641
Elég abból, hogy a legtöbb topic átalakult már erre a témára, legyen neki külön.
  • Benny04
    #481
    hát egyáltalán nem, inkább rohattul bonyolult...
  • IMX
    #480
    Nekem a Nokia szimpatikusabb, átláthatobb a menürendszer.Ellenben a SonyEricssonal.
  • BB7
    #479
    Na így már egy fokkal jobb! :D
  • misterkrisz
    #478
    Apple
    sony ericsson
    nokia
  • BB7
    #477
    Sony Ericsson
    Nokia


    Elhiszem, hogy utálod a SE-t, de azért még jól leírhatnád a nevét, te NoikaFanBoi...
  • RS
    #476
    Nokia
    SonyEriccson
  • puszedlih
    #475
    nekem nokiám van és kimondottan elégedett vagyok vele!!!:D nem értem egyesek mért várnak hatalmas csodákat egy telótól... -.-"
  • kovacsgellert
    #474
    :o
    Nem semmi. :)
  • BB7
    #473
    omg...
    Remélem fake! Most veszek egy új PSP-t! -.-
  • Benny04
    #472
    :O
  • GregSB
    #471
    Hmmz. Egyelőre csak pletyka:

  • Slayerboy
    #470
    #462-re ment. Amúgy, ha az ember nem akar nagyon sokat költeni rá, akkor sajna választani kell a tökéletes képminőség vagy a hangosabb, tisztább hangzás között. Amelyik telóban ez mindkettő fasza, az meg k** drága. :) (pld. barátnőmnek volt w200-a aztán vett egy k800-at és a w200-nak sokkal szebb hangja volt meg hangosabb is volt. Persze ilyen képeket nem tudott csinálni. Ki van ez találva.. :S
  • Slayerboy
    #469
    Igen, 1-2 plusz funkció, és sokkal jobb hang. Csak azt nem szeretem, hogy más szempontból meg le vannak butítva. Bár ez attól függ, milyen árkategória.
  • Benny04
    #468
    vidd vissza
  • TheRaven
    #467
    sony ericssonhoz lehet letölteni régi szoftvert? most volt szervízbe a w910i-m de vmi akkora szart tettek rá h megbolondulok tőle és szeretném visszatenni vhogy a régit. megoldható ez?
  • RATCUSTOM
    #466
    szomorúan hallom
    de azért köszi a segítséget

    véletlen nem tudtok akkor egy olyan telefont ajánlani amin van legalább 1.3MP-s kamera, min 256MB hely, vagy bővíthető legyen, és legyen hozzá egy USB kábel meg töltő, akár használt is lehet, de azért nem egy ripityomra tört sz*r és ami a lényeg az ára max 15ezer legyen
    vagy valami jó oldal teszveszen kívül esetleg?
    előre is kössz!
  • BB7
    #465
    Sehogyan sem bővíthető!
    Tehát zenemobil ide, vagy oda, SZAR!
  • RATCUSTOM
    #464
    Sziasztok!
    Alkalmasabb fórumot nemigen találtam, úgyhogy itt kérdezem:
    Nokia 5000 nem bővíthető? Valamilyen memóriakártyával? Mert azt írja a nokia.hu, hogy max 12MB, az meg nem valami sok... sőt, kimondhatom, hogy az semmi
    1képpel meg egy 1 hosszabb zenével meg is telt
    Úgyhogy mondjátok, hogy lehet bővíteni :D
    Mert akkor már veszek is egyet!
    Előre is köszi
  • gibbone
    #463
    Nem értek hozzá annyira de szerintem 1-2 +zenés funkció sokkal többet nemhiszem. Meg van a telón egy nagy 'W'
  • oakeshot
    #462
    mondom,hogy így se panaszkodom!
    Sétálgatás közben csináltam képeket és elég szépek lettek.Nem zajos és nem is pixeles.Max félhomályban látszódik,hogy telefonos fotók de ahhoz képest is elég jók.
    Főleg azért vagyok megelégedve vele mert nagy dilemmában voltam,hogy most egy walkman mobile-t vegyek vagy egy cyber shot mobilt..de rájöttem,hogy sokat kattintgatok képeket és ezért döntöttem emellett.
    Viszont a zenelejátszása is elég jó!Nem tudom,hogy mivel tud többet egy walkman mobile...de amit ez tud az nekem pont elég.
  • gibbone
    #461
    Hát szerintem így is tényleg bőven jó képet csinál. Ha arra kell hogy épp csinálj egy fotót ökörködés közbe haverokkal bőven elég. Ha meg kirándulni mész a hegyekbe oda meg ugyis viszel magaddal egy rendes fényképezőgépet.
  • oakeshot
    #460
    Ez az optikai zoom elhelyezés nem is lenne hülyeség:P
    Nekem mondjuk SE c510-em van (nemrég vettem)
    Tökéletesek a képei ahhoz képest,hogy telefon...de azért egy jobb optikát ha beletennének amivel lehetséges lenne az optikai zoom...álom telefon lenne.
    Bár mondom!!!Panaszra így sincs okom!!!
  • Benny04
    #459
    digitális xDDD
  • Benny04
    #458
    nem poén volt xd
    a diditális zoom-mal tisztában voltam, de mostmár az optikait is tudom :D
  • ZilogR
    #457
    Talán ez lenne az optikai és ez meg a digitális - de gondolom csak poén volt :) :P

    Báár, a mai világban az optikai zoom tényleg ritkaság lesz lassan... :P
  • Benny04
    #456
    am mi az az optikai zoom?
  • ribot
    #455
    hmmm.... Pedig lehet, hogy ez nekik is érdekük lenne! és mit kell tenned, hogy szabadalmazzák az ötleted?
  • ZilogR
    #454
    ...ja, és van ennél egyszerűbb megoldás is, csak felrajzolva itt látszik a lényeg...
  • ZilogR
    #453
    Azért nem ennyire egyszerű ez, sajnos. Én játszottam már itthon ezzel, persze csak kívülről illesztgettem prizmát a 90 fokos fényút terelés miatt és próbálgattam távcsövet is illeszteni - nem is annyira triviális, hogy hogyan fog ez a teljes látómezőben képet produkálni.

    Másrészt kimondottan a SE nem fogad el külső fejlesztőktől javaslatokat, ötleteket, hacsak nem állami szabadalmi védettség alatt állnak. Ha ez teljesül, akkor spórolhatsz egy svédországi repülőjegyre és hónod alatt az összes papírkáddal már mehetsz is üzletet kötni. (Ezt onnan tudom, hogy jóideje agyalok különböző mobilos ötleteken (lévén gépészmérnök vok) és persze az első gondolatom az volt, hogy egy-egy jó ötlettel hatalmasat fogok kaszálni... :P És természetesen már megkerestem a SE-t ezügyben. Amit írtam, az a hivatalos álláspontjuk. A címüket megadják, hogy hol kell ezekkel a papírkákkal kereskedni, ha komolyan gondolod.)
  • ribot
    #452
    Ezt elküldhetnéd a SE-nek! :) W910-em van és ez az egyetlen bajom vele!
  • ZilogR
    #451
    ez azért van, mert a húgyagyú mérnökök nem gondoltak arra, h egy 45 fokos tükörrel vagy prizmával "el lehet terelni a képet" a telefon hosszabbik oldala irányába és ott már elfér az optikai zoom, a rendes többlencsés optika és más biszembaszom, ami kell egy jó zoom-hoz.



    Copyright az enyém! :-*
  • Benny04
    #450
    hát igen, elég jók, a csatijuktól eltekintve :P
  • mámászítá
    #449
    asz szép 100 ezer a fülhallgatóért, nem semmi, hát igen akkor egyétemű, hogy így viszonyítás képpen nem is drága :)
  • nagyadam77
    #448
    Azért a Sennheiser az már egy más kategória. De láttam én már BOSS fülhallgatót 100k-ért is szóval ha így nézzük tényleg nem sok a 15 :))).
  • mámászítá
    #447
    az szerintem nem is olyan sok, láttam már mp3-hoz is olyan drága fülhallgatók mint pl.: a sennheiser-nek van egy méregdárga valami 30-on is felül van az ára. rettentet:(
  • nagyadam77
    #446
    Például az egyik legjobb Sony ericcson füles a DS205 az olyan 15-17k körül mozog. Szóval nem olcsó de a minőségük elsőrangú.
  • mámászítá
    #445
    miért mennyibe kerül egy ilyen spéci füles ?
  • nagyadam77
    #444
    SE-khez hálaégnek elég jó gyári füleseket adnak, de kapható 1-2 BT-s füles hozzájuk amik viszont olyanok mint egy álom. Az áruk meg rémálom :))
  • gsuser
    #443
    hát mondjuk akinek már volt w-s mobilja, az jobban tudja, hogy mi hiányzott belőle és mi nem, szal a tesód akkor ezzel egészen képben lehet. közben nézegettem a neten, egyre jobban bejön ez a w595..
    csak még bírja ki egy kicsit a mostani, addig nekem is lesz pénzem, meg talán olcsóbb is lesz...:)
  • bobo22
    #442
    Öcsémnek van SE walkman mobilja, és a gyári fülessel amit kapott hozzá, elképesztően szól. Nem akartam hinni a saját fülemnek. Nem tudom, hogy a telefon, vagy a füles a nagyon király, de iszonyat jól szólt. Bár lehet, hogy mindkettő ilyen jó :) Egyébként már vagy két éve nyúzza ezt a telefont és elég szépen sikerült leépítenie már. Most gondolkozik, hogy új walkman mobilt vesz, azt hiszem a w595-öt nézte ki magának, mert az sokat tud azt mondja.