641
Elég abból, hogy a legtöbb topic átalakult már erre a témára, legyen neki külön.
  • mocskapok
    #401
    Nincs Artisjus ott, ami kivetné az adathordozókra a nyavalyás ujjait!
  • BB7
    #400
    Hol bírok ennyiért venni Palm Tungsten-t? És nem adna valaki erről esetleg valami specifikációt?

    EDIT: Itt van 3,2K-ért, de mégiscsak MI VAN EBBEN, HOGY ENNYIRE OLCSÓ? :D
  • hellobello
    #399
    miért a szlovákoknál ilyen olcsó ?
  • mocskapok
    #398
    Attól függ, itthon veszed, vagy Szlovákiából rendeled
  • ZilogR
    #397
    WLAN: gondolom hallottál már olyant, h VoIP, pl.: Skype vagy Gizmo?!??!
    Én speciel ezért vettem magamnak egy Nokia 770-et, hogy tudjak ingyen telefonálni interneten. Manapság egy jó kis Symbianos kifutott teló a legjobb megoldás WLAN-nal, lehetőleg olyan oprendszerrel, amire ráhúzható a Skype (pl.: Symbian) vagy a Gizmo (Symbian vagy Linux). Persze van bolt, ahol Palm Tungstent adnak 2-3-5eFt-ért, lehet h szar, de ha be tudod indítani, kaptál szinte ingyen egy ingyen-telefonálásra alkalmas kis kütyüt.
  • ZilogR
    #396
    Hmm... A microSD-k milyen árban vannak manapság? A SONY néven futó M2 kártyákhoz adnak egy pendrive-ra emlékeztető kis szerkentyűt, amibe mehet a kártya. A fél gigás 1500Ft, az 1 gigás 3400 (vagy 3200?). Ez sok?
  • kovacsgellert
    #395
    Nem mondtam egy szóval sem, hogy az SE drágább. :)

    Nem tudom mért de én a Nokiát venném, akármennyire is "kezd kimenni a divatból". Valahogy közelebb érzem magamhoz a Nokiát mént az SE-t.

    DE elismerem, hogy a Sony Ericssonok már sokmindenben lepipálták a Nokiát.
  • Thaison
    #394
    Ezen szerintem kár vitázni ,hogy minek kell bele a WLAN.Az a lényeg hogy van.Ez 1 plusz funkció.Lehet ,hogy valaki sosem fogja használni.De biztosra veszem ,hogy lesznek emberek ,akik hasznát veszik majd.
  • dartpal
    #393
    Meg alapból bárhol tudsz netezni a világon, és azért az nem hátrány.
  • joki5
    #392
    Azért jól jön a WLAN is ha nincs laptopod és mondjuk valami fontos emailt vársz.
  • Bigus
    #391
    Wlan? Az mihez kell? Netezéshez? arra ott a pc vagy a laptop :P
  • joki5
    #390
    És ne feledkezzünk meg arról, h az SE még olcsóbb is.
  • kovacsgellert
    #389
    Zenehallgatásra mindneképp az SE a jobb, de megjegyezném, hogy az M2 memóriakártyák drágábbak, mint a microSD-k, amik az E66 kellenek.
    Továbbá felhívnám a figyelmet, hogy a Sony-ban nincs Wlan, míg a Nokiában van.

    Az E66-nak bonyolultabb a menüje, több idő kell míg az ember kitapasztalja minden csínját bínját.(Nekem kb.40 perc kellett)

    A Sonynak szokványos menüje van, 5 perc alatt már mindnet megtalálsz és használni tudsz.

    Én ennyit tudok mondani a két telefonról.
  • Thaison
    #388
    igen...szerintem a sony a headsetek-ben mindig is jó volt.Ha már itt tartunk...Tud valaki hozzá egy normális ,de olcsó Bluetooth-os headsetet?
  • joki5
    #387
    A Sony gyártja hozzá a füleseket, meg a headseteket, én eddig nem panaszkodom, sőt hallottam olyanról is, h valaki a Nokiához használ SE headsetet.
  • Bigus
    #386
    És sonykhoz jót adnak? Nem valami gatya kínai fülhallgatót?
  • joki5
    #385
    A hangzással nem lesz baj. Nekem is Walkman mobilom van és tökéletes a hangzás. Főleg ha normális fülest, headsetet kapsz hozzá.
  • dartpal
    #384
    ezért walkman mobil, és nem mondjuk plazamaTV, vagy szélesvászon mobil
  • Bigus
    #383
    hangzás jobban számít végülis, mert ha videót akarok nézni ott van az mp5 lejátszóm vagy a tv-m :D
  • joki5
    #382
    Attól függ mire szeretnéd használni, mert Sony Ericsson nagyon erős a zenehallgatásban, mert ugye Walkman Mobil. A kijelzője gyengébb mint a Nokiáé. De ami még a W595 mellett szól, az a rengeteg szín amiben a készülék elérhető.
  • Bigus
    #381
    nokia E66-ot vagy sony W595-öt ajánljátok inkább? most akarok új telót venni, nokia picit drágább, de kb ugyanazokat tudja ahogy elnézem. hogy bírja a sony?
  • ribot
    #380
  • ribot
    #379


    http://www.emobilus.lt/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/W/5/W595_FrontOpen_BOX_Cosmopolitan_White_1.jpg
  • BB7
    #378
  • Coldplayer
    #377
    Végre egy olyan telefon, amit nem csak 1-2 színben lehet kapni...
  • ribot
    #376
    Nekem a fekete arany tetszik a legjobban!

    és íme hölgyeknek:
  • Coldplayer
    #375
    Egyébként arra kíváncsi lennék,hogy ezek alapján kinek,milyen színben jön be a legjobban...Nálam a fekete a nyerő:)
  • ribot
    #374
    namégegyszer :)

  • Coldplayer
    #373
    Tényleg nagyon jól néz ki!
    Arról pedig,hogy megéri-e.Szerintem elég sok hasznos funkcióval látták el a telefont.Nem mondhatjuk rá,hogy korszerűtlen...De lényegében ez egy zenetelefon.Éppen ezért, a fiatalok nagyon fogják élvezni!
  • ribot
    #372


    szép teló!
  • kirde
    #371
    Én még nem láttam élőben a telót,de állítólag elég dizájnos,ezért meg is kérdezném,hogy mennyire éri meg a telefon az árát?
  • Bogyo5
    #370
    Egyet értek veled, bár akkor az a telefon nem nagyon lenne elérhető a fiatalok számára, mert nagyon drága lenne. De amire ezt a telefont kitalálták, arra tökéletes 40e árkategóriában.
  • utelagazhozas
    #369
    ezt csak úgy lehet megoldani pedig....
    ha nem akarsz lerántani emberkéket vele az utcán akkor vegyél hozzá 2 bluetoothos fülest.2 ember annál is csatlakozhat rá egyszerre és már úgy igazán élvezhető
  • Thaison
    #368
    Nekem az tetszik benne igazán,hogy egyszerre ketten is hallgathatnak vele zenét.Remélem nem úgy oldották meg,mint 1 pórázt ,hogy egymást vonszolja vele majd a két személy az utcán...:P:D
  • ribot
    #367
    Kiadhatna a SE egy teljesen új csúcskategóriás Walkman mobilt! Egy jó autófókusszal meg wifivel!
  • ideoda
    #366
    Elég sokban hasonlít hozzá, de azért néhol elmarad a tudása, más kategória a két telefon.
  • Tomika24
    #365
    Régen én csak nokiát használtam,mert mellette szólt a megbízhatóság.Sajnos az elmúlt két telefonom az ellenkezőjét mutatta:(
    Mostanság már én is az sony ericssonok után érdeklődök,de még nem nagyon vagyok otthon belőlük.Hogy érted hogy a legjobb zenetelefon?Mit tud a w595?Van olyan mint a w910?
  • penbutter
    #364
    hát igen, a nokia ebben tényleg eléggé alulmarad a sonyericssonnal szemben. meg úgy összességében jobban bejönnek nekem a SE újításai, mint a finneké. a nokia mellett csak az szól, hogy gyárt Magyarországon is :D
  • Bogyo5
    #363
    Szerintem most a legjobb zenetelefon a W595 nekem is ilyenem lesz úgy néz ki. Szerintem a Nokia kicsit keveset kínál ebben a kategóriában.
  • kovacsgellert
    #362
    Nem rád mondtam, hogy reklám, bocsi.
    Hanem a másikra, akire te válaszoltál. :)