Elítélték a Halo 3 miatt gyilkoló tinit
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mi lehet a konklúzió? A világon nem kellene értelemszerûvé tenni az erõszakot, és nevelni kellene a szülõt hogyan legyen szülõ.- lásd makarenkói pofon.
De a tragédián ez már nem változtat. A gyilkost meg el kell pusztítani, nem etetni.
Gaming is believing.
Gaming is believing.
1.Foglalkozni kellene a gyerekkel és nem az egyik legkritikusabb életkorban azt mondani neki, h nesze vazz x basz meg halász háló azt játszá, mi megyünk a nudi bárba swinger partyra
2.A lõfegyver tartásnak is vannak szabályai:lõszer tár egy külön fém kazettában, meg a fegyver maga is.
Én pl COD-ozni szeretek, bár elzárni nem zárták el elõlem de egyszer nem jutott még eszembe, h bárkit lelõjek, vagy bántask az miatt, mert pl beszót azt meghaltam😊Mondjuk már jóval idõsebb is vagyok, mint 15-17😊
Na persze, ahogy Móricka képzeli. Én is játszottam anno ennyit, sõt, néha többet is és mégsem lõttem le senkit és semmit. Segíteni? Fenét. Mi haszna belõle a társadalomnak? Semmi. Golyót a fejébe, én azt mondom.
Gaming is believing.
Ja, persze, végül is miért nem ölelgetjük meg, hisz csak szeretetre vágyik. Lószart! Még etessük ezeket az adófizetõk pénzén? Golyót neki! Ennyi!
Gaming is believing.
.
.
.bocsi
Mindig így kezdődik, aztán jön a futás meg a sikítás...
Én nem tudom annyira elítélni az áldozatokat, ahogy az elõzõ hozzászólók tették.
Egyrészt azért, mert magam is játékfüggõvé váltam, ha nem is ennyire. Biztosan csak a létszükségletnek miatt hagyom félbe a játékomat. Mi vezetett ide?
Játszani minden gyerek szeret, csak a többség túl tud lépni rajta. Én is túlléptem, már mint gyerek készíteni kezdtem a játékokat, mert nem tudtam megvenni. Mint készítõ, nem kellettem a világnak. 40 éves koromban mondtam le arról, hogy elismerést vívjak ki, mert hiába erõlködtem. Maradt a szimpla játék. A valóság nem kell, csak kényszerbõl van. Amúgy bérrabszolga vagyok.
A gyerek neveléséért nem csak a szülõ felel. Mindenkinek kötelessége valamilyen szinten törõdni a vele kapcsolatba kerülõ gyerekkel. Mi az, hogy nem rendszabályozom, mert másnak a gyereke? A gyerek alkalmazkodik, hol hogyan viselkedjen. Nálunk a 3 gyerek egész más lett, pedig 2 még iker is. Nem mi szülõk döntöttük el, milyenek legyenek. A legtöbb családban így van. A szülõk mintát mutatnak, ami benne van a gyerekben, de lehet teljesen eltérõ a viselkedésre.
Hogyan lehet segíteni a függõségbe kerülõkön? Hasonló leszoktató táborok kellenének, mint a drogosoknak. Az a fiatal, aki napi 10 óra felett játszik rendszeresen, azt ott át kell nevelni. Célt kell találni neki, különben hiábavalóan nevelgetik, és ott folytatja majd, ahol félbehagyta.
Ez ugyanolyan függõség, mint a cigi, alkohol, drog, ezek közül a legenyhébb. Bizonyára elõfordult a történelemben, hogy elvették valakinek a cigijét a szülõk, és ezért halálra ítélte õket. Ha van rá lehetõsége, az emberek egy elenyészõen kis része meg is teszi, csak nem tudunk konkrét esetekrõl. Tartsd tehát biztonságosan elzárva a puskád, nehogy elsüljön.
Srácok! Ez tényleg borzalmas de azért nem kell egybõl ilyeneket írni hogy "menjen afganisztánba, csak a feje miatt megérdemelne pár seggbetoszást..."
gondolom akik ezeket kommentelték nyilvan nem afgán veteránok illetve a világ legszexisebb emberei... nah mind1 mindenki nézzen magába
Az MS egyáltalán nem hibás de a szülõk 70%-ban a gyerek meg 30%-ban kb.
A gyerek függõ volt ezt mindenki látja/érti nem kell magyarázni. De a szülõk kábé 3423423x helyen rontották el hogy ez lett a vége...
-a stukkeres dolgot hagyjuk amerikában mindenkinek van szoval ez kábé természetes hogy otthonrol tudta szerezni...
-kicsit korábban jártak volna haza a munkából vagy esetleg megkérdezték volna mi volt a suliban hasonlók... sokat javított volna a szülõ-gyerek kapcsolaton
-megvették neki a game-t kedves ajándék srác elkezd játszani jujdejo...
-srác sokat játszik anyuci megkéri játszon kevesebbet válasz:nem
-apuci is megkéri válasz ugyanaz
-szobafogság mert szemtelen vagy nemtom elkobzás (ez még a korai állapot félrene értsétek), elbeszélgetés....stb
-teljes függõség csak a haloban érzi jol magát a csákó
Egyszerûen nem hiszem el hogy NEM ismerték fel a szülei a függõséget!!!
-de felismerték csak birka modra egybõl legdurvább módszerhez folyamodtak: az elkobzáshoz: legdurvább hiba!
elõszõr is feltétlenül tanácsot kellett volna kérni pchiologustol nemtom kiktõl de ez igy ...
2 megoldás van (szerintem) a függõség leküzdésére:
-srác magától abbahagyja (felnõ,leszbarátnõje,elkezd amerikaifocizni...stb)
-szülei leszoktatják róla(elõszõr csak 17 órát játszhat aztán márcsak 16-ot 15,14,13,12.....) és a végén sokáig 1-2 órás szinten tartják ahol a csákó megunja az egészet és a szabadidejében netántalán KIMOZDUL vagy uramisten nekiáll TANULNI....
Srác 30%-a abból fakad hogy egy 15éves fiu is azért tudja mérlegelni valamilyen szinten a halál-élet kérdését stb....
de persze a szülõii neveltetés hiányában talán nem tehetett róla hogy nem ismerte meg ezeknek a fogalmaknak az értelmét.
DE Õ HÚZTA MEG A RAVASZT!
ráadásul elõre eltervezte....
amugymeg napi 18órányi halozás után tisem néznétek ki jobban mint õ....
nah hosszúra sikeredett dehát ez szabadforum vagymi😄
üdvözletem
www.818clan.eu
Ezért bár nekünk megdöbbentõ,h egy elvileg értelmes emberi lény függõvé váljon egy sz.gépes játéktól mégis egy debil társadalomban elõfordul az ilyesmi! Csak azt remélem,h nálunk (bár sok politikus és egyebek dolgoznak rajta) nem következik be az ilyen mértékü tömeges elbutulás!
Irgum-burgum :)
Mert most ingyen kaja,fedél a fejük felett és mi tartjuk el õket...
Irgum-burgum :)
Gigabyte GA-MA770-DS3, AMD Athlon X2 5200+, ATI Radeon HD 3850 512Mb, 4 GB DDR2
Helyénvaló a halálbüntetés - már ahol létezik. Magyarország is meggondolhatná a visszaállítását. Mert ugye a móri mészárlás is egy ilyen eset volt, ami megindokolná. Sz@rok a nagy humanizmus kellõs közepébe. A gyilkosokat nem volna szabad az adófizetõk pénzén pátyolgatni még egy napig sem!<#violent>#violent><#falbav>#falbav><#banplz>#banplz>
és nyilván nem kell beszámíthatatlanságra hivatkozni, mert egy ittas vezetõnél sem teszik. a részeg ne üljön kocsiba, ettõl a mûvilágban élõ zombitól meg ne várják, hogy emberként létezzen.
tudom, ez annyira nem vicces, de a függõség az függõség... 😛
"I am a leaf in the wind! Watch how i soar..." Wash from Serenity
Windows 7 & openSUSE 11.4 @ 64-bites kenyérpirító.
RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX
annak nincs ideje küzdõsportra
le kellene lõni, mert neki is jobb úgy, mindenki másnak meg fõleg
a szüleit fõleg le kéne lõni, elsõdlegesen és leggyorsabban
most hogy még elõre eltervezett gyilkosságot megpróbált álcázni, az külön legéppuskázás, de semmiképp sem mondható, hogy nem volt vele tisztában, mit csinál. az erre vonatkozó részek kacsaTM feliratot érdemelnek.
és akkor szubjektív. a csávónak olyan a feje, hogy két feles után már csak az élmény kedvéért elkezdeném beverni. valszeg nem véletlen, ebben ritkán tévedek.
Leszarom. Meg azt is, akinek nem tetszik.
2. Nem a játék/Microsoft a hibás, mert akkor meg talál egy másik játékot
3. Mások meg drog/alkohol miatt ölnek. Még sincs velük tele az újság.
Ugyenez jutott eszembe! Sajnos nem alaptalanul.
A szulei igen is nagyon komolyan felelosek voltak. Meg is bunhodtek. Bizony a fegyvertartassal ez is vele jar.
Mellesleg nem csodalkoznek ha feldobnanak az ilyeneknek egy opciot hogy sitt vagy a mar emlitett Afganisztan.
LoL
jah, biztos elfelejtette hogy az életben nincs load game opció...
RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX
Remélem seggbe tömik jó párszor...
A hír fele viszont kacsa, látszik rajta a szenzációhajhász kiegészítések.
Örökzöld sláger lett a \"Hol a Start-menü?\", melyet a mai, informatikában dolgozó, az adófizetők pénzén kiképzett, magukat értelmiségnek nevező emberek költöttek. Ennyi konzervatív f@szt...
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2