4171
  • 012345678901234
    #3971
    Miért pont E220 kell? Nekem is az van, szeretem, hibátlan, csak az a bajom vele, hogy nem stick, azaz nehezen lehet mozogni vele a laptop-al. Amúgy tökéletesen teljesít kb. 2 éve már, és napi használatban van. Csak kíváncsiságból kérdezem tőled...
  • barcafan94
    #3970
    Kösz, inkább maradok a 220-nál
  • Gery85
    #3969
    Nem dobál le, független, bárhol működik,stabil.
    7000ft
    E220nál gyorsabb a feltöltési sebessége. belső van antenna csatlakozója,de a belsővel is jól működik.
  • barcafan94
    #3968
    mennyiért adod a 272-est?
  • barcafan94
    #3967
    még 1 kérdés: Nem dobál le a netről időnként?
  • barcafan94
    #3966
    Az E272 miben jobb? Belső antennája erősebb mint a 220-é? Működése megbízható? Nem váltogat véletlenszerűen HSDPA-s területen Edge/Gprs-re? Edge-et tud egyébként? Firmware mikori rajta? És ha elviszed valahova ott is tudsz vele netezni? Mer az Option iCON 225 nem mindenhol működik.Független vagy T-Mobile-os?
  • Gery85
    #3965
    nekem van e272 az nem jó?
  • barcafan94
    #3964
    Ha valakinek van felesleges vagy eladó Hauwei E220-as modeme, lehetőleg független vagy esetleg T-Mobile-os az írjon nekem.
  • grrrrr
    #3963
    Higgy a józan észnek, egy oldal mérete KB-okban mérhető, pl ez az oldal nem egészen 24KB,de ha egy olyan oldalt nyitsz meg ami tele van képekkel az is csak pár száz KB. Egyszer lemértem intenzív kb. 4 órás youbube-ozás mellett ha jól emékszem 12 MB-ot szedett le.(persze nem fullHD-ben ,(de az mobilnál felesleges is ugysm akkora a kijelszője hogy élvezhesd rajta a HD-t) számolj kicsit utána..
  • hulloreka85
    #3962
    a T-mobile oldalán azt írják hogy a Go!net intenzív netes szörföléshez ajánlott...kifejezetten mobiltelefonos szörföléshez:D...most akkor kinek higgyek?:D...csak nem írnák ki ha nem lenne elég:S
  • elefantcsont
    #3961
    Hulloreka: sima netes szörföléshez minimum a Go!net L kell de inkabb egy Relax net. a GonetM havi 100 mb-ja arra elég nagyjából, hogy mindennap elküldesz egy emailt v mindennap megnézed az Index.hu-t 1x. 500 mb-val azért már óvatósan el lehet netezgetni de youtube videókat elfeletheted főleg nagyobb felbontásban. A go!net telefonokra való emailezésre és információ szerzésre. Túlforgalmazási díj valóban nincs de a 32kbps-el nem nagyon fogod tudni értelmesen használni
  • hulloreka85
    #3960
    nah örülök neki h nem rossz...és ha még változtani is lehet akkor nem hiszem h lesz bármilyen gondom vele...igen az M-es az 1000 forintos...de én még gondolkozok az L-esen is...mondjuk nem tudom megéri e sima netes szörföléshez mert úgysincs túlforgalmazási díj...
  • birdo #3959
    Az 1000FT-ost .... választottam és semmi gondom vele ...az a "M-es ügye ? ....Pesten.... a Balaton északi partján se volt.... eddig.
    Azt mondták, hogy változtathatom kisebbre, nagyobbra...bármikor , akár hónapon belül...csak egy " telefonomba kerül ))
  • elefantcsont
    #3958
    Ez a Go!net tényleg nem rossz, lehet én is előfizetek rá mert azért egy okostelefnra nem ártana a net ugye :D Am ebből is látszik h nem feltétlenul drága a T-mobil hiába mondja mindenki. Vodanal 50mb-át adnak egy ezresért itt meg 500mb-át 2 rongyért. Kicsit jobban megéri. Főleg h az 50mb nagyjából arra nem elég h egy órát beszélgessek facebook chaten
  • grrrrr
    #3957
    Ha egy kicsit figyelmesebben olvasod a fórumot, én már írtam hogy jól szuperál... Bár mondjuk nem voltam konkrét hogy melyik csomagot használom, szóval a Go!Net L csomagot használom 500Mb-s korláttal mindössze 1990 forintért. Ha valami konkrétumra vagy kíváncsi bátran kérdezz.
  • grundy
    #3956
    Én is T-vel mobilnetezek, Budapesten. Talán amióta használom egyszer-kétszer volt vele kisebb probléma, de az is gyorsan elmúlt. Sokat hallottam arról, hogy vidéken ilyen tré, meg olyan tré, de használtam a telken Balatonon, Dunavarsányban, Szeged mellett Domaszéken, stb. - szóval összevissza - de különösebb sebességvisszaesést nem tapasztaltam. A többi szolgáltatónál nem tudom mi a helyzet, de ez így pont jó nekem:)
  • hulloreka85
    #3955
    pedig az oldalon azt írják hogy elég csak elküldeni az sms-t és már aktiválva is van a Go!net-es csomag...de ezek szerint nem vagy csak bizonyos esetekben nem...és hogy szuperál a Go!net?...én még csak most akarom kipróbálni szóval jó lenne véleményt hallani róla...te melyik Go!netre fizettél elő?
  • elefantcsont
    #3954
    nekem olyan is volt, hogy az ügyfélszolgálatosnak kevesebb fogalma volt a dolgokról mint nekem (T-nél) szóval szerintem annyira nem gáz felhívni őket ha valakinek valami problémája van mert általában jófejek és segítenek. Persze kivételek vannak mint amit az elején is említettem, de amúgy nem egy nagy ördöngösség díjcsomagot váltani,vagy egy újra előfizetni :D :)
  • birdo #3953
    Tudod legtöbbször nem is értem, hogy " mit kellene csinálnom az ablakon kidobás kivételével ha " Technikai dolgokról van szó ((((
    Azért kérdezek én is először írásban , hogy annyira ne halljanak " szőkének ha mégis...és mindig az a vége...ha kérdéseimmel felhívom az ügyfélszolgálatot....
    Egyébként felhívtam az " ügyfélszolgálatot, mert a kért Go-net SMS-ben kérésemre miért azt a válasz SMS-t kaptam, hogy nem értelmezhető::::
    - telefonon kell megerősíteni a kérést...és azzal a mozdulattal be is élesítették.....
  • hulloreka85
    #3952
    nem csak a telenornál van sms küldős mobilnet....van a T-mobilnál is...go!net a neve...itt 3 féle szolgátatásuk van és többféleképpen is elő lehet fizetni...sms-el is...csak elküldöd a kiválasztott mobilne kódját és 30 napig használhatod is. aMúgy a T-mobile honlapján meg lehet nézni a dolgot....úgy emlékszem hogy neten is meg lehet rendelni...
  • grrrrr
    #3951
    Nem tudom mi a bajod a T-mobil lefedettségével, én is azt használom és minimális problémám van vele, általában csak belassul és nagyon ritka az amikor meg is szakad a kapcsolat. Az előző szolgáltatómhoz képest fényévekkel jobb (1 pici túlzással). Mondjuk én nem vagyok olyan nagy világjáró főleg Pesten használom. De amikor nem Pesten használtam akkor sem volt rá panaszom. Deezan a linken megnézheted a lefedettségét: http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/hasznos/lefedettseg
    Szerintem elég korrekt.
  • atila4
    #3950
    Engem érdekel írtam Pm-et
  • Petka
    #3949
    Eladó a modemem (Huawei E176) egy jelképes összegért. Ha valakit érdekel, msg me :)
  • ppix
    #3948
    Van, már évek óta:
    http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/internetes_ugyintezes/smsben

    Bírom, hogy az emberek kb. fele lusta beírni valamit a google-ba, inkább fórumokba irkál, aztán várja a választ, esetleg siránkozik, hogy miért nincs ez vagy az, holott van, csak észre kellene venni.
  • birdo #3947
    Nézd meg ezt...nem tűnik húségidősnek )
  • ZsaniC
    #3946
    Az igaz, azt tudom, hogy a telenornál van ilyen klik, vagy mi a neve. Csak küldesz egy smst és akkor aktiválják és asszem le is lehet mondani. Jó lenne a t-nél is valami ehhez hasonló...
  • monkeymajom
    #3945
    próbáltam megnézni de komolyan mondom nem találom,hogy hűséghez kötött vagy csak szimplán addig tart ameddig le nem mondod.
    Azt tudom,hogy a vodánál 2 év a hűségnyilatkozat mellett kapod meg a netet. Még ha van is hűségnyilatkozat a T-nél az se gond mert 2000 Forint nem hinném,hogy földhöz vágna.
  • ZsaniC
    #3944
    Én kamionos vagyok és szükségem lenne mobilnetre, járok az egész országban szal jó lenne ha működne rendesen. És az a baj, hogy ahány hely annyi félét olvasok, az a helyzet hogy én magentás vagyok és nem nagyon tervezek váltani, de ha máshol jobb akkor muszáj lesz. Mennyi erre a hűségidő? Mert szeretném kipróbálni.
    Pirosékat alapból el is felejtettem mikor megláttam az áraikat...
  • monkeymajom
    #3943
    Érdekes...ahány ember annyi vélemény a pink szolgáltatóról. Valaki azt mondja,hogy a nagyvárosokban jó de kisebb településeken már kevésbé. Szóval tényleg megoszlanak a vélemények. De ha csak a tényeket nézzük akkor most ezzel az új csomagjukkal nagyon alávágtak a többi szolgáltatónak. A 'piros'-ék egyenesen röhejes csomagokat kínálnak. Persze ha kemény forintokat fizetnék akkor én is fel lennék háborodva,hogy lehetetlen bármit is megnyitni. De 1-2 ezer forint az azért lássuk be...nem sok.
  • kissbazsi
    #3942
    Sziasztok!

    Véleményemet szeretném megosztani veletek mobilinternettel kapcsolatban. Az elmúlt fél év során kb 300 helyen üzemeltem be mobilinternetet. Ez esetek 85 százalékában a pink szolgáltatóét. Meg kell mondjam nagyon sok helyen, kb40 helyszínen még antennát is kellet rakni hogy legalább EDGE legyen -70-dBm térerővel. RÖHEJ ez a szolgáltató. Jah és nem kis falvakban, nagyon sok megyejogú városban is egy kalap sz...
    A kékes szolgáltató ezeken a helyeken ahol pink nem ment csont nélkül üzemelt. És hát a két szolgáltató EDGE kapcsolata is ég és föld, a kék javára (ugyanazon térerő mellett). Szóval aki pinkes szolgáltatónál akar mobilnetet az ha teheti először próbálja ki mielőtt x év szerződést aláír vagy pénzt beleöl.
  • Gery85
    #3941
    Nincs valaki,akinek szüksége lenne egy T-mobile netre? Lenne egy amit használtam,de most már nem lesz rá szükségem, ha valakit érdekelne írjon, ingyen oda adom.
  • kabel15
    #3940
    Sikerült aktiváltatnom.
  • kabel15
    #3939
    Sziasztok!
    Valaki tudna abban segíteni hogy hogy tudok csatlakozni a T-Mobiel hálózathoz? Megjött az új telefonom betettem a sim kártyát de nem enged telefonálni mert nincs hálózat. Megkerestettem vele a hálózatot de akkor azt írta hogy a sim kártya nem támogatott.
  • 012345678901234
    #3938
    Megjött a válaszuk:

    Tisztelt xxx xxx, kedves Előfizetőnk!

    A levelében is említett ÁSZF változás (2011. április 1. és május 1.) a meglévő mobilinternet előfizetéseket nem érinti, csak a t-email szolgáltatást. Az internettel kapcsolatban még új mobilinternet díjcsomagok bevezetéséről tájékoztatjuk ügyfeleinket.

    Nyilvántartásunk szerint, Ön nem veszi igénybe a cégünk által biztosított postafiókot, így a változás az Ön előfizetésére nincs hatással.

    A 15 napos felmondás csak az érintett szolgáltatás megszüntetésének lehetőségére vonatkozik, ami ebben az esetben a t-email. Emiatt tájékoztattuk arról, hogy a hívószám megszüntetése esetén a kötbér összegét kiszámlázzuk.

    A változások további részleteiről 2011.03.30-31-én a Magyar Nemzetben, ezt követően pedig a www.telekom.hu/szolgaltatasok/aszf internet oldalunkon tájékozódhat.

    Reméljük, válaszunkkal segítségére lehettünk, és a továbbiakban is bizalommal fordul felénk.

    -Szóval nem lesz semmi változás a mobilneten. Se jó, se rossz.
  • kabel15
    #3937
    Ha a futár hozza ki a telefont akkor be kell állítanom a telefonomon valamit? Szóval kell valahol regisztrálnom a sim kártyámat vagy bármi? Még sosem rendeltem így telefont és ezzel nem vagyok tisztában. Elvileg holnap 2és 4 között hozza.
  • PesSim
    #3936
    Nincs esetleg egy olyan progi, ami részletesen mutatja az adatforgalmat, oly módon, hogy lássam mi az ami terheli a letöltéseket ?!
  • kabel15
    #3935
    Akkor az bőven jó köszönöm :)
  • Petka
    #3934
    Az f1hirek.hu főoldalának betöltése kb 1MB adatforgalmat jelent. Persze nyilván, ha többször nyitod meg, akkor az oldal egy részét cacheből tölti be, ami már kisebb adatforgalom lesz. Az Opera mini, ha jól tudom egy proxyn keresztül működik, ami tömöríti az oldalt betöltés előtt. Nagyon durva becslésem szerint cache és Opera mini használatával naponta 30-szor nyithatod meg az oldalt.

    Természetesen csak a főoldal megnyitásával járó adatmennyiséggel számoltam!
  • kabel15
    #3933
    Sokáig elég lesz ez mit takar? :D Amúgy nem nagyon értek ezekhez. AZ opera az kevesebb adat forgalmat bonyolít ée mint más böngészők?
  • atila4
    #3932
    Ha opera minit használsz akkor sokáig elég lesz :D Ha másik böngészőt akkor nem tudom.