641
Elég abból, hogy a legtöbb topic átalakult már erre a témára, legyen neki külön.
  • Rubenvagyok
    #521
    Hát elég változó, de a legolcsóbban már lehet kapni 80e-t az szerintem annyira nem rossz ez az ár ezért a telefonért. Meg azért még elég újnak számít itthon.
  • Voronyinko
    #520
    Hali.Ez a telefon tényleg ügyes kis darab.Az áráról viszont nem tudok semmit...Tud ebben valaki felvilágosítást adni?
  • Benny04
    #519
    ezt nem itt kéne megkérdezni, hanem valamelyik szolgáltató topikjában sztem...
  • krisz940122
    #518
    csősztök.kéne egy kis segítség.most kaptam egy nokia 5130 xpress music telefont és úgy van h egy évig havonta lebeszéhetek 10 percet.eddig lebeszéltem 5 percet és amikor próbálok vkit hívni egy férfi hang ezt mondja: "Ön az adott irányba nem kezdeményezhet hívást, kérjük töltse fel folyószámláját" zet miért mondja?se hívni se sms-t küldeni nem tudok pedig még 5 percet lebeszélhetnék.előre is köszi a segítséget
  • ZilogR
    #517
    #451 így lehetne
  • Kasabian
    #516
    Egyébként vannak mobilra csatlakoztatható mini objektívek. Nem mondom hogy szépségesek, de vannak :)
  • Subeszdubesz
    #515
    téglafon
  • klemento
    #514
    Hát érdekes is lenne. Egy nagyobb objektív 2,3 kg.
  • maTomi
    #513
    van igen csatlakoztatható hangszórója láttam egy reklámban,azt hiszem a képminőség az optikai zoom-tól is függ igencsak,amit egy telefonba nem raknak bele,szóval nem lesz olyan minőségú a kép sohase,de azért a 8megapixel-es képek amiket tud ez a w995-ös telo,azért nem rossz...
  • bobo22
    #512
    De ennek a telónak van vmi csatlakoztatható hangszórója is, nem?
  • klemento
    #511
    A kis kijelző miatt tényleg nem lehet élvezni a nagy felbontást. Nem várható el, hogy egy 2,6" os kijelző ugyan azt produkálja, mint egy 200Hz es HD plazma :). Átküldöd Pc-re és máris élvezhető. A képminőség amúgy, nem csak a megapixelek mennyiségétől függ.
  • annittaa
    #510
    aki ettől jobbat akar,vegyen fényképezőgépet.pl nekem is van,de tényleg nincs mindig velem,el se fér,meg félek hogy ellopják,nem lehet sehova elrakni...azért ez egy telefonról nem mondható el:D Nekem tetszik ez a sony,csak keret nincs rá sajna...
  • Kasabian
    #509
    Mondjuk szerintem a 8 megapixel kép szempontjából mást fog jelenteni egy hagyományos mobilon és egy fényképezőgépen. Fizikailag nem tudom elképzelni hogy ugyanazt a technikát belepaszírozzák egy telefonba mint egy méretes fényképezőgépbe
  • bobo22
    #508
    Nem is lenne fair dolog elvárni, hogy egy mobil ugyanolyan képeket készítsen, mint egy jó minőségű fényképezőgép. De ettől függetlenül szerintem is jó dolog, hogy minden egyben van, apró kis kütyü, ami még el is szórakoztat. Szerintem teljesen korrekt a w995.
  • klemento
    #507
    Abszolút egyet értek és mondanám, hogy én is így gondolom, de a 8 megapixel már durván sok. Egy jó fényképezőgépnek is ennyi.
  • maTomi
    #506
    igaz ezzel én is egyetértek,ma már mindenkinél ott a telefon szinte,és nem mindíg van nálad a fényképező szóval igen hasznos dolog,hogy ma már a telefonokba kamerát raknak,és minél nagyobb a felbontás annál szebb képet kaphatunk...
  • Kasabian
    #505
    De gondolom te se hordasz magaddal állandóan fényképezőt, és bármikor adódhat olyan helyzet hogy valamit szívesen lekapnál, és elég csak benyúlni a zsebedbe és kivenni egy néhány dekás telefont
  • Slayerboy
    #504
    Szerintem meg szar mind! Téglafon rulez ha fotózni akarok akkor fénykékpezőgép rulz! Kenyérsütővel sem mosunk fogat!
  • Benny04
    #503
    hiába a megapixel, ha ugyanolyan fos a kép, mintha vga lenne -.-
  • sport88
    #502
    Találtam egy filmet a W995-ről.
  • Kasabian
    #501
    szorri :)
  • Kasabian
    #500
    اشتريك بفلوسي اطفر خليجي يشتري شعب مصر كله
  • annittaa
    #499
    hát én pontosan nem is tudom h mi az ,szóval annyira nekem nem hiányzik:D
  • Kasabian
    #498
    ami késik nem múlik :)
  • kovacsgellert
    #497
    Egyet nem csináltak még meg(ha jól tudom...): optikai zoom telefonba, az nagyon hiányzik nekem. :) Javítsatok ki ha tévednék.
  • sport88
    #496
    Ez igaz. Vannak viszont 'kényesebb' darabok, labilis szoftverrel.
  • Kasabian
    #495
    Ezért kell telefont építeni a digitális fényképezőkbe :P


    Amúgy bármelyik telefont tönkre lehet barmolni akár egy perc alatt, ugyhogy ez nem túl jó viszonyítási alap.

  • sport88
    #494
    Szerintem is. Elképesztően fejlődnek. Az első digitális gépem 1.5 megapixel volt olyan tíz éve és ötvenezerbe került.:)
    nosztalgia
  • nestanetty
    #493
    hát a régebbieket szerintem is lekörözik,de jönnek fel nagyon a mobiltelefonok e tekintetben,ilyen olyan megapixel tudással,és itt van ez az új sony 8 mega-s telefonja,azért kiváncsi lennék a képminőségre...
  • BB7
    #492
    Szerintem a mai SE-ok, már lekörözik a régebbi digitális fényképezőgépeket! :)
  • Benny04
    #491
    egy digitális fényképezőgépnél sosem lesz jobb egy telefon kamerája -.-
  • Endru37
    #490
    8 megapixeles kamera? Az szép...
    utánanéztem kicsit és wi-fi is van rajta. Mondjuk nem tudom, hogy mennyire működik problémamentesen.
  • annittaa
    #489
    hát azért mert a haverod nem tud vigyázni a telójára,ez még nem meggyőző,hogy a telefon ne lenne jó...
  • dodika28
    #488
    A haverom egy hét alatt tönkretette a Nokia n80-as mobilját. Azt semmiféleképpen sem ajánlom. A W995-ről nem tudok sokat, de a 8 megapixel meggyőző.
  • annittaa
    #487
    nekem is jobban tetszik,maga a kijelzője is,és tényleg sokkal jobb a 8megapixeles kamera.az már jobb mint némely digitális fényképezőgépé:P
  • nestanetty
    #486
    szerintem a sony w995 azért jobb,mert 8 megapixeles kamerája van szemben a nokia n80-as 3 megapixeles felbontásával,nekem ez sokat számít mondjuk egy telefonnál....:)
  • Endru37
    #485
    Sziasztok!
    Nekem eddig általában samsung telefonjaim voltak, de most nagyon megtetszett a nokia xpress music 5800 és a sony ericsson w995 is. Utóbbiról nem tudok túl sokat, csak annyit,hogy zenehallgatásra tökéletes,illetve videót is lehet rajta nézni. Volt már valakinek ilyen teló a kezében? Mit tudtok róla mondani?
  • Kasabian
    #484
    Szerintem hülyeség teljes márkákat összehasonlítani, inkább 1-1 terméket kéne kiemelni pl
    Nokia n80 vs SE w995?

    hasonló kinézet, tudás, de csak egy lehet a jobb :)
  • krisz940122
    #483
    a Bátyámnak van mind a kettő :D egy nem tudom milyen SE meg egy Nokia 6300.nekem mind a két márka tetszik
  • BB7
    #482
    Nem! SE fanboy vagyok, de ez is baromság!
    Megszokás kérdése..