4171
  • kabel15
    #3931
    Sziasztok! Szeretnék venni egy Samsung Galaxy S-t a T-Mobile nál. MediaMánia S csomagban szeretném venni amihez elvileg jár 500mb internet. Az lenne a kérdésem hogy ez pontosan mire is elég? Mert azt írják a honlapjukon hogy Intenzív böngészéshez. Napi 20x felmegyek pl az f1hirek.hu ra akkor ez elég lesz vagy 1 hét alatt be fog telni? A másik kérdésem hogyha mondjuk eljutok a díjcsomagba foglalat keret bizonyos százalékához pl 90% akkor kapok valamilyen üzenetet/figyelmeztetést?
  • 012345678901234
    #3930
    T-Mobilos előfizetéssel nem fogsz Voda hálózaton netezni,se semmit csinálni, csak kilistázza a progi, hogy milyen mobil hálózatok érhetőek el.
  • barcafan94
    #3929
    Globe Trotter Connect be van olyan hogy Hálózatválasztás, és ott ha Manuálisra kattintok, akkor keres hálózatokat (itt csak Vodást talál UMTS-en), és ha regisztrált kiírja hogy ! Barangolás Vodafone-HU HSDPA nincs jel. Ha a vodás hálózaton neteznék akkor az kerülne pluszpénzbe ugye?
  • 012345678901234
    #3928
    Egy vasat sem!!! Nyugodtan töltsél amennyit akarsz!
  • barcafan94
    #3927
    Elértem a 3GB adatforgalmat (Relax Net 3GB). Írták hogy korlátoznak a következő fordulónapig (03.23. a következő 23.-a.). Ugye pluszpénzt nem fognak számlázni?
  • 012345678901234
    #3926
    Még nem. Tegnap előtt írtam nekik, tegnap meg pont ünnep volt, amikor nem dolgoznak. Általában 2-3 nap után válaszoltak nekem.
  • atila4
    #3925
    Jól néz ki :D

    Nem írtak vissza értelmes választ?
  • 012345678901234
    #3924
    Megújult a speedtest.net:

  • atila4
    #3923
    Jó szokott lenni
  • 012345678901234
    #3922
    Neked teljesen jó a torrent? Mert nekem szarakszik, mindenféle hálózati hibára hivatkozva, néha lehet letölteni, néha nem.
  • Petka
    #3921
    Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben az ÁSZF-ben foglaltakkal nem ért egyet, akkor felbonthatja a szerződését, azonban a kötbér összegét azonnal terheljük.

    Ez mi már? Akrvaanyjuk. Ha ők kitalálják, hogy mostantól kétszer annyi lesz a havidíj, akkor azt is muszáj kifizetned, mert különben kötbér?
  • 012345678901234
    #3920
    Egyébként írták e-mail-ben vissza azt is, hogy az adataim hiányában nem tudnak konkrét tájékoztatást adni a változásról, ami azt jelentjeti, hogy mindenkinek lehet máshogy fog változni. Tegnap írtam nekik újabb e-mail, az adataimmal, és kértem őket, konkrétan írják meg hogy mi fog változni a mobil netemen, mert nem áll módomban végig bogarászni a sok ÁSZF-t, ezt a kis részt keresve. Majd ha jött kielégítő válasz, bemásolom ide...
  • 012345678901234
    #3919
    Hát nekem a számla levél közepére van írva bekeretezve, feltünően a figyelem felkeltés a változásra, és linket is írtak oda, hogy hol lehet utána nézni. Pontosan ez a link szerepel ott: http://www.telekom.hu/szolgaltatasok/aszf <- további részletekért, írják. De az igaz hogy több száz sor, és onnan kibogarászni.
  • tzugh
    #3918
    Eddig mindig belefértem a 3GB korlátba, talán 1szer-2szer fordult elő hogy utolsó napokban bejött a korlátozás, legjobban annak örülnék de szerintem mindenki, hogyha olcsóbb lenne!!
    De majd ha módosul, kinézem a cégből hogy a számla aljára odaírják kis betűvel hogy az új ÁSZF az alábbi linken elérhető ami tuti nem fog müködni, de ha véletlenül meg is találod akkor hajrá olvass végig több száz értelmetlen sort:/
  • atila4
    #3917
    128 kb/sec. Én már kiapprobáltam korlátozva torrentet... 1nap (azaz 24 óra)alatt 1,3 gb-t jött le... Jobban őrülnék ha az új ÁSZF-ben emelnék a korlátot mondjuk fél megára, de szvsz erre kicsi az esély...
  • barcafan94
    #3916
    Relax Net M csomagban (ez a 3GB-os) egyébként mennyire korlátoznak le, ha pl. utorrentet használsz?
  • 012345678901234
    #3915
    Hát már nem tudom...

    A postán kiküldött levélben ez áll: "Ha a jelen módositásunkat nem kívánja elfogadni, úgy az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény 132. paragrafus (4) és (5) bekezdésében foglaltak szerint élhet a 8, illetve 15 napos felmondási jogával."

    Írtam nekik e-mait is, ott meg ezt írták: "Amennyiben hűségidőt kötött előfizetésére, azzal vállalta, hogy szolgáltatásunkat a szerződésben meghatározott időn belül semmilyen okból (számlatartozás miatt, ügyfél kérésére, lopás miatt) nem szünetelteti, és nem is szünteti meg. Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben az ÁSZF-ben foglaltakkal nem ért egyet, akkor felbonthatja a szerződését, azonban a kötbér összegét azonnal terheljük. "

    Igaz nem tudom mit mond a 2003-as törvény amit említenek, de mi más lenne mint ez hogy változtatás miatt fel lehet mondani 15 napon belül kötbér nélkül. Ha meg kötbérrel lehet akkor is felmondani, akkor meg felesleges 8-15 napot adni erre...

    Szóval rohadtul nem értem ezt. De én jobban kíváncsi lennék hogy mi fog változni. Mert erre a kérdésemre is e-mail-ben csak egy rohadt linket küldtek, ahol ezer bonyolult ÁSZF van 300 pontal, és semmi konkrét választ nem írtak meg. Ne kelljen annyit írkálniuk az ügyfélszolgáltanak.
  • tzugh
    #3914
    Most ez annyit tesz hogy én 1.5 éve aláirtam 2év hűségidőt, de mivel most változik az ÁSZF én lemondhatom minden további kölség nélkül?
    Mivel következő 5 hónapban nincs szükség rá és feleslegesen nem akarok fizetni.
  • 012345678901234
    #3913
    T-Mobile oldalán meglehet. Ott van 2 olyan is hogy 2011.04.01-től hatályos, meg 2011.05.01-től hatályos ÁSZF. t-mobile.hu->szolgáltatások->ÁSZF azthiszem. Letöltöttem, de nem tudok kiigazodni az ÁSZF-eken. Aki ki tud, és megtalálja azt a részt, és megosztja velünk az jólenne mindenki érdekében.
  • atila4
    #3912
    És mennyivel lesz olcsóbb? valahol nem lehet ezt az ÁSZF-t megnézni?
  • 012345678901234
    #3911
    Honnan tudod hogy olcsóbb lesz?
  • barcafan94
    #3910
    Állítólag olcsóbb lesz, de ha találsz jobbat akkor válts ha nincs hűségnyilatkozatod.
  • barcafan94
    #3909
    2.5.21 Hd-nál nincs frissebb T-Mobile-os szoftver az Option iCon 225-höz?
    Mert gyári van 2.5.24 Hd csak azt nem fogom rátolni mert elvileg T-sre nem lehet, meg el is cseszheti. A 2.5.21 is nem a magyar T oldalán található, hanem a hollandén:D
  • atila4
    #3908
    Én nem is hallatom ilyenről, hogy módosítanak.. biztos még több korlát -..-
  • 012345678901234
    #3907
    Ma kaptam meg postán a számlát, és belevan írva (hátuljára, bekeretezve) egy olyan, hogy 2011.05.01-től változik az ÁSZF ami a mobilnet előfizteéseket is érinti, és hogy élhetünk a 15 napos felmondással, ha ez hátrányosan érint mindeket. Valaki nem tud erről valait, hogy pontosan miben fog változni a mobilnet???
  • atila4
    #3906
    Tájékoztatjuk, hogy adatforgalmi keretét -4294983680 B-al megnöveltük a következő 7.-i fordulónapig. T-Mobile

    Azt nem tudom miért xD
  • barcafan94
    #3905
    Meg a modemem pár helyen ahol talál hálózatot (inkább HSDPA-nál csinálja) ott regisztrál, de nem kapcsolódik, pedig 2.5.21 Hd Firmware van rajta, és GlobeTrotter Connect 3.1-et használok hozzá, és nem hinném hogy mindenhol a hálózattal van baj...
  • 012345678901234
    #3904
    Próbáld "wnw" (NAT hálózat), vagy "internet" (dinamikus IP-s, nem NAT) APN-el is.
  • 012345678901234
    #3903
    Nem csak "wnw" APN beállítással van NAT-olva a hálózat?
  • barcafan94
    #3902
    Egyébként a web'n' walk Managernél tényleg jobb a GlobeTrotter Connect.
  • barcafan94
    #3901
    Az Option saját frissítő programját ami 2.5.24 Hd-s firmwarre tudná frissíteni a T-Mobile Option iCON 225-ös modemet (amin egyébként jelenleg 2.5.21 Hd van) azzal szerintetek szabadna frissíteni? 2.5.21 Hd-re egyébként T-Mobile-ossal lett frissítve.
    Ez a neve:
    iCONŸ 225: SuperFire FW only
    Ezt írja róla az Option oldala: This SuperFire will upgrade the firmware on the device to FW2.5.24Hd.
    Note: the following flasher can not be used with devices purchased through a network operator. Please contact the network operator directly for assistance.
    Innen lehet letölteni: http://www.option.com/en/support/software-download/consumer-broadband-solutions/icon225/

    Az Updater részlegnél van.
  • Petka
    #3900
    Mobilnet NAT-olt hálózaton van, felesleges próbálkozni, sehogy se tudsz szervert üzemeltetni.
  • skorpion
    #3899
    Üdv!
    [Mobile Broadband Stick V-et használok]
    Nagy játékos révén volt alkalmam megismerni a mobil net hátrányait. A legtöbb problémával meg tudtam bírkózni, viszont egyen valahogy nem birok túljutni. [aki ismeri war3 tft - kani szerverét, az estleg helyből megmondja a hibát, ha aztmondom, hogy windowsban minden féle port nyitvaáll a szerver felé, de még mindig nem tudok hostolni..]
    Olyan érzésem van mintha egy fránya router mögött ülnék, de nem tudom beállítani sehol, hogy otthonos legyen. Olyan programot keresnék, nem csak mobilnethez, ami felügyeli az internet állapotát, beállítását, és felül is képes írni, például ha bevan kapcsolva a tüzfal windowsban, bekapcsolva is marad, de a programban beálíltva megnyit nekem mindent ha kérem. Vagy egy állandó sebességkorlátozást felügyelő program.. [a lényeg az lenne, hogy a végletekben cselekedjen az eszköz]
  • atila4
    #3898
    Én is azt várom legyen valami. Én még a fél megában is benne lennék...
  • chieftec19
    #3897
    Hűűű de rég írtam ide :D
    Srácok nem tud senki semmit, lesz-e valamilyen változás a csomagokban vagy most 10ávre leragadunk a korlátos csomagokba?
    Esküszöm bennelennék ha 1MBit lenne,de korlátlan nagyon gyenge ez a 7Gb. Szép remények
  • atila4
    #3896
    Egyre szarabb ez a mobilnet :( sok mobilos elveszi a sávszélt(biztos az ingyen facebookal :S xD Nem elég a 7 giga korlát most már 4 mega fölé se megy soha a sebesség.

    KÁBELT AKAROK :(
  • 012345678901234
    #3895
    Van valakinek információja arról, hogy a torrent miért nem megy T-Mobile neten? Semmilyen P2P-t használó program nem tud letölteni, mindegyik hibát jelez "internet" APN-nél is, meg "wnw" APN-nél is. Ezelőtt pedig ment simán, most nem. Megoldás?
  • toarpad
    #3894
    A mobilnet mennyire elég ?? mert ahogy olvastam elég szegényes a fel és le töltés , így kb skype-ra , meg játékokra nem nagyon jó !
  • ppix
    #3893
    SMS kódot nem tudok, de ha belépsz a t-mobile oldalán a jelszóddal, akkor meg lehet venni.
  • Sonnye
    #3892
    Sziasztok!
    Lenne 1 fontos kérdésem tőletek, remélve, hogy valaki tud nekem segíteni.
    A T-mobile honlapján sehol nem bukkanok rá arra, hogyan tudnám igénybe venni a RelaxNet M mobilinternet díjcsomagnál az 1GB-os forgalombővítést?!
    Tudna nekem valaki segíteni?! Esetleg tudja valaki, hogy milyen sms kódot kell elküldeni hozzá?!
    Köszi előre is annak, aki tud segíteni!
    Sziasztok.