641
Elég abból, hogy a legtöbb topic átalakult már erre a témára, legyen neki külön.
  • csaba4444
    #361
    szevasztok ha tudna vki segíteni érdekelne sony k560i-ra ef jet audio progiha valaki tud legenszíves segítsen
  • ZilogR
    #360
    :DDD lehet ki kellett volna pontoznom:

    de ugye tudod mi a ... ... ...?
    bármit bármibe (ha akarod még animált GIF-be is) átkonvertál...
    egyszer még egy ...-os flv-ből ezzel csináltam mp3-at.
    a ... . ...-ról letölthető


    Minden reklám, mert most akik ezeket a hozzászólásokat olvassák, szentül meg vannak arról győződve, h nincs is jobb annál, mint ujjal odébblendíteni a böngészőt, képeket, albumokat, stb... És mivel ez a tulajdonság jelenleg csak egy-két termék jellemzője, így azt a terméket favorizálják egy adott "fícsör" miatt!

    Persze ha open source lenne ez, akkor már a budikefe is így kaparná a sz@rt - mert nincs más programozónak kedve ahhoz, h írjon vmi ilyesmit, nomeg az Apple rögtön szájbaverné...!

    Lényegében arról van szó, h rengeteg "hangulatelemet" adnak el drágán egy fos vasra ültetve.

    Smink nélkül Hófehérke is rohadhatott volna az üvegkoporsóban, azt gondolom...
  • kovacsgellert
    #359
    Ez egy reklámgép volt, szerintem. :)
  • ZilogR
    #358
    de ugye tudod mi a Total Video Converter?
    bármit bármibe (ha akarod még animált GIF-be is) átkonvertál...
    egyszer még egy youtube-os flv-ből ezzel csináltam mp3-at.
    a chip.hu-ról letölthető
  • messzála
    #357
    Itt egy jó program ! Feliratos avi fílmeket konvertál 3gp be és mp4 be is. A feliratot beégeti a filmbe. Nagyon jó ! Itt tölthető->

    http://data.hu/get/1309683/FFSetup1_80.zip.html

    jelszó:messzala
  • kakkala
    #356
    Azért ez így nem egészen igaz: megvenném ezekért a tulajdonságokért, ha nem egy gané belsőt kapok hozzá. Tudásban nem feltétlenül van szükségem hightech telóra, de azért nem csak telefonálok meg sms-ezek, más funkciókat is használok, ezektől függetlenül nekem igenis fontos a külcsín.
  • kalop
    #355
    És akkor megvennéd mert jól néz ki meg látványosak az animációk?
  • Wattin
    #354
    Nekem inkább számít a praktika, és a tudás mint a csilli-villi design. De ezért jók ezek. Személyre szabhatod a saját ízlésvilágodra. Kinek mi a praktikus...mit szokott meg.
  • kakkala
    #353
    Paradoxon vagy nem, nekem mindig is nagyon bejöttek az ilyen látványos alkalmazások, szóval (legalábbis eleinte, míg meg nem unom), biztos aktív lenne nálam ez a funkció...
  • Wattin
    #352
    De ez milyen már??? :D Kisebbfajta paradoxon!
    Na jó, lehet kíváncsiságból kipróbálom, de sok esélyt nem adok neki.
  • ZilogR
    #351
    Vajon a Sony Ericsson Xperia X1 nem véletlenül lett SEX1-nek rövidítHETő?

    Sztem ha valaki csak használni akar egy mobilt és kell a webes kapcsolat és az email kliens + bővíthetőség, akkor vegyen egy kifutott Symbian-os Nokia-t (pl.: E61/E61i). A most TOP mobilokkal foglalkozni teljesen gazdaságtalan egy magánembernek és ez mindig is így volt. Pár hónap és ami most a menő, az feleannyiért lesz elérhető!
    Jó példa erre a Nokia 770: 25-30eFt és tökéletes annak, akinek kell egy jó médialejátszó 800x480-as kijelzővel + WiFi + email kliens + Debian Linux (alapból ráhúzható MPlayer) ---> LINK
  • kakkala
    #350
    Apám, ez a Touchflo nagyon állat, én tuti használnám, ha lassítja, ha nem. Itt egy kis bemutató: http://www.technet.hu/pdamania/20081103/touchflo_az_xperian/
  • kovacsgellert
    #349
    Azok egy kicsit belassítják, de nem vészes. :)
  • Wattin
    #348
    Ja, és a sebesség. Ezt az igen csak nem elhanyagolható kérdést pont, kihagytam. Amiben az X1 viszi a pálmát. Hát ez a sebessége én ilyen gyors WindosMobile-t még nem láttam.
    Mondjuk a 3D-s Xperia témát én hanyagoltam, meg TouchFlo-t is, így nem tudok véleményt mondani ezekről.
  • Wattin
    #347
    Lejjebb felütötte a fejét az iPhone gyilkos kifejezés. Kicsit viccesnek tartom. Az iPhone fiataloknak való, parasztvakítás. Üzleti környezetben használhatatlan. Kompatibilitási és hasonló problémák miatt. Nézz körül egy multinál. Mindenhol MS környezet van.
    Sokkal jobban kielégíti a hatékony tevékenységet egy WM. SZVSZ
  • kakkala
    #346
    Egy irodaházban, ha kíváncsi vagy rá, méghozzá olyanban, ahol az embernek van ideje fórumokat látogatni munka közben.

    Wattin: meggyőzőnek tűnnek az infók, bár nálunk a legtöbb ember iPhone-buzi, volt is a kezemben már, naggyon komoly. Az SE X1 windowsa nem lassú, mert én hallottam ilyet is róla?
  • Wattin
    #345
    Egy nagy magán tőkével rendelkező vállalkozás alkalmazottja vagyok. Különböző projektekbe invesztálnak sok-sok pénzt fejlesztésre, majd ezek értékesítését végzik. Nem nevezném néven...
  • kalop
    #344
    Hol dolgozol?
  • kalop
    #343
    A hozzászólásod. Mínusz a mostani.
  • Wattin
    #342
    Na akkor saját tapasztalatok. HTC TD után kaptam kipróbálásra egy SE X1-est. (Főnököt nem érdekelte, nálam landolt, jó kis munkahely mi?) Elkezdtem használni, próbálgatni. Én meg vagyok vele elégedve. El fogom passzolni a HTC-t, és X1-t meg megtartom.
    PL: Aksija sokkal jobb a SE-nak, HTC egy napot alig bírt ki. GPS-e világbajnok. Közel nincsenek egymáshoz. Touch néha még a kocsiban is elvesztt, ha nem az ablakban ficegett. A software WM 6.1 nincs sok hozzáfűzni valóm. Aki szereti szereti, aki nem nem. A kijelző pedig: én képes vagyok cerka nélkül használni, nem vagyok egy kosaras ez igaz. Szerintem ez is ízlés kérdése, ki hogy szereti és mennyire ügyesen bánik az ujjával.
  • kakkala
    #341
    Köszönöm az elismerést. Nem is mertem remélni :) Szódával elmegy a teszt vagy a teló???
  • kalop
    #340
    Szódával elmegy.
  • kakkala
    #339
    Sry, igazad van barátom. Ehun e: http://www.technet.hu/pdamania/20081021/naggggyyyon_reszletes_xperia-teszt/

    remélem így már megfelel;)
  • Wattin
    #338
    Ezt én értem. De akkor ezzel az erővel egy laptopot is hurcibálhatsz akkora az a kiegészítő billentyűzet. És akkor már jobb is egy laptop. De egy ilyen kütyünek ez a lényege, hogy bárhol bármikor bármilyen helyzetben ki tud segíteni, egyéb eszközök, perifériák nélkül. És úgysem ezen fogod megírni az e havi jelentésed.
  • kalop
    #337
    Tudom, google a barátom, de ha már idézgetsz bizonyos lapokra, akkor egy linket bedobhatnál. Bocs, ma kötekedő-kálmán hangulatomban vagyok.
  • kakkala
    #336
    hááát, szerintem a husángos megjegyzés nem a telefonokra vonatkozott, inkább valami zsiványságot érzek ki belőle.:)
    Newborn ha kíváncsi vagy az Xperiára, tudom ajánlani a technetet, ott részletes infót találsz, meg tesztet is.
  • kovacsgellert
    #335
    Kikérem magamnak. Én mindig is az ujjammal csináltam, nem az érintőpálcával, csak azt montam, hogy egyeseknek azzal könnyeb.
  • Newborn
    #334
    Az 5800 nem áll rá olyan jól sztem.
    Ilyenkor mindig eszembe jut a Samsung X... nem tudom hányas,
    valahogy az összes gomb kívül esett az ujjaim dőlésszögétől. :)
    Annyit pofázik mostmár mindenki erről az xperiáról, h kíváncsi vagyok.
    És Gellért:
    a "husáng helyett az ujjaidat használd. :D
  • hogycsinalmedve
    #333
    Hát hamár ilyen árkategóriás mobilt választasz, szerintem szóba se jöhet az hogy 'selejtet' vegyél, max olyan hogy számodra nem a legmegfelelőbbet választod..
  • Bogyo5
    #332
    Sziasztok!
    Nagyon gondolkozom egy SonyEriccson Xperia vásárlásán. Okosnak tűnik és tetszik a menürendszere is. :-)

    Van valakinek bármilyen tapasztalata ezzel a pda-val kapcsolatban?
    Kérlek segítsetek, nem szeretnék selejtet venni. :-(

    Köszi előre is. :-)
  • LoDMaSt
    #331
    HTC re csakis cookedROMokat szebad tenni, azzal viszont verhetetlenek :)
    5800 simán kézreáll, a cerka nekem csak a teljes bill.es írásnál kell.
  • kovacsgellert
    #330
    Szerintem az érintőpálcikával(inkább husáng) nem lehet olyan nehéz megérinteni a kisebb ikonokat sem.

    Amúgy jobb ha nem hallgattok rám, mert csak teszem itt a nagy arcot, miközben nem is nagyon értek hozzá...
  • hogycsinalmedve
    #329
    Hát állítólag már jött ki rá javítás de sajnos azt még nem próbáltam ki.
    Hát iPhone gyilkosnak aligha nevezném brámelyik HTC-t is......
    Viszont én is kíváncsi lennék a Nokia 5800ra, nem tudom hogy szólhat. Szoftveresen ez is elég gyors, de nekem itt is elég kicsik az ikonok.
  • Eloldeszka
    #328
    Attól még lehet, hogy be voltam haluzva, hahaha. Ja amúgy azóta én is utána néztem a dolgoknak (google a barátom), és tényleg.
    De akkor most az is dög lassú, vagy javították? Gondolom persze javították (milyen naív tudok lenni), de valami tulajdonostól (vagy eladótól aki próbálta) jobb lenne tapasztalatokat olvasni. Pl Iphone gyilkos-e, manapság úgy is mindenki ezt a szlogent lövi el, haha.
  • hogycsinalmedve
    #327
    Annyira nem voltál behaluzva, mert valóban van köze a HTC-nek az X1-hez. Bár remélem, hogy nem a szoftveréhez, mert a HTC TouchFlo-ja valami borzalom. Lassú, kicsik az ikonok (bár lehet, hogy nekem vannak batár ujjaim) és lassú, meg lassú és ha még nem mondtam még akkor lassú is. Nagyon iPhonos felületet akartak, de nem jött össze.
  • Eloldeszka
    #326
    OFF:
    Simpson családban volt olyan, hogy Homer olyan dagadt volt, hogy nem tudott tárcsázni és ilyen száraz kenyér darabokat vagy miket ragasztott az ujjaira, hogy megoldja a problémát :-)

    ON:
    Hogy már hozzászóljak, szépnek tényleg szép, vélemények alapján jó is (azért kipróbálnám!), praktikusság - dettó, árban meg gondolom elkérik rendesen. Na de a többi ilyen kategóriát. Tényleg, HTC-től mennyire másabb? Azonkívül, hogy ez szebb :-) Csak mert valahol olvastam, hogy elég sok közük van egymáshoz, de lehet csak éppen behaluztam, haha.
  • BB7
    #325
    Ma volt lehetőségem tesztelni az "iPhone Killer"-ként emlegetett Nokia 5800-t!
    iPhone-hoz képest gyengébb szerintem! Viszont Nokiához képest jó! :)
    Az érintőképernyő gyengébb az Apple telefonjához képest, a szoftver a megszokott Nokia, és itt ki is merül minden, mert nagy különbségek ezentúl már csak abban adódnak, hogy az iPhone nagyobb [3.0s szoftver java részét nagyítja!] hibáit kiküszöbölték!
    Viszont azt kellett észrevennem, hogy bár az iPhone is, de Nokia létére az 5800 is szépen szólt zeneileg! :)
    Egyenlőre nem veszek érintőképernyős telefont, s nem is ezeknek az utódját, hanem majd talán 1-2év múlva egy Xperia modellt!
  • kovacsgellert
    #324
    Nagyon hasznos leeht a teljes méretű, ha mondjuk vastagabbak az ujjaid és nem férnek el tökéletesen a qwerty billentyűzeten. De a legtöbb ember étnyleg nem hasnzál olyat.
  • Wattin
    #323
    Minek egy ilyen egy telefonhoz.. Egy teljes billentyűzet ok (qwerty), na de egy teljes értékű???? Minek?
    Én erre esküszöm:
    (Szép is, jó is, praktikus is)
  • Benny04
    #322
    :(