogyan lehet elkurni.Kicsit jobban kellene a pvp részre figyelni,arra koncentrálni,és már is mindenki boldog lenne.Mi az h lvl 60-70ig vagy a pöcsöm tudja meddig senki nemtudja megfingatni az ijászokat,van OP meg hasonlóak??!!OP idegesítő a legjobban,az egész pvpt alapjaiban teszi élvezhetetlenné!A combó rendszer nem rossz ötlet,bár hasonlóakat(vagy teljesen ilyet!!) már láthattunk korábban,csak itt mivel nincsen minden kasztnak,ezért értelmét veszti.A pve....hmm,inkább hagyjuk..:DD a questek,azok tényleg jók,bár én nemszeressem a questeléseket de azért vannak tényleg tuti questek,az pirospont!!Összeségében egy gyenge közepes,mert pont a lényeg, a pvp élvezhetetlen!
  • Alblink
    #22
    Hello,en egy honapja kezdtem el a gamet,most vagyok 50es,es kiprobaltam egy ket mmo-t par honapig,de annyira nem fogtak meg,ellenben ezzel.Hihetetlenul jo game,soha nem is gondoltam volna hogy lesz ennyire jo jatek,mint ez.Remelem majd kieget is keszitenek hozza,regebben voltak rola hirek...
    Kevesbe hemzseg a playerektol mint a wow,de ez nem baj,nekem igy jobban is tetcik.
  • Tababo
    #21
    Egy pár emberhez szeretnék szólni:

    Jubei:A játék sem az elején sem most nem bukott meg bukás akkor lenne ha az összes szerver leállna.(Hellgate London)

    tomcsa4:Ne írkálj te inkább semmit mert szart sem tudsz a játékról mint ahogy a cikk írója sem.

    AnarchoiD:Köszönjük szépen hogy gyarapítottad elmés beírásodat e nemes fórumon.
    Nem csodálkozok rajta hogy wowos vagy...maradj is ott.

    bitbandita:Amikor kijött a wowszar az is egy félkész befejezetlen bugos hányinger grafikájú mocsok volt.Most már csak egy hányinger grafikájú mocsok.

    Komolytalan:a Blizzard-nál szerinted ki az akinek még nincsen luxus autója?
    Rakás mocskot adnak el és kaszálják be a nagy pénzt.Én is lennék ott programozó sokat nem kéne csinálnom.

    minden mást mephisto11 leírt.
  • mephisto11
    #20
    Az a lényeg hogy ez a kis tábor jól érzi magát hyborian földjén és csak mi tudjuk a valóságot!mert mi játszunk vele nem csak irunk róla....
  • mephisto11
    #19
    Na áljon meg a menet!Olyanok osztanak itt akiknek többsége nem is játszott a conannal!A szardobálás mehet a végtelenségig hogy conan vs wow...de semmi értelme!Nagyon sok hozzászólással nem értek egyet a cikkel pedig végképp nem!!!Aki hitelesen tud nyilatkozni ebben a témában az pl.én vagyok mivel 2008 május ota (kiadás) játszom folyamatosan vele!napi szinten!!!A játékban Bulywif néven futok!Ami itt folyik az valótlan lehuzás!!!Egyáltalán ki találta ki hogy bezárják a szervereket?Akkorákat röhögtem a leirt dolgokon hogy megfájdult a hasam!annak idején sokan a gemnerf miatt mentek el pl. ez egy hüjeség!nem ez a fő irányvonal a játékban!Azon meg egyenesen padlót fogtam hogy nincsen insta IvI 20 fölött...Végülis mi csak fél éve rohangálunk céltalanul 80as szinten...ez vicc!Csak kiröhögtetitek magatok azok elött akik játszanak mai napig!De félreértés ne essék én senkit nem akarok meggyőzni!De valótlan zagyvaságokat bárki tud irni ahhoz csak némi fantázia kell...PL. a wow valójában egy galactik mmo game amiben csupa ürlény külsejü karakter futkozik!Ilyen és ehhez hasonló dolgokról én is tudnák cikkeket irni...
    kiemelek pár emberkét akinek nagyon nem teszett a hsz-e
    komolytalannal kezdeném ő volt az első:A nevedből adódóan a hsz-ed is komolytalan!Lehet hogy vettek ferrarit a fancomosok de én azt leszarom...nekem az a lényeg hogy a játék számomra 100% élményt nyujt mind grafikára mind játszhatóságra!Valószinünek tartom hogy te se játszottál vele 1 órát sem csak fórumozol meg hozzászólsz mert az egyik haverom mesélte hogy az aoc...:-)
    Anarchoid:Az lehet hogy a wow árnyékában él az aoc de nem halt meg és nem is fog mert van elég player hogy tovább müködjön!
    tomcsa4:Ezt a dolgot tegyük tisztába!Esetleg aki az első max.2-3 hónapban kipróbálta a játékot az most ne szóljon mert fingja sincsen arról hogy most hogy áll a game a kezdetek óta!Ezeknek a playereknek üzenem hogy ki lett javitva minden és tökéletesen játszható a játék!!!Plusz egy valag ujdonság került bele amiről fogalmatok sincsen!És még kerülni is fog folyamatosan...és ezek után leirod a véleményed most az akkori dolgokról?Amikor kijött a wowotok a legelején,nem volt benn bug?nem kerültek bele azóta patchek????miről beszélünk?Több mint fél év telt el és számtalan javitás jött ki azóta!Meg hogy aranyárba került???micsoda?neked 12 ezer forint aranyár?akkor javaslom a jó magyar warez oldalakat!az olcsóbb!
    Harkat 89 és Celebron:Akkora marhaság amit irtatok hogy egyből lejön hogy nem ismeritek és nem játszottatok soha a játékkal!

    Üdv.Gery
    ui:Remélem nem lesz soha free play senkinek!Sőt még peticiót is irok a fancomnak hogy ne legyen!:-)Ilyen playerek nem kellenek ebbe a játékba...

  • Neander
    #18
    Sziasztok.
    Aki valós állításokat szeretne hallani a játékról az olvassa el ezt a cikket. Sajnos ezen cikk írója kevéssé tájékozódott a témában, sőt meg merem kockáztatni egyáltalán nem olvasott róla, csak a szerverek összevonásának hírét hallotta és ebből maga kreált egy érdekes történetet.
    Szóval a valóságot itt olvashatjátok:
    http://www.ageofconan.hu/phpbb/viewtopic.php?t=1378
  • Kipu1
    #17
    Köszönjük a kedves cikkirónak a hiteles és pontos tájékoztatást, tuti hogy nem játszott tovább a tutoriál lvl 20-nál és rohant vissza WoW-ozni.
    A szerverösszevonás utáni változásokat meg csak az érzékeli igazán aki elötte és
    utána is játszott, forumokbol összemazsolázott infók alapján véleményt alkotni és
    azt megosztani a nagyérdeművel......
    Nekem nem lepte el az agyam a rózsaszín köd, emlékszem a 2 órás várakozásra a login képernyőt bámulva abban a hú de tökéletes játékban.
  • arhiw
    #16
    Szerintem se játszott még a játékkal a cikk írója.Vagy ha igen,akkor valószínüleg nem jutott túl a 20-as szinten.Ekkora baromságokat írni.
  • RÁK
    #15
    Ja, és ez a 20-as szint után nincs quest duma is érdekes. Nem tudom így volt e az elején, de aki ma ezt mondja, az hazudik, rengeteg küldetés van, a bugok is javítva vannak. Ha így adták volna ki, akkor nagy sikere lenne, de ma már csak annyi maradt belőle, hogy valaki aki nem is játszik vele ír egy lehúzó cikket, elrettentve azokat is akik még esetleg kipróbálnák.
  • RÁK
    #14
    Nem tudom a hozzászólók közül hányan játszanak most a játékkal, vagy hányan játszottak vele valaha. Én játszom vele és nagyon bejön, sokkal jobban mint a WoW. A cikk írója se tudom mivel játszott, mert a szerverösszevonások után igenis benépesült a világ. Amúgy most a CD Galaxisban fél áron van a játék is és a Gamecard is, ha megrendeled neten. Esetleg érdemes kipróbálni azoknak, akik anélkül fikázzák, hogy játszottak volna vele. Tisztelet a kivételnek.
  • Komolytalan
    #13
    A játék tényleg így járt, de a készítők megkapták a legújabb Ferrarijaikat, abban biztos lehetsz. Az AoC pontosan azért, mert egy kalap szart adtak el arany áron elég jól jövedelmezett.
  • bitbandita
    #12
    Szerintem meg inkább ennek kellene: "Így jár mindenki, aki félkész, befejezetlen játékot ad ki!"
  • AnarchoiD
    #11
    csak annyit mondok : ez alljon az AoC sirkoven :

    "Elt es halt a WOW arnyekaban"
  • tomcsa4
    #10
    Vaterán van 3500 Ftért új, bontatlan. Ennyit még megér, hogy kipróbálja az, aki akarja. Már értem, miért nem készült hozzá trial. 14 nap alatt bőven látsz mindent, mai ki van dolgozva :)
  • savior
    #9
    kedvencem a hellgate london esete. preorder csomag volt 18k forint, eletre szolo elofizetes 30k ft, es emelle meg volt egy par apro szarsag, amit venni lehetett. ha jol emlekszem, akkor preorder + eletre szolo elofizubol eladtak 100k+ darabot. szoval tobb mint 100k ember meg a megjelenesekor(vagy elott) kiadott 50k forintot egyetlen jatekra. ehhez kepest honapokig nem volt elofizetoi tartalom, a jatek pedig hemzsegett a bugoktol, az endgame pedig kimerult 2 boss farmolasaban. eltelt 1 ev, ami alatt 1 tartalmi bovites tortent, es becsodoltek.
    jo pelda ez arra, hogy egy nev es a vak bizakodas mennyire kepes kihuzni a penzt az emberek zsebebol
  • savior
    #8
    sajat magukat verik at az emberek. mindenki rohan preorder csomagra elofizetni, holott meg semmi kezzel foghato nincs a jatekkal kapcsolatban. aki kivart, az lathatta, hogy meg a nyitas elotti napokban is csak a hitegetes ment a hibamentes verzio megleterol, a tartalmi bovitesekrol. a teszteloi forumok meg televoltak negativ kritikakkal.
    feltetelezem igy is sokat nyertek a dolgon. tobb mint 1 millio eladott jatek, es a sokhavi elofizetesek... ~20 milliard forint?
  • Komolytalan
    #7
    Azt mondják a technlógiának is véres volt a torka imitt-amott, szóval nem csak annyi lett volna a játékot életben tartani hogy csinálunk hozzá questeket. Mi nem látjuk belülről, hogy mennyi fejlesztést igényelt volna hogy egy stabil 3-400ezer playert megtartsanak (ez alatt nincs értelme üzemeltetni MMO-t), de ez alapján úgy látszik túl sokat.
    Az más kérdés, hogy 1 millió ember jól át lett verve egy félig se kész játékkal.
  • Jubei
    #6
    Miféle sikerröl ír ez mikor már elve bukás volt a játék.
  • tomcsa4
    #5
    Most nem azért, de szopatnak minket? Mennyi ideig is fejlesztették? Már évekkel ezelőtt (évekkel ezelőtt!!) bejlenteték a játékot. Csak ennyire futotta? Komolyan mondom szopatnak minket. Pontosabban szopatnának, de a játékosok nem hülyék.

    Más fejlesztőcsapat ennyi idő alatt tartalmasabb játékot tesz lesz asztalra, legyen az single vagy MMO játék. És még van pofájuk megmagyarázni a bizonyítványt. Talán ha nem arra a kurva grafra költöttek volna annyi időt és pénzt (értsd: gyengébb graf is bőven megfelel, mivel Conan legyen kicsit fantasy-s is) és nem kell a 18+, elég a kelemes 12+-os játékmenet is.

    Pedig az ötlet kurva jó volt!
  • gemi
    #4
    Érdekes dolgok ezek, eddig az szólt az MMO játékok mellett,a másfajta élmény mellett,hogy mindig a "friss" ,javított játékkal játszik az ember, és a bugokat gyorsan javítják, ellene meg a havi díj:) Nos ,úgy látszik ezeket se csinálják meg jobban.Egyébként nem havidíj kéne, hanem szintlépési díj:) Persze valami reális áron.
  • Harkat 89
    #3
    Hát ez elég szomorú tényleg. Én se játszottam vele, de elég jónak tűnt. Igaz ami kicsit jó ebben a hírben, lehet hogy leállás előt mint szokták 2-3 hónapig ingyenes lesz mindekinek, és akor kipróbálhatom :)
    Amúgy meg szerintem egy jó kiegészitővel ami olcsóbb volna és lvl 20 asoknak tartalmazna sok questet,és pár újítást, lehet viszamennének emberek. Csak miből csinálnák meg ezt.
  • lammaer
    #2
    "Már nagyon unom, hogy minden csak a pénzről szól"

    Isten hozott a valo vilagban, Neo :)
  • Celeborn
    #1
    Hát ez azért nem semmi. Én ugyan nem játszottam vele, de ígéretesnek tűnt a játék. Ha most azon bukik el, hogy a pénzsóvár kiadók sürgetése miatt quest hiányosan jött ki a játék.... hát szánalmas. Már nagyon unom, hogy minden csak a pénzről szól, és minél gyorsabban ki akarják adni a játékokat, amik aztán emiatt totál gagyik lesznek...