4171
  • atila4
    #3811
    Limitbővítés díja
    Adatforgalmi limit eseti kibővítésének díja
    Eseti limitbőbítés a My T-Mobile-ban
    1500 Ft / GB

    Miért ilyen drága :(
    Jó ha azt nézzük, hogyha nem lenne korlátlan akk 1 giga több lenne, de akkor is. Miért nem 500 Ft. Több mindenki venné sztem igénybe
  • 012345678901234
    #3810
    De azért egy teljesen másik gépen is próbáld ki! Ha ott is ezvan, vissza vinni, kicseréltetni (de nem biztos hogy az is jólesz, ezért azonnal követeld hogy próbálják ki a T-pontban, és a saját szemeddel lásd, hogy bedugják, felismerte a program, és felcsatlakozott ott!!!)! Nem jók ezek a ZTE modemek! Saját tapasztalat. Huawei-re esküszöm!
  • Piscator
    #3809
    Persze, mind a 3 usbporton végigpróbáltam.
    Eredetileg egy német win xp volt rajta, orrbaszájba rakva mindennel, aztán tegnap újraraktam - formázással egy magyar win xp-t, amibe sp3, minden belevan integrálva, azzal se megy ez a plug & play csoda.

    Az a fura, olyan szempontból megy az usb, hogy a tárcsázó/keretprogamját eleve erről az usb kütyüről telepítette, autorun miatt.
    de utána önmagát nem ismeri, what the fuck? pedig térerőnek is kelleene lennie, bp ii.ker.
    elmegyek hozzá kedden, aztán felhívom az ügyfélszolg-ot, hátha...
    de lehet, vissza kell vinni, elég kretén módon állt hozz az illető, fél visszavinni, merthogy új, és már bugzos, családfő is türelmetlen az informatikához, pedig 40 év alatt vannak, másra meg rakás pénzt kidobnak, na de ez már off.

    köszi a segítséget!
  • 012345678901234
    #3808
    Szokásos tesztelés, hibalehetőségek szűkítése, kiszűrése:

    másik USB porba bedugni, és más gépen kipróbálni a modemet. És kiderül minek van a baja. Ha több másik gépen is így viselkedik, a modem rossz, vissza vinni. Ha azokon jó, akkor a XP SP3-as gép a rossz, azon belül egy opredszer újrahúzás javasolt akkor (formázás, telepítés). Egyébként én SP2-es XP-t tennék fel, mert a SP3-nak vannak problémái, lehet azt nem szereti a modem. Ha nincs SP2-es telepítő lemezed, akkor az SP3-as telepítő lemezt is meglehet megpróbálni mégegyszer, hátha csak régen fent van már az Op. rendszer, és televan szeméttel.
  • Piscator
    #3807
    Sziasztok!

    rokonomnak van egy Tré-mobilos mobil internetje.
    Friss telepítésű Win Xp SP3 magyar os-es deskstop gépbe bedugtuk az usb modemet, és a T-mobilos keretprogram usb eszközről rendesen feltelepült, el is indul, azt írja ki: az eszköz nem érzékelhető.
    A modem: ZTE Proprietary USB Modem
    sim kártyát ellenőriztem, tiszta, helyén van.
    A T-mobilos ZTE programnál beállítások menünél van valami olyan, hogy profilok, ahol országonként kilistázza, hogy T-mobil SK, au, hu stb,
    nos ott mindig a null -ra áll,
    nem értem, rossz tán az usb eszköz? Állítólag mások gépénél simán ment a telepítés, netkapcsolat is.

    A rokont lebeszéljem erről a mobil internetről? Úgy tűnik, amellett hogy - talán percalapú, nem a legolcsóbb - nehézkes?
    Próbáljam meg Win7-et rakni a gépére? Bár nem hiszem ettől függne, a használatiban az van, Xp sp2 alól is menni kellene,
    a gép 2008-as szerelésü Foxcorn alaplappal.
    pendrivet, external HDD-t, mindent felismer....
    vagy vigyek neki valami frissebb ZTE meghajtót, keretprogramot?

    Állítólag én vagyok a 3. ember, aki nála járt, az ügyfélszolgálatot meg fél felhívni, mert nem értené, amit mondanak neki...

    Köszi előre is!
  • 012345678901234
    #3806
    Hát pedig nekem használt! Mostanában az oldal betöltése közbe megszünt az adatforgalom, és nem tölötte tovább (hasonló van neked a feltöltéssel), pedig még lett volna mit. Fogtam, átírtam a "internet" APN-t, "wnw"-re, és teljesen jól működik már, a végéig betölt minden oldalt, nem áll meg. Próbaképp vissza írtam "internet"-re, és ugyan csak megállt oldal betöltése közben. Szóval marad a "wnw" APN egyelőre...
  • ppix
    #3805
    My T-Mobile? Én belépés után megtaláltam, de úgy el volt dugva, hogy ihaj...
  • atila4
    #3804
    Már próbáltam mindent :S Régen sose volt ilyen.. visszafejlődik a hálózatuk xD?
  • 012345678901234
    #3803
    Próbáld másik modembe ki, és/vagy az APN-t írd át a másikra ami jelenleg van neked. (pl. ha nemekd "internet" az APN, írd át "wnw"-re. Vagy fordítva, és próbáld úgy meg). Néha nekem is van ilyen, de a letöltéssel ami még bosszantóbb! Szerencsére ritkán. Vagy ügyfélszolgálat. Más öltetem nincs :) .
  • atila4
    #3802
    Még egy képet se tudok feltölteni a netre, mert olyan mintha megunná és egyszer csak leáll a feltöltéssel
  • atila4
    #3801
    Talán mert senki nem tudja a választ :D
  • 012345678901234
    #3800
    Na erre se fog jönni egyelten betű sem válaszként, mint a kérédseim 99%-ára. Nem kérdezek többet T-Mobil netes társaim. Nem "spam"-olom tele a topikot!
  • 012345678901234
    #3799
    "Number: 1430
    Content:
    Tàjékoztatjuk, hogy adatforgalma elérte a csomagjàban foglalt mennyiséget. Le/feltöltési sebessége a következö 16.-i fordulònapig legfeljebb 128 kbps.Limitbövìtö szolgàltatàsunk megrendelésével lehetösége nyìlik teljes sàvszélességen internetezni tovàbbi 1 GB erejéig a fordulònapig. T-Mobile
    Time: 18/11/2010 20:03:37"

    Erről a limit bővítésről mit lehet tudni, mert sehol nem találok bővebb információt? Pl. mennyibe kerül, hogyan lehet megrendelni. CSAK említík a szolgáltatást SMS-be, és a WEB oldalon, de semmi más...
  • 012345678901234
    #3798
    Na, tegnap előtt írtam nekik e-mail, és már másnap vissza kaptam a 3GB-ot. Elég hamar ment... :)

  • atila4
    #3797
    Nekem nem most megy. Igaz mindjárt elérem a határt és 7-ig le leszek lassítva :S
    Szerintem hívd fel őket
  • Matthew Baker
    #3796
    Üdv! Domino kártyás vagyok és amikor felmennék facebookra olyasmit ír ki hogy kapcsolódási hiba forduljon a szolgáltatóhoz előre is köszönöm
  • 012345678901234
    #3795
    Üdv!

    Történt egy olyan dolog velem, hogy ugye nekem 16.-a a forduló napom, és vissza kell kapjam a 3GB-omat. Én vissza is kaptam 16.-án, aztán kb. 40-50mega(!) forgalom után kaptam az SMS-t, hogy elértem a csomagomba foglalt mennyiséget, és lassítanak, és leis vagyok lassítva :( . Most mi van, valakinek hasonló probléma, mert igazán nem értem...
  • vg
    #3794
    Te szegény, nem fizető, szerződést szegő ügyfél...
  • tzugh
    #3793
    Hi,

    Korábban beszámoltam hogy 3 hónapig nem fizettem a t-mobilos netemet(egyéb okok miatt) de végül nyár végén rendeztem velük tartozás+visszakapocsási díj 10ezer + 15ezer előleg....
    Héten jött egy levél a behajtástól miszerint 58ezret kérnek kötbér miatt.
    nem értettem ezért felkerestem a t-mobile csapatát hogy magyarázzák meg. nem foglalkoztak velem mert nem az ő dolguk. Felvettem a behajtó céggel a kapcsolatot, ahol elmagyaráztam, hogy mindent rendeztem a céggel hónapokkal ezelött.Befizetési bizonylatokat is elküldtem de még ez se volt nekik elég, közölték beszéljem meg t-mobileban mert ezzel ők nem foglalkoznak. Ismét t-mobile ismét elakartak küldeni, kénytelen voltam kicsit durvább hangsúlyt felvenni amikor már hajlandóak voltak velem beszélgetni és intézkedni. ügyintéző 1 percen bellül telefonon megoldotta a problémát, miszerint ők hibáztak mert anno elfelejtettek szolni a másik cégnek hogy az ügyem rendezve van.

    Igen tudom hogy a saját hibám miatt kerültem ebbe a helyzetbe, de azért nevetséges ahogy intézik az ügyeket. Szeritem ezért van mindig nagy forgalom náluk mert mindenki próblémával megy vissza nem pedig vásáréás céljából.
  • atila4
    #3792
    Miért van az, hogy egy szar képet se tudok feltölteni a netre...? Netmeterbe látom elkezdi tölteni, de egy idő után megáll. Már nagyon idegesít ez a kibaszott net -.-
  • ppix
    #3791
    "Eddig egyedül a T-Mobile nem indított hasonló, vezetékes internetszolgáltatóval kialakított csomagokat."

    Picit el vagy tévedve:
    http://www.t-home.hu/lakossagi/csomagok_akciok/duplanet
    És évek óta van már ez a konstrukció...

    Bár gondolom te csak a váltogatóportál reklámembere vagy, így megbocsátható ez a szintű hozzá nem értés, mint ami az ilyen mondatokból sugárzik:
    "megnyitja a hálózatát új mobilinternet piaci szereplők előtt."

    Áruld már el mégis milyen hálózatot kellene megnyitni egy két cég közti csomagajánlat esetében? Segítek, még soha egyik operátor sem nyitotta meg a hálózatát senkinek, nincs magyarországon olyan nagykereskedelmi mobilinternet szolgáltatás, mint amit pl. ADSL-ben adnak a telefonszolgáltatók...
  • atila4
    #3790
    Annyira lassítják mint mindegyik szolgáltató 128 kbps
  • 012345678901234
    #3789
    Hát nem olcsóbbak a T-mobile-nál jelenleg kapható csomagoknál. Sőt drágábbak az azonos GB-os csomagok.

    1. Nekem annyi lenne a kérdésem, hogy ahol a túlforgalmazás után lassítják a sebességet, ott konkrétan mennyire lassítják? Mert nem írják!
    2. A linken találhaló valamennyi alszolgáltató (Pl. Btel, és a többi) a Vodafone hálózatát használja?
  • Petka
    #3788
    Az Invitelnél is van Telenor által biztosított mobilnet. :)
  • emjan
    #3787

    Sziasztok!

    T-Mobile szolgáltatóval is kapcsolatos információ (lásd lent), hogy
    elindult három új mobilinternet szolgáltató (Btel, Drávanet és
    Externet). A szolgáltatási hátterüket a Vodafone biztosítja a
    számukra, így csomagjaik a Vodafone által szélessávval lefedett
    területeken érhetőek el. A csomagok 1G, 3G és 8G forgalmi kerettel
    rendelhetőek, túlforgalmazási díj mentesen. Hűségidő nélküli,
    12hónapos és 24 hónapos hűségidős opciók vannak. Bizonyos csomagok
    csak meglévő előfizetőinknek elérhetőek, ezek ára azonban jelentősen
    kedvezőbb a többi csomagénál. Várhatóan rövidesen minden, a piacon
    lévő mobilinternet csomag elérhető lesz a
    http://www.valtsvelunk.hu/mobilnet/
    portálon. Akit érdekel, hogy a T-Mobile, Telenor és Vodafone meglévő
    kiskereskedelmi mobilinternet csomagjai mellett milyenek érhetőek el még a piacon, annak érdemes körülnéznie itt.

    A Telenor már korábban indított hasonló együttműködést az Enternet
    szolgáltatóval, de azok a csomagok más konstrukciót képviselnek.

    Eddig egyedül a T-Mobile nem indított hasonló, vezetékes internetszolgáltatóval kialakított csomagokat. Remélhetőleg ez
    már nem várat sokat magára és hamarosan megnyitja a hálózatát
    új mobilinternet piaci szereplők előtt.

    Üdv,

    János



  • 012345678901234
    #3786
    "Vagy most november 7-ig kaptam 7gb-ot és 7-én megint újra kiossza a 7gb-ot? Aztán utána már csak minden hónap 7-én"

    Így igaz!
  • atila4
    #3785
    Jah akkor ez csak jövő hónaptól lesz? Vagy most november 7-ig kaptam 7gb-ot és 7-én megint újra kiossza a 7gb-ot? Aztán utána már csak minden hónap 7-én :S.
    Kevés ez a 7gb még mindig....
  • 012345678901234
    #3784
    "De a sebesség rosszabb mint volt"

    Mivel most még mindenki vissza kapta 1.-jén...
  • atila4
    #3783
    A levelet nem olvastam. Sms-be kaptam ezt és én is vissza kaptam ma. De a sebesség rosszabb mint volt xD
  • 012345678901234
    #3782
    Egyébként ennek az az értelme, hogy mindenkinek más a forduló napja, így nagyobb sebességű lesz elvileg az internet mindenkinél. Mert nem mindenki 1.-jén kapja vissza egyszerre mint eddig, így nem lesz leterhelve a hálózat.
  • 012345678901234
    #3781
    Az első mondatot nem értem.

    Egyébként én nov. 1.-től visszakapom (kaptam) a sebességem, majd 16.-ától (16.-a a fordulónapom) ismét vissza kapom! Igy 6 giga lesz erre a hónapra. Ezt kiküldött levélben is írták. Nálad nem így van?
  • atila4
    #3780
    Ön RelaxNet Mobilinternet dìjcsomagjànak adatforgalom mérési fordulònapjàt. Helyesen a hònap 7. napja lesz az Ön fordulónapja 2010. nov. 1-töl. Tovàbbi információ: www.t-mobile.hu/fordulónap. Az okozott kellemetlenségért elnézését kérjük. T-Mobile

    Most várhatok még 1 hetet, hogy feloldják a korlátot -.-
  • 012345678901234
    #3779
    Nahát...! Update-elem a modemem, megy minden, 98%-nál kiírja, hogy a Windows nem ismeri fel az eszközt! Update leállt, és azóta akármit csinálok, nem ismeri fel a modemet. Mit lehet csinálni hogy felismerje ismét, és lehetssen Update-elni az előző firmware-jával?
  • 012345678901234
    #3778
    Ja bocsánat, megis van. A legördülő menü melett lévő icike-picike modem kép a "tovább" gomb.
  • 012345678901234
    #3777
    De innen hogyan lehet bármit is letölteni?
  • Maximus4
    #3776
    Én majdnem megtettem,de amióta áttértem az ubuntura semmi bajom a géppel és a nettel és tojok a fejükre:)
  • alcotb
    #3775
    mennyünk be együtt, és üssük szét az arcukat!(vasárnap ráérek)
  • atidnaB
    #3774
    Tudom,nálam is volt már ilyen..Két modemmel kipróbáltam,de hiába..Felregisztrált a hálózatra,de nem csatlakozott a netre,bármennyire is szerettem volna..Utána jártam a dolognak..És kiderült,letiltották a netet,számlatartozás miatt..
  • Maximus4
    #3773
    Nyugi.Nekem is volt "szerencsém" hozzájuk.
    Egyszer,kétszer.
  • alcotb
    #3772
    megfelelő fellépés?megfelelően lépjek fel a pultra és onnan rúgjam fejbe?