6495
12149940121232355297.jpg
  • Musachy
    Ja. Úgy néhány évszázad múlva...
  • Zephyr Retiring
    Sziasztok!

Van már valami változás a földönkívüli élőlények kutatási eredményeiben, vagy nézzek be később?
  • maki85
    Kicsit sűrűbben is forgathatnád volt hazád sajtóját, bármely formában, mert akkor hallottál volna Széles Gáborról, aki fényévekkel az amcsik előtt járt a gravitációval kapcsolatban, és így segíthetnél az amiknak a tuti tudás megszerzésében.
  • zserni
    Az ABC ből az első betű már sokaknak dereng

Egy tévéproducer beperli a CIA egyik tudósát, hogy véget érjen az antigravitációs technológia kifejlesztésével kapcsolatos titkolózás
    0
    https://ujvilagtudat.blogspot.com/2019/04/egy-teveproducer-beperli-cia-egyik.html
  • zserni
    Ezt a luxust nem engedhetik meg maguknak Mi több, hamarosan új táplálék után kell nézzenek.
  • hiper fizikus
    Mi van akkor, ha únnak minket .
  • maki85
    Dehogynem.
    Mi malacok vagyunk egy ólban.
    Ami igaz, néhányan disznók:)))
  • zserni
    "Állatkertben tarthatnak minket az idegenek, és mi észre sem vesszük"

Hát nem mondtam ??

https://24.hu/tech/2019/03/26/intelligens-idegenek-foldon-kivuli-civilizacio/
  • maki85
    Amikor a hülye lehülyézi a hülyét XD
  • hiper fizikus
    Sziasztok
    Ebben a videóban értelmesen beszélnek a történelmi korok UFO-iról:
    YouTube Titokzatos lények
    Ti mit szóltok hozzá ?

Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.02.04. 20:18:14
  • Zephyr Retiring
    Legyünk realisták: az ember csak ember (ki néha bűvész is),
    idegen földönkívüli élőlények pedig ha vannak is, mi egyelőre nem tudunk róla.

De a fantáziámban attól még lehet alien az illuzionista...

Ami pedig Hänsel és Gretel történetét illeti, azt egy olyan fószer jegyezte le először, aki a rovásírásról is írt egy német hősi eposzt.
    Szóval nyelvtudós, antopológus, mitográfus, egyetemi oktató és mondagyűjtő is volt egyszerre.
    Tehát félig-meddig tudós, aki meséket is gyűjtött...
    Nagyjából ennyit tudunk ma Jancsi és Juliska eredetéről: (semmi).
  • maki85
    "Miért ne lehetnének egyes illuzionisták is akár idegen földönkívüli élőlények?"
    De akár lehetnének Jancsi és Juliska is:))
    Az pedig elég humoros lenne, hogy azért járnak át ebbe a dimenzióba, hogy bennünket szórakoztassanak.

", hogy a francba került oda az üvegfal túloldalára?"
    Pont itt van a kutya elásva, hogy mi ezen töprengjünk.
    Van egy rokonom, aki hobby szinten űzi a dolgot, de ettől függetlenül olyanokat mutat, amitől csak ámulunk.
    Pedig ő nem hiszem, hogy alien lenne.
    Bár a jó ég sem tudja

Utoljára szerkesztette: maki85, 2018.12.09. 11:20:36
  • Zephyr Retiring
    Ha magunkból indulunk ki, mi magunk is különbözőek vagyunk. Jók és rosszak, kicsik és nagyok, pasik és csajok.
    Miért ne lehetnének egyes illuzionisták is akár idegen földönkívüli élőlények?

Gondolj csak bele. Egyes "trükkök" látszólag ellentmondanak akár az általunk ismert fizikai törvényeknek is. Példa: valaki kiválaszt egy kártyát a pakliból, megmutatja a többieknek. Illuzionista nem látja a lapot. Majd visszateszik a pakliba. Háttérben óriási akvárium. Tag fogja a paklit megkeveri, megfordul és "nekivágja" az akvárium oldalának. A lapok mind leesnek, kivéve egyet, ami az akvárium túloldalán van velünk szemben odatapadva a víz felőli oldalról az akvárium üvegfalának. Ahol az előbb még semmi sem volt csak víz és halak. Természetesen az a bizonyos kiválasztott lap az, amit az előbb körbemutogattak.

Persze a lényeg itt nem az, hogy hogyan sikerült kiválasztani egy bizonyos lapot a pakliból hanem az, hogy a francba került oda az üvegfal túloldalára...
    Igen, tudom ne foglalkozzak ilyesmi trükkökkel. Benne van a nevében is, hogy trükk, tehát biztosan csak átverés.
    De biztosan az? Nem csak ezt akarják elhitetni mindenkivel? Mi van, ha valóban dacolnak a mi fizikai törvényeinkkel?
    Volt az a régi, klasszikus trükk is, amikor lebegtettek tárgyakat és embereket is. Mi van ha az se trükk? Csak trükknek állítják be, mintha létezne arra is racionális magyarázat holmi erős vékony tartó damilzsinegekkel..

Egy nap majd legyőzzük a távolságokat, s eljutunk idegen földönkívüli dimenziókba. Ez tuti.
    Miért ne működhetne ez akár visszafelé is? Más idegen élőlények, miért ne juthatnának el a mi dimenziónkba is akár?
    Ha ez működne, itt a Földön az egyik legjobb álca kétségtelenül egy illuzionista lehetne.
    Hisz ők úgyis csak csalók. Vagy mégsem?....

• maki85
    Ők pedig még csak nem is "mesterek", csak mezei versenyzők.
    Le a kalappal előttük.
    Olvastam ezekkel kapcsolatban, hogy náluk minden egyes mozdulat valamit "takarhat".
    Pl a haj, póló stb megigazítása.
    No de arra már gondolni sem merek, hogy ők valójában alienek XDDD

• zserni
    Remélem neked is segít abban, hogy ha látod, hogy mégsem vagyok teljesen hülye, akkor akár még igazam is lehet a "bizonyosságokat" illetően..
  • zserni
    Lehet, hogy nem is sötétül el, csak az égő kigyulladásával erősebb fényjelzést kap a kamera és az vált át ?

Egyébként az elosztó baloldali vége nincs benne a képben, onnan is rálehet kapcsolódva a hálózatra.
  • hiper fizikus
    Trükk lehet az is, hogy a fekete kapszula az áramforrás és a fehér kapszula a fogyasztó . Csak azt nem értem, hogy akkor hirtelen miért setétült el a háttér .

Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2018.12.07. 01:40:04
  • Zephyr Retiring
    Ezt ismerem. Alulról bele van vezetve az áram a hosszabbítóba. Így persze, hogy van áram benne.

Mellesleg van különbség a trükk és a varázslat közt. Bár ezzel csak akkor szembesül az ember, ha a varázslat ott a szemed előtt történik.
    Ott akkor kizárt a trükk. Mutatok egy másik példát, ha már bebeszéltétek magatoknak, hogy mindenki be van avatva a trükkbe, aki csak szerepel a videóban...

Ők egész biztosan nem beavatottak..

• maki85
  • maki85
    Akkor úgy látszik nem vagy te annyira reménytelen eset :)))
    Ez talán segíthet számodra, hogy általad említett "bizonyosságokat" is ilyen szemmel nézd.

• kl24h
    Trükk az egész, nem kell hinni az ilyeneket.
  • zserni
    Szólhatsz Vikinek, hogy bezárhatja Paksot..
  • maki85
    Csak ne lenne az az átkozott feltételes mód XD
  • hiper fizikus
    Erről többet kellene tudni, mert ez így csak egy szórakoztató trükk is lehetne .
    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2018.12.06. 18:58:55
  • maki85
    Ehhez mit szólsz??
    Saját szememmel láttam, öngerjesztéses módszer.
    Működik.

• maki85
    Ha nagymamámnak áramszedője lenne, akkor villamos volna.
    A második mondatod pedig gondolom nem csak nekem zavaros, hanem neked is:)
  • maki85
    Ha jártál súlyzós teremben, akkor te is tudod, hogy a segítők a rúd két oldalán szoktak állni.
    Ha középen állna, akkor a súlyelosztás miatt legfeljebb ráesne az emelőre.
    kamu video
  • zserni
    Képzeld csak el, ha kijelentő módban beszélt volna.... megenné e még a sok malac azt a moslékot, amit eddig etettek velük...
  • zserni
    Szerinted mi a magyarázat ? Szerintem az, hogy a rúd a súlyokkal nem 150 kg, hanem úgy 20-30 kg (még ha nagyon valósnak is néz ki)
    A másik ami rögtön leesik az az, hogy a teremben nincs egyetlen egy testépítő sem. A néger se az, soha nem nyomott padon, most se nyomta ki, csak feltette a rudat a helyére. Inkább kosaras lehet, és úgy 70 kg tudna nyomni az ő izmaival.
    (Ezt meg onnan tudom, hogy 30-35 éve kb. éppen ez volt a max. amit tudtam nyomni)

A mese meg nehogy valóra válljon
  • Zephyr Retiring
    Íme egy kis mese felnőtteknek a témához:

Ez lenne a fantazmagória birodalma.

Spoiler alatt pedig a realitás..

..aztán lehet gondolkodni. Mi a magyarázat?
  • maki85
    Egyes elképzelések szerint az FRB-ket neutroncsillagok, fekete lyukak vagy összeütköző nagy tömegű objektumok idézhetik elő. Igaz, az sem elképzelhetetlen, hogy a jeleket földön kívüli civilizációk bocsátják ki.

De amíg ki nem derül, hogy mi is az, addig még a Maci Laci is belefér a lehetőségekbe.
  • maki85
    Azt azért ugye veszed, hogy feltételes módban beszélt???:))

no még egyszer!!!!!!!!!: FELTÉTELES módban :)))

Te pedig kerek-perec azt állítod, hogy disznólkodnak velümk:
    Nem találsz a kettő között valami különbséget???????:))

Utoljára szerkesztette: maki85, 2018.12.04. 20:58:42
  • zserni
    Nah... már az NASA emberei is megbolundultak ? vagy a topiklakókkal van a baj

https://24.hu/kulfold/2018/12/04/foldonkivuliek-seti-idegenek/
  • allock #6263
  • maki85
    Te bunkó, az nem Inside, hanem InSight.
    HÜLYE!!!
  • maki85
    Forr bennem a méreg.
    Tegnap élőben láttam, az Inside landolását a Marson.
    Rákeféltek egy milliárd dollárt, amikor azt a pénzt elmeroggyantak kezelésére is használhatták volna.
    Hiszen mindenki tudja, hogy az oroszoknak, és az amcsiknak is vannak telepeik a Marson, mi több menetrendszerű járatok közlekednek a két bolygó között.
    És bizony ez már fejlettebb mint a náci németek technikája, mikor azok még csak lábbal hajtott szerkezetekkel tudtak csak manipulálni.
  • maki85
    "Még 2012 előtt is azt mondtam, hogy nem fog 2012 ben semmi olyan történni, amit egy egyszerű ember érzékelni fog. "

Ugye te nem egy egyszerű ember vagy????

• zserni
    Ha nem vársz semmire , akkor mégis mi dolgod van még a Földön.

Valójában nincs már semmi dolgom, vagy ha van, akkor az csak az (ismétlem), hogy felhívjam mások figyelmét arra, amit esetleg elkerülte a figyelmüket.

Meglehet, hogy te nem vársz semmire , de akkor miért nincs elörelépés ez ügyben?

Én nagyon is nagy előrelépést látok. (ehhez ismerni kell a részleteket) A "fény erőinek" az eljövetele nem azt jelenti, hogy ingyen sör folyik a csapból, de még azt sem, hogy a "szabad energia" megjelenésével mindenki ingyen vezethet autót. Nem ! Épp elenkezőleg. Meg kell érni vagy fel kell nőni az emberiségnek a közeljövőben bekövetkező változásokhoz, hogy túlélje ezeket a változásokat, mivel a negatív erők ismervén a történéseket, ebben is csapdát állítottak az emberiségnek.

13 éve mondogatod, a többiek meg kitudja mióta? Mindíg néhány hónap. Mindig.

Én soha nem mondogattam hónapokat, de még éveket sem. Épp ellenkezőleg. Még 2012 előtt is azt mondtam, hogy nem fog 2012 ben semmi olyan történni, amit egy egyszerű ember érzékelni fog.
  • zserni
    Végül ismét a konkret kérdés: Nem unjátok még azt, hogy : Néhány hónap múlva jön a nagy bejelentés , mert gyöznek a fény eröi?

Konkrét válasz: Nem! Én ugyan is nem várok sem bejelentésre, sem a fény erőire.

Ha nem esik nehezedre válaszolj, tisztán és érthetöen. Nem videóval, nem hablatyolva, hanem tisztán , érthetöen.

Elég tiszta és érthető ?

Szerintem nem fog menni, de azért próbáld meg.

Ha úgy is tudod előre, akkor minek kérdezed ?

Még egy: Mi a véleményed a CBSNews-ról, mint , hírforrás?

Nem nézek CBSN-t, tehát nincs róla véleményem. De miért pont egy kretént kérdezel ?
  • zserni
    OK ! Ezek szerint addig már tiszta, hogy vidd ki, vagy idd ki. Ez is haladás !
    Akkor menjünk tovább. Van e különbség egy rock énekes (+ egy félnótás vénember) és egy kanadai védelmi és hadügyminiszter között ?

"Azt gondolom nem vetted észre, hogy úgy mesél az ember, hogy közben többször elröhögi magát? Nos ez neked szól."

Értem. Egyedül a röhögés zavar, a tartalom az nem. Ahhoz nincs hozzáfűzni valód.

Ajánlom neked is, hogy nézd meg a #6250 es videót, abban sok ember van, és senki sem röhög.