4171
  • 012345678901234
    #3851
    Ja még valamit elfelejtettem. Ha a telepítő kérdez olyan dolgokat tőled miután elindítottad, amiről fogalmad sincs hogy miaz, akkor inkább ne folytasd tovább a műveletet, lépj ki, mert ugyan csak el lehet "rontani" a nem jól megadott válasszal.
  • 012345678901234
    #3850
    Javul tőle? miért, most mi baja? Egyébként ekkora verziószám növekedés szinte egyenlő a nullával, úgyhogy szerintem hagyjad. És még haza is vághatod a modemedet ha valami gebasz történik frissítés közbe. Én is így jártam, 98%-nál megált és annyi (egy másik modem). Windows már felsem tudja ismerni.

    Egyébként frissíteni általában úgy kell, hogy fel kell legyen telepítve a modem, kilépsz minden olyan alkalmazásból aminek a modemhez köze van (pl. a saját szoftvere), és elindítod a telepítőt ami általában .exe fájl, és követni az utasításokat, és megcsinálja. Egyébként ajánlanám, hogy a vírusíródat is kapcsold ki teljesen, nehogy közben félre ismerjen valamit vírusnak, és blokkolja a frissítést, mert aztán annyi a modemnek.

    Rádbízom hogy megéri-e kockáztatni ilyen verzió szám külömbségnél...
  • atila4
    #3849
    Hogy tudom lefrissíteni az Icon 225-as modememet FW2.5.24Hd frimware verzióra? Most 2.5.21Hd
    Gondolom valamit javul tőle a modem ezért is akarom :)



  • atila4
    #3848
    nagyon ingadozik most a sebesség. játszani nem is lehet. folyton dc-zik a szerver
  • vg
    #3847
    Már órák óta, biztos a nagy szél valamit kidöntött.
  • 012345678901234
    #3846
    EDGE működik, bár az is akadozva.
  • 012345678901234
    #3845
    T-Mobile is dead...
  • Petka
    #3844
    Na, nesze neked hálózatfejlesztés... :D:D:D
  • Petka
    #3843
    A cég, melynél jelenleg dolgozom, 10 millió forintot akar fizetni, hogy egy belső ajax alapú programot IE6-ról IE7-re optimalizáljanak. Azért ezt a hülye is megmondja, hogy annak a néhány sornak az átírása nem valószínű, hogy ilyen nagy beruházást igényelne. Arról nem is beszélve, hogy jelenleg is működik IE7 alatt a program. (Itt megjegyezném, hogy a fejlesztő és a vezérigazgató valamiért nagyon közeli kapcsolatban van egymással...) Szóval nem lehúzós egyik multi cég sem és még véletlenül sem fordulhat elő, hogy nem fejlesztésre költik ezeket a nagy pénzeket. Igazad van barátom... Nincs korrupció és nincs lehúzás sem. Bezzeg árverseny, lehet csak én nem vettem észre és még az előttem szólok se...
  • Kasdaka
    #3842
    Legalább pörög egy kicsit a fórum...
  • tnet
    #3841
    Van bazzeg igen..119.900 ft ért vettem mert a fizetésemet sikerült kiegészitenem.de te hülye vagy ne haragudj...ha én vezetném a céget már ne is haragudj bazmeg de az lenne a célem hogy ne az embereket basszam át hanem elégedett ügyfeleket tudhassak magam mellett.hiába durrogsz meg okoskodsz itt de ezek igy tudnak előre lépni hogy kihasználnak és lehuznak.én pont leszarom hogy neki anyagi gondjai vannak/amugy tuti nincsenek/mert ha nem éri meg valami akkor nyilván nem csinálná.vagy én tévedek einsteinke?nem üzemeltetek olyan boltot ami ráfizetés...de most jön az a szöveg töled hogy éppen hogy nem ráfizetés..csak vigyázz mert kezdem öket sajnálni.amugy neked nem fizet a t mobile ezért a sok kamuért?mert a díszpicsáknak fizet hogy hazudjanak és ráfizessenek.
  • ppix
    #3840
    Aha.
    Kérdezd meg tnet-et van-e 100 Ft-os telefonja...
    Nekem sincs. 3 éves szart nyúzok.
    Egyébként egy csóró is vehet drága telefont, ezzel próbál státuszt szerezni, mivel tudja, hogy drága kocsija vagy nagy háza sose lesz. A telefont viszont részletre ki bírja fizetni.
    Ettől még válság van.
  • ppix
    #3839
    Persze, nem légből kapott dolgokról beszélsz, nem vitatom, hogy sok mindent tudhatsz. De ide összesen annyit írtál, hogy "szerintem drága a mobilinternet".
    Ez áll szemben azzal, hogy idejött 3 külföldi cég, elköltöttek együtt összesen pár milliárd eurót és évtizedekre előre fizettek ki frekvenciákat. Nem véletlenül őket szopatja az állam, az Audi pár hónap alatt arébb vinné 500 km-el a termelést, ha nekik merne menni az idióta kormány. Egy párezer négyzetméteres gyár viszonylag könnyen szállítható és újra felhúzható. Egy telco viszont nem tud hová menni, nem viheti el az ügyfeleit, a frekvenciáját, a földbe fektetett kábeleket. Legfeljebb nem költ majd beruházásokra, meg árat emel.

    Egyébként nem látom az összegeket, de tanultam pénzügyeket és tudok következtetni 1-2 dologra.
    Én kérek elnézést, ha azt merem gondolni, hogy kicsit jobban utánaszámoltak a dolgoknak, mint néhány itteni szájkaratebajnok fórumtroll, akinek nagyjából fogalma sincs a tömegpiacokról, keresletről és kínálatról (bonyolultabb mikroökonómiai fogalmakat már meg sem merek említeni), valamint arra sem emlékszik mi volt a múlt héten, nemhogy 5-10-20 évvel ezelőtt. Az ő kvalitásaikkal nehéz lenne céget vezetni:)
    Ja igen, hasznuk van a cégeknek ezen és a jövőben is profitot akarnak termelni. Ezért tudtak összegereblyézni korábban máshol milliárdokat, hogy itt befektessék.
    Akinek nem tetszik a profit az jobb ha felébred, mert a kapitalizmus nagyon hatékonyan kezeli a bugyuta hőzöngést és csúnya szavak fórumba irogatásával nem fog sikerülni megváltoztatni a dolgokat.
  • tnet
    #3838
    Azt tudnám a válságnak mikor lesz vége...mert ezekszerint az ilyen hülyék miatt még jódarabig lesz nálunk...érdekes a világon mindenhol vége a válságnak nálunk mint irtam 20 év mulva is lesz mert van aki ennek bedől..az olyan hülyék mint te ppix!!!még jó hogy 8 ft al lett drágább a benzin...a válság miatt mi?nem barátom...hanem azért mert ennek a kurva országnak tulnyomó részét az olyan idióta hülye okoskodós alkotják mint te és lehet őket hülyiteni.agymosottaknak hivjuk mi ezeket a fideszes mocskokat.mert hiába is tagadod látszik az vagy.egy féreg.a t mobilkád meg a világ legjobb cége valóban.leszámítva persze a pénzlehuzást,átverést,szerződésmodositásokat,havidij növekedést stb.ja és persze ők ezt megtehetik mert nem engedték el az ügyfeleket.mocsok banda az összesmióta él a szerződésem velük kb 5x/nem vicc/ modosult részükröl a dolog.nem engedtek el.mert ők megtehetik én nem.ennyit a fasza mobilcégekről.az is kurva érdekes hogy bizonyos szolgáltatások mindhárom bünbandánál ugyanannyiba kerülnek.miez ha nem látványos kartellezés?ezért pl.kínában kivégzés járna.nézz utána mekkora büncselekmény ez a dolog.itt nálunk megtehetik..löknek pár milliócskát "támogatásokra" és akkor ők a fasza cégek.meg hívd ezt meg ezt a számot és a bevétel megy devecserbe...jaja csak az maradt ki a tájékoztatásból hogy 60%a maradt a kasszába...na ilyen cég a t mobil...de a többi is szoval ha ott dolgozol inkább mondj fel mert manapság nem tul hizelgő ezek alkalmazásában állni...egy barátnőm is volt a pannonnál...már telenor...elmondta mit kell mondaniuk a betévedt ügyfeleknek...bazzeg szabályosan át kellett baszniuk őket...és ezeket bármilyen hihetetlen könnyű lenne kifingatni...elég egy kedves barát pl. a blikknél...azt mehetnek a k.anyjukba..meg te is
  • vg
    #3837
    Válság? Hol? Mindenki(még a tinik is) 100e forintos telefonnal mászkál...
  • djsylus
    #3836
    Ppix te nyamvadék húzzál innen a jó anyukádba.ha ennyire boldoggá tesz a fos szolgáltató akkor rossze helyen nyalsz te szakértő.menj és jelentkezz náluk munkára i love t-mobile pólóban.ezzel a fos szolgáltatással senki nem elégedett csak te a jelek szerint.ami pedig hiányos iq ra vall.na irkálj máshová
  • Petka
    #3835
    Nem tudom, hogy neked milyen infóid vannak a T és a többi szolgáltató költségvetéséről, nyilván belsős ember vagy és látod a pontos összegeket. Én nem, de mivel távközlési iparban tevékenykedek én is, van rálátásom és nem légből kapott dolgokról beszélek.
  • ppix
    #3834
    Ne aggód, így is szeretünk.
    Nem tudom honnan veszed ezt a sok zöldséget, nem vagyok én fideszes.
    Természetesen csinálsz amit akarsz, gondolsz amit akarsz, de a mások hibáztatása még kevés emberen segített.
    Szerintem rajtad se fog. Azért ne húzd fel magad.
  • tnet
    #3833
    Te télleg egy barom vagy...az ilyen hülyéket lehet etetni a "válság" dumával...2056 ban is válság lesz nálunk mert valamire kell fogni a drága benzint a drága telefonokat a drága tejet stb...szted mi a pöcsér' van a kib...ott csóró és mé' van a kib...ott pénzes g..i?mert a pénzes g..ik még a minimálbéredet is el akarják venni...ami a legjobban tetszik...a kedves pártod kijelentette mindenki tegyen félre havi 10000 ft ot és akkor nem lesz gond a nyugdíjas évekkel...na barátom erre csiripelj valamit..mi a kurvafaszbó tegyek félre bazzeg?6400 a trémobilnak,11000 autóbiztositás 355 a benzin,15000 a villanyszámla,tv 4000 és még sorolhatnám...a fizetésem meg 75000.és örüljek hogy van munkám.te ne vagdalózz a válsággal baszod mert fingod nincs miaz...mindent a "válságra"fognak mert az ilyen tompa agyatlan hülyemagyarok mint te elhiszik és CSAK A FIDESZ HAJRÁ VIKTOROM!!!megba..hatod a viktorodat te szaralak.te egy tipikus "okosember" vagy aki olyan hülye hogy az orvos sem kezeli..a válság pedig mint mondtam ebben az országban a hülyék miatt jelen lesz még pár évig mert van aki ezt beveszi...pl te te taplósuttyó
  • ppix
    #3832
    "mi a f...ért van az hogy az elmult 2 évben a telefon,az internet az sms minden drágább lett?"

    Látod olyan buta vagy, hogy csak kérdezel, de a választ nem tudod. Pedig egyszerű. Az elmúlt 2 évben válság volt/van. Csökkent a forgalom, a kereslet. A cégek meg igyekeznek fenntartani a bevételeket, ezek a rohadt kapitalisták már csak ilyenek. Ezért árat emeltek. A szabad piac ezt is jelenti. Benne van a nevében. Szabad árat emelni. Neked meg szabad nem ott vásárolni. Nem kényszerítenek fegyverrel.
    Megnyugtatlak, a válságadó miatt is árat fognak emelni, a bankok is megtették tavasszal.

    Ne engem hülyézzél le drága bogaram, attól neked még nem lesz jobb, különösen nem leszel okosabb, pedig rád férne, a mai világban nehéz eligazodni.

    "az általad választott párt te tapló..."
    Nem tudom hogy jön ez ide, de értelme nem sok van. Jaj, kitaláltam, ha nem tetszik valaki, akkor ideológiai alapon elitéled. Na látod ettől sem lesz jobb, legfeljebb Észak Koreában működik ez is, ismerjük milyen eredménnyel. A dolgok nem politikai állásfoglalások miatt történnek.
  • atila4
    #3831
    Akkor miért kellet megszüntetni a 20gb/hét csomagot ha nem csak a pénz kell nekik? Most is lehet 20gb/hét adatforgalmad csak gigánként fizess érte...
  • ppix
    #3830
    "Szerintem ahhoz képest, hogy 3G mobilinternet már elég régóta piacon van, irreálisan magas az ára még mindig."

    Hát igen. Szerinted. Nyilván tudsz minden fillérről, amit bázisállomás építésre, hálózatra, elektromos áramra, frekvenciahasználati díjra és mitomén még mire elköltenek/elköltöttek. A HSDPA hálózat meg varázsütésre épült ki az elmúlt 4-5 évben, nem is volt semmi bővítés, egyszerre kész volt, szinte ingyen, szinte mindenhol.

    A történelemben pedig sosem fordult még elő hosszú távú beruházás, ezek a mocskos vérszívó kapitalistáknak már az első évben visszajött a pénz, azóta csak a vérünket szívják.
    A válságadót meg dalolva fizetik be, hiszen az csak egy vicc, a székházban amúgy húszezresekkel fűtenek.

    Nyilván te vagy a nagyon okos, csoda, hogy nem vettek még fel igazgatónak valamelyik mobilcéghez...
    Mondjuk Észak Koreában, ott van kereslet ilyen világszemléletre.

    Elárulom miért nem változik a havidíj. Belehajszolták egymást egy árversenybe aztán szépen rájöttek, hogy az olcsóbb csomagok sem hoznak be annyi ügyfelet, hogy megérje, most meg mindhárom szolgáltató görcsöl, hogy szinten tartsa az árakat és álmodozva gondolnak vissza arra az időre, amikor még simán került 10.000 Ft-ba párszáz MByte.
  • Petka
    #3829
    Ez nem kifogás...
  • Zomil
    #3828
    Nana, azért nehogy azt higgyétek, h akkora szar a helyzet, mert mi magyarok vagyunk...szét kéne picit nézni más országokban is. Pl.: németeknél a hálozat iszonyatosan elavult, a miénk ahhoz képest uj és rendszeresen karbantartott, vagy pl. ott vannak az amcsik ahol a mobil elöfizetés/net árak irreálisan magasak, drágábbak, mint nálunk...

    Nem azt mondom, h a t-mobile a világ legjobb cége, és nem is védeni akarom öket, mert attol még gusztustalan 1-2 megoldásuk, de mielött szidjuk, nem ártana tisztában lenni azzal, h más országokban, ahol elvárná az ember, h rendben legyen, szarabb a helyzet, mint nálunk.
  • tnet
    #3827
    Te télleg hülye vagy...Ezeknek a szerencsétlen szegény éppenhogy tönkre nem menő vállalkozásoknak nem gyűjtünk adományokat?mi a f...ért van az hogy az elmult 2 évben a telefon,az internet az sms minden drágább lett?szerinted azt a pénzt amit ezek bevesznek töled a hálózat fejlesztésére forditják?csakhogy adhassanak neked plusz gigákat?szállj le a földre barátom és gondolj magadba mielőtt ekkora szarságokat irogatsz.Nekem nincs fogalmam a világról?dehogyisnincs.már a kib...ott zöldségesed is a pénzemre hajt.mert nem ad 30ft os almát mert az neki nem éri meg.inkább adja a 200ft osat.na az már megéri.ugyhogy te itt most egy akkora fa..ságot irtál amekkora az általad választott párt te tapló...
  • Petka
    #3826
    A különbség talán annyi, hogy a zöldséges nem fogja neked az almát dinnyeként eladni. Szerintem ahhoz képest, hogy 3G mobilinternet már elég régóta piacon van, irreálisan magas az ára még mindig. Gyakorlatilag 2-3 éve alig változtatok a díjcsomagok havidíjai, inkább csak korlátozták a szolgáltatást. Hálózat fejlesztés? Ugyanmár, szerintem neked nincs fogalmad a világról...
  • ppix
    #3825
    Látszik, hogy fogalmad nincs a világról.
    A zöldséges talán ingyen adja az almát? Abba tönkremenne.
    Pénzért persze hogy adnak extra kapacitást, akkor van miből finanszírozni a bővítést. Ingyen ők sem építenek hálózatot.
    Abból, hogy pénzt kérnek érte, még nem következik, hogy nincs terhelve a hálózat. Vagy talán rosszul látom, hogy mások is panaszkodnak, hogy szarakodik?
  • atila4
    #3824
    igen
  • Isti005
    #3823
    sziasztok!
    ha a mobil internetes stickből kiveszem a sim kártyát és beteszem egy androidos mobilba fog rajta menni az internet? youtube, facebook, böngészés?
  • merida111222333
    #3822
    Nem tudják már hogy hogyan kellene még többet lehúzni az ügyfélről, szánalmasak ezek mind. Nem az lenne a lényeg hogy az ügyfél elégedettséggel használja a szolgáltatást, elvégre belőlük élnek vagy nem?
    Így nem kell csodálkozni, hogy a hűségidő lejárta után mindenki fejvesztve menekül majd eme drága szolgáltató elől.
  • atila4
    #3821
    Igen online játéknál rendesen megy csak ha egy fájlt akarsz feltölteni akk nem megy.
  • 012345678901234
    #3820
    Na nekem is produkálja a hibát a feltöltés leállással kapcsolatban. Egyszer csak leáll a feltöltés. Elért ide is a járvány. Érdekes, online játéknál teljesen jó minden, pingem stb., ha ott leállna, akkor nem is lehetne játszani! Francba! Nem elég hogy szüttyögök a 128kbit-el, de még az sem működik jól...
  • Piscator
    #3819
    márpedig stabil a gép, szerintem a szervizes is hozzám hasonlóan - legalább annyira khm - konyhaszinten ért a témához... :p
    háhá, micsoda 40 milliós kvíz ez :)
  • 012345678901234
    #3818
    Próbáld ki te is egy másik számítógépen, és ha azon is megy a modem, akkor a géppel van baj. De hogy mi, azt nem tudom. Alaplap csere talán megoldaná. Azt meg nem tudom hogy a külső HDD miért megy tökéletesen, pedig az több feszültséget vesz fel nyilván mint egy szaros USB modem! Táp nem lehet gyenge, mert ha az gyenge, akkor maga a számítógép se működne jól, azaz magától kikapcsolna, újraindulna stb.
  • 012345678901234
    #3817
    Erre én is gondoltam! Akkor ezek szerint az egész giga korlát, meg lassítás hátterében ez állt. Hogy legyen egy ilyen lehetőség, amiből több pénz folyik majd be. Nincs itt leterhelve semmi sem!
  • Piscator
    #3816
    ráadásul van még egy usb-s tunerjuk is, az ment régebben, és maga a usb modem olyan szintig megy, hogy éppen róla települ fel a driver, emulált telepítő cd stb. WTF?
  • Piscator
    #3815
    Na, közben annyi történt, hogy t-s szervizest is kihívott a csaj, aki állítólag szétkuszálta úgy a beállításokat, hogy nincs hang, majd megint viszek/beállítok realtek drivert, és a kte modemet a saját laptopján kipróbálta, megy.
    Azt mondták a rokonnak, TALÁN a usb-nek kevés a feszültsége.
    Mondjuk amikor ott voltam, elülső két usb portra dugtam pendrivet, külső áramforrásos HDD-t, de nekik van egy ősi 2 portos külső vinyójuk, ami rendesen ment 2 usbre kötve...
    2008-as a gép. a feszültséget nem néztem everesttel/bios alól, talán a táp gyenge..?
    most már érdekel, mi lehet a rejtély.
  • tnet
    #3814
    Az csak egy dolog....de a vicc hogy papolnak arról hogy a hálózat nem bírja a több adatforgalmat...erre nesze...vehetsz 50gigát is egy hónapra...persze ha fizeted akkor simán elbírja...na ezért öngól ez!rohadjanak meg!!!!!!!!!
  • atila4
    #3813
    (Y)
  • merida111222333
    #3812
    Ezeknek van bőr a pofájukon jó vastag... Vicc az egész.