93
Legrosszabb játék és miért?
  • nonicks
    #53
    miért nem az a cím hogy TOPIKNYITÁSI KÉNYSZER! :D
  • nearo
    #52
    "Ezt azért nyitottam mert láttam,hogy van legjobb játék topik" --> topicnyitási kényszer?
  • kocsisgabor9999
    #51
    Fő az optimizmus;)
  • nan76
    #50
  • Adam II
    #49
    Az a baj, hogy az emberek mindig magukból indulnak ki és megpróbálják nézeteiket ráerőltetni a másikra ebből pedig végetnemérő értelmetlen vita alakul ki az INTERNETEN lásd: PC vs. Konzol, PS3 vs. Xbox 360 és még sorolhatnám.
    Sokan persze ezt véresen komolyan veszik és nem tudnak tőle aludni az éjszaka mert alig várják a reggelt, hogy újra vitába szálljanak mondjuk ez az ő bajuk de pontosan ezért szar az SG és ezért van tele ilyen idióta topikokkal. Úgyhogy keresd meg a lapátot és a sót.
  • nan76
    #48
    és szerinted bármelyik topiknak itt az SG-n vagy bárhol van bármi értelme??..valami változik tőlük?Mert ha legalább 1-et mutatsz akkor elnézést kérek!!..Ezt azért nyitottam mert láttam,hogy van legjobb játék topik(de ezzel az erővel az is egy f*stalicska mert minden embernek más az izlés és lehet hogy az a játék ami az egyik embernek tetttszik a másik attól lilát hány)és gondoltam megnézem az ellenkező oldalt.De most már látom hiba volt..megyek is és elásom magam utána felszántom és besózóm a földet!!
  • Daza500
    #47
    Azért a Wolf3D sorozatot tényleg nem kéne a rosszakhoz sorolni, mert ha az nem lett volna, a Mohaa se lett volna. :)
  • tigeroo
    #46
    te győztél, ilyen érvek ellen nehéz vitába szállni.
  • tigeroo
    #45
    ami nem szórakoztat. egyáltalán.

    öhh izé, most látom hogy egy újabb "ütköztessük a szubjektív véleményeinket egy olyan témán belül, aminek tökmindegy hogy milesz a vége, hisz amúgy is az én apukám az erősebb" topic született.
    csak gratulálni tudok nekedis.

    szóval: ja jó, nemszóltam.
  • z99999
    #44
    hátha az általam kipróbáltra vagy kiváncsi akkor a lego indiana jones rettentő nagy csalódás volt, de amugy én a legrosszabbakat is élvezem, ha már megvan, max nem játszom őket végig..
  • nan76
    #43
    ha gyökérség,és 10 évesek járnak akkor te mi a rákért vagy itt és minek írsz???..Eggyáltalán nem kell idejönni..ez egy topick ezen kívűl van még 100 más ahol oszthatod az észt!!!..viszlát
  • Flammius
    #42
    Én nem így érzem. Ráadásul kipróbálás szinten sokkal volt dolgom (két számítástechnikus rokonom is volt...), de 4-5 percnél tovább nem tudtak lekötni. Most jutott eszembe, hogy volt egy észak-dél stratégiai játék is, az nem volt annyira rossz. A 2000 után megjelentekből sincs túl sok érdekes, maximum 10-20.
  • bodesz
    #41
    akkor sokmindenről lemaradtál
  • Flammius
    #40
    Akkor voltam 10 éves, amikor a W3D újdonság volt. Utáltam a maga korában is, ráadásul a testvérem sokat játszott vele, kénytelen voltam hallgatni... Hozzáteszem, hogy a 2000 előtti pc játékokat nagyjából mind utáltam (nem is játszottam velük), kivéve a Warcraft 1-2-t, a BoB-ot, és a EAW-t, Lemmings-et azok valóban szórakoztatóak, ötletesek voltak.
  • bodesz
    #39
    gyökérség ez a fórum.mohák a maguk idejében sztem jójátékok voltak.witcher mondjuk nekemsejöttbe mégis aztmondják h jó játék.wolfeinstein széria.omg
    ide 10évesek járnak vmivan és oltogatják a régi slágerjátékokat?
    ennyi erővel stunts is rakás játék pedig anno milyen jóvolt
    v terep2 :D
    stbstb
  • Flammius
    #38
    Witcher, teljes Medal of Honor széria (pacific assault volt mondjuk a mélypont), Wolfenstein széria, de rengeteg mást is lehetne mondani:)
  • Norbi1990
    #37
    NFS Undercover
  • Daza500
    #36
    Hja...

    Konzolon nem volt eddig szerencsém rossz játékkal találkozni.
    Anno a C64 után egy NES-el indítottam.
    Aztán Sega-n a Mortal Kombat 2 valami istencsászár volt. :)

    PC-n viszont annál inkább...úgy '96 után, amikor elterjedt a 3D gyorsítás.
    Mert addig nem volt gondom a game-ekkel.

    A C&C Renegade ütötte ki az égőt, a C&C univerzum megcsúfolása.
  • mila69en
    #35
    kicsit szépítek:D
    persze ezek csak az elmúlt évekre vonatkozik! mert régen voltak jó játékok pc-re és konzolra is!
  • nan76
    #34
    #30..pc..konzol..AKÁRMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nan76
    #33
    véégre valaki akinek leesett
  • Daza500
    #32
    Most PC vagy konzol ?
  • mila69en
    #31
    hosszú lenne a lista úgyhogy fordítva sorolom!

    pc-s majdnem mind:XD kivéve az rFactor, richard burns rally, LFS, GTL, TDU, ezek jóak

    konzolon final fantasy-k, dead rising, DMC, metal gear, god of war, jóak többi gagyi:D

    na most kövezzetek meg:XD
  • nan76
    #30
    amivel játszottatok kicsiny életetek során és azt mondtátok rá,hogy ennél szarabb játék a világon nincs..akár multiplatformos,akár sima..akármilyen..nna
  • bodesz
    #29
    multiplatformos játékra gondolsz?
    konozolos átiratra gondolsz?
  • bodesz
    #28
    mivan?
  • nan76
    #27
    akkor úgy teszem fel a kérdést ,hogy melyik a legszarabb pc-s konzolos játék amivel valaha is játszottatok.
  • immovable
    #26
    asszem pihenni fogsz egy két hétig :D
  • pinnacle
    #25
    nálam szép nagy fórumrombolást csináltál:D BAN
  • Nuki
    #24
    Lehet hogy a játékot warezoltan szeded össze, és a feltört változat számtalan helyen hibás.
    Akkor viszont rossz élményed lesz a játékról és elkönyveled hogy szar, de ha eredetiben lenne meg biztos tetszene.
  • Nuki
    #22
    Dehogy szar a multi, sosem laggol :Ð
    Viszont az AFK emberek elég idegesítőek tudnak lenni.
  • Daza500
    #21
    Ennek nincs értelme.

    Van, aki a HL2-re is azt mondja, hogy szar.
  • bodesz
    #20
    videók,képek.
  • Qwerty4
    #19
    Szerintem pont az a sorozat az egyik legrosszabb.
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    Hogy döntöd el hogy szar? Hát úgy, hogy játszol vele...
  • bodesz
    #17
    szar játékokkal nemjátszok...
  • IMYke2.0.0.0
    #16
    a vége pedig mindig ugyanaz... :(
  • GregSB
    #15
    És ráadásul havidíja is van, nem is kevés :S
  • w77d
    #14
    szar a multi, tele van cheater-el...
  • szucsy89
    #13
    emberfüggő