4171
  • alcotb
    #3771
    ez nem korlátozás.NEM KAPCSOLÓDIK
  • Maximus4
    #3770
    Csak megfelelő fellépés a titka az egésznek:)
  • atidnaB
    #3769
    Valószínűsíthető,hogy korlátozták a netet,nálam is előfordult már ez a jelenség..De lehet,hogy tévedek,akkor sorry..
  • alcotb
    #3768
    APN-hez "internet" van írva, mindig ez volt ott..és működött
  • vg
    #3767
    Szerintem a APN set nincs jól beállítva. De keress rá a google-ban a 0x84000011 szóra, és böngész, biztos találsz valami választ.
  • alcotb
    #3766
    hazaértem....nem működik ez a retek.most akkor mi is van?

    a jelenség még mindíg ez:

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1230984152&no=3724]#3724[/URL]
  • Petka
    #3765
    Ha esetleg valaki házilag akar dashboardot és fw-t frissíteni: ehe
  • 012345678901234
    #3764
    A mostani csomagoknál valóban nincs. De azoknál, amire még lehetett kérni az opciót, azon van.
  • KranaZoli #3763
    Egyre jobban közeledik már 2011 Január-ja, a hűségidőm lejárata. Csak lassan.
  • alcotb
    #3762
    beszarás...működik...hazamegyek és tuti megint beszarik....
  • alcotb
    #3761
    messze van...itt ülök t-be...közlik velem hogy utoljára 1 éve volt frissítve a modem...még jó hogy itt a gépem meg egy másik ugyanolyan modem...képébedörgölöm a rohadéknak...
  • Gery85
    #3760
    Menj másik T-pontba (ha van)
  • alcotb
    #3759
    meg se halgatott, rám sem nézett...csak adjam oda üljek le amíg szoftvertfrissít azt cső..."mostmár működnie kell, viszont látásra"

    #3755: lehet ehez folyamodok
  • Zomil
    #3758
    Elvileg nincs mostmár tulforgalmazási dij :)
  • 012345678901234
    #3757
    Én úgytudom, hogy aki korlátlan opciós volt, és ahogy az opció megszűnt, arra ált vissza a csomag, ami az opció aktiválása előtt volt. Szóval ha 5gigás-ra kérted az opciót, akkor 5gigás a csomagod most, és ami még fontos, hogy ha ezt meghaladod, akkor kemény pénzeket fogsz fizetni (túlforgalmazási díj).

    Én ezt így tudom.
  • Fabio Capello
    #3756
    ne az üfist bántsd, nekik le van írva minden utasításba, milyen kérés/kérdés esetén mit csináljanak/mondjanak-.-.-
  • ktem
    #3755
    :( igen szar a helyzet! Azért köszi!
    Kérd egyből a legmagasabb beosztású embert, a főnökét, annak a főnökét, és akkor azért másképp viselkednek, mert féltik az állásukat!
    Muszáj ilyennek lenni!
    Sok sikert!
  • alcotb
    #3754
    nekem korlátlanról 3 gigára korlátozták...a ghecik...

    beszart a modemem...jajdejó, holnap vihetem vissza megint.multkor az arogáns fasz gheci figura trémobilnál meg sem halgatott...csak adjam oda frissítik...odaadtam frissítették, majd közölte a faszi hogy mostmár 100% hogy menni fog...hazahozom...és fos...kula...szar...hányás...barátnőm modemével tökéletesen működik...a baj az hogy nincsen sem időm sem pénzem ötpercenként elrohangálni trémobilhoz...holnap visszaviszem és ha nem hallgatnak meg, vagy megint jönnek a szaros "szoftverfrissítéssel" (ami mellesleg nem szoftverfrissítés volt hanem a régi szoftver újrarakása) akkor kajak kiverem a balhét, majd ha ez nem jön be akkor az ügyfélszolgálatosból a lelket.sajnos mást nem lehet tenni....szomorú...
  • ktem
    #3753
    Jó estét!

    Lenne egy gyors kérdésem.
    Most menyi a havi engedélyezett adatforgalom?
    Én is korlátlan opciós voltam.
    És nem váltottam csomagot.
  • DeerHunter01
    #3752
    leirta a samsung wave topikba még azelőtt hogy ide irt volna hogy jó a telefon 3g is jól megy rajta meg az internet is stb....
  • ppix
    #3751
    "Ennyire hülye nem vagyok..."

    Pedig nagyon úgy tűnik. Ha Domino-s vagy, akkor nincs havi számlád, és ami nincs az nem mehet fel 80.000 Ft-ra, hanem gyorsan elfogy az egyenleged és vége.

    Döntsd el, melyik történetet akarod elmesélni...
  • Fabio Capello
    #3750
    +1
  • KranaZoli #3749
    Jobb kiírni Magadból.

    Alig várom, hogy már jövő év Január vége legyen és lejárjon a hűségem a mobilnet-re.
  • alcotb
    #3748
    szájbabaszott trémobil!egy rakás kula az egéssz!
    (kérésre részletezem a felháborodásom okait)
  • DeerHunter01
    #3747
    Samsung Wave topik #68 hsz.
    ott meg azt irtad hogy napi több órát netezel webnwalkkal meg 3g -t is használod...
  • DeerHunter01
    #3746
    engem 18 ezernél hívtak de akkor még volt 3G a telefonomon szóval el tudtam érni a netet és a gps használatért meg 1-2 oldal megnézéséért b@sztak meg.
    azóta le van tiltattva a net és csak wifiről megyek fel a netre , máshogy nem is tudok szerencsére.
    attól hogy nem fizettél elő külön mobilnetre attól még el tudod érni csak nagyon magas díjjal.
    1000ft/1mb ,elég szemétség ez azért, hatalmas számlát lehet csinálni ha nem figyel az ember és nincs vele tisztában mit csinál a telefonjával.
    majd ird meg mit mondtak.
  • Laney 3000
    #3745
    ide is beirom, hátha az anti-samsung wavesek nem tekintenek be a topikba.
    Kérdésem lenne!

    T-mobiltól hívtak hogy valami gebasz van a számlával. mégpedig hogy kb 80.000 forintnál járok...namost igen ez gyakran előfordul a béna mobilneteseknél a roamingolósoknál, előfizetéseseknél...DE.

    Ennyire hülye nem vagyok. Dominos vagyok, olyan sim kártya van benne, ha van wifi csak arról nyomulok fel a netre, mivel nem fizettem elő semmiféle mobilnetre. Nem is enged fel máshogy csak a 0.facebookra ami ugye köztudottan ingyenes...

    Holnap bemegyek és beleverem valamelyik értékesítő arcszerkezetét az eladópultba amíg kellemesen pimpós nem lesz az orrnyerge, addig is diszkréten itt is felhoztam a témát, lehetséges ez?
  • DeerHunter01
    #3744
    köszi, amúgy ha simán rámegyek a böngészőre akkor nem hoz be semmit szóval nincs net alapból a telón csak ha wifivel tolom
  • 012345678901234
    #3743
    Igaz ez a téma nem a Topik témájába vág, de válaszolok.

    Elvileg nem lehet baj ha levan tiltva. De én ebben sem bíznék. Én ilyenkor biztonság kedvéért azt is csinálni szoktam, hogy törlöm a wapos/internetes beállításokat a készülékről teljesen, így ha elnyomok valamit, vagy csak magától, és felakarna menni a netre, akkor se tud a helyes beállítások hiánya miatt! Ez a legbiztonságosabb megoldás. :)
  • DeerHunter01
    #3742
    Tmobile-os telefonon ha levan tiltatva az internet, akkor sehogy sem lehet pénzt lehúzni ugye ?
    bármit nyomok nem lehet baj ?
  • vg
    #3741
    Srácok! Most kaptam egy levelet, amiben november 1-től a hó 16-ára változtatták a díjcsomagban foglalt adatforgalom mérését. Viszont nincs a közleményekben, telefonon és ügyfélszolgálaton letagadják, annak ellenére, hogy mutatom a papírt amit kaptam. Mit lehet csinálni? Véleményem szerint ilyenkor fel lehet mondani az előfizetést kötbér nélkül. Szerintük nem. Bárhonnan is nézem, ez ÁSZF módosítás mivel nekem nem ez a időpont van a szerződésemben. Szerintük nem.
  • atila4
    #3740
    Mit kezdjek a gyorsasággal ha korlátozott :D
  • chieftec19
    #3739
    Jött 1 levél. Értelme 0
    Bla. bla. ügyfeleink visszajelzései alapján és saját kutatásainkat, méréseinket felhasználva igyekszünk fejleszteni termékeinket és hálózatunkat.
    Akkor tessék visszaadni a 20gigát vagy emelni a korlátozást legalább 40kb/s-ra visszatenni. Vagy legalább új díjcsomagokat kitalálni.
  • alcotb
    #3738
    valaki segít lefordítani?nemigazán vágom az angolt.
  • Petka
    #3737
    Fasza, pont a lefedett területen lakom. Igaz, még a mezei HSPA is alig akar menni...
  • Gery85
    #3736
    Gyorsul a T-mobile internet!
  • 012345678901234
    #3735
    Hát szerintem ami Windows XP alatt fut, az fut ME alatt is. Bár nem vagyok benne biztos (Win 2000 esetében így szokott lenni, nem tudom mi a különbség az ME, és 2000 között). Bemész egy T-pontba, és ott megkérded ezt, megmondják amire kiváncsi vagy. Csak ne az eladótól kérdezd, az nem tud semmit. A szervizestől aki ott van.
  • 012345678901234
    #3734
    Egyikünk se okoskodott. Legalábbis személy szerint én biztos nem! Csak leírjuk amit tudunk, meg tapasztalunk, esetleg lehet rosszúl, mert nem vagyunk ahogy írtad hálózat technikusok mi sem. Én csak annyit látok hogy állandóan ugyan az a címem, és mindegyik oldal betud azonosítani újra ugyan azon címem alapján, és ezért gondoltam/gondoltuk a fix IP címet! De kösz a magyarázatot a jelenségre.

    Egyébként nekem is jelenleg 212.51.122.137.
    A netmeter meg ezt mutatja ami meg csatlakozásonként változik: 10.251.205.97 - azt hittem a netmeter mutatja hülyén a címet...
  • Petka
    #3733
    Ubuntu Linuxon telepítés nélkül működik!
  • Petka
    #3732
    Kicsit érdemesebb lenne utánanézni mielőtt okoskodtok. A T-Mobile hálózata nem oszt minden egyes usernek külön IP-t. Mindenki egy NAT-olt hálózat mögött van, amin belül vannak egyedi IP címek, de azok nem netes címek. Ha jobban megnézitek a gépeteken a kapcsolat állapotát, akkor láthatjátok, hogy az ügyfél IP címe a legtöbb esetben 10-essel kezdődik. Ezt privát IP címtartománynak nevezik. Wikipedia idevágó cikke.. Ez az, ami minden esetben egyedi, minden egyes ügyfélnél. Azonban a külső cím már 212-vel kezdődik. Legalábbis wnw apn esetében. Ez viszont több ügyfélnek a címe. Nekem jelenleg 212.51.122.137. Nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy a T-nek van kb 100 ilyen tartományú címe, amin a több ezer user osztozik.

    Nem vagyok én sem egy profi hálózati technikus, szóval ha valaki pontosabb adatokkal tud szolgálni erről, az jobb lenne, de nagyjából ez a lényege.