936
Legjobb kocsik
  • krisztianp16
    #495
    Én amugyis lassan megyek.Nem szeretek ugy meni hogy minden elsuhan.én szép kényelmesen.Amugy a családban mindenki igy megy...És ez hogy a gyereknek csak az elsö autot vegyék meg szerintem nagyon jó ötlet...
  • Shifter
    #494
    pontosan... mert akinek friss jogsija van még 1 kicsit fél nem olyan bátor ezért nem hajt annyira míg akinek már 1-2 éve van már azt hiszi hogy jól vezet és kicsit gyorsabban vezet és merészebben onnantól kezdve...

    köhömm Orosz János a család barátja...
  • neoG
    #493
    akkor a PGT-t inkább hagyjuk:)
  • desigo
    #492
    Ha te dolgozol meg érte és spórolod össze az árát egyből meg fogod becsülni.Nem fogod gyilkolni...
  • krisztianp16
    #491
    Sokszor nem is a fris jogsisal van baj.Hanem aki 2-3éve vezet és azt hiszi már nagy a rutinja aztán téved...Erröl csináltak már felmérést.
  • Shifter
    #490
    de én ésszel vezetek... attól hogy a földúton vagy driftbe 1 állat vagyok attól még a városba max 70el mentem eddig nah jó 1x hídról lefele 130 de az mellékes :D és nem szlalomozok az autók között és társai csak ésszel... az is más kérdés hogy néha lepadlózom 50ig vagy 60ig :D

    én nem tartozom azok közé aki friss jogsival vagy anélkül need for speedet játszik a városba... sőt nem csak friss jogsis tehet ilyet hanem bárki... ez nagyon rossz általánosítás hogy így meg úgy a 16-17 évesek... téma lezárva...

    szasz
  • neoG
    #489
    nemtom hány hetes jogsijuk volt, de már csapattak be elém:)nem személyeskedés, de pont ladás alakulat, telepakolva suttyóval:)
    de adjuk egy esélyt ennek a Shifter gyereknek és ne gyűlölködjünk;)
  • krisztianp16
    #488
    Ezzel én is vagyok.De szerintem a második autot már a gyereknek kellene meg veni.Én is tanulok még.De kapok ösztöndijat + a munkámért is kapok.Nyáron meg diák munkán vagyok...Nekem is csak az elsö autot veszik meg.És nem is lesz erös auto.:)
  • öregember
    #487
    te is látod, láthattad hány ilyen takony okozott balesetet (halált) 1-2-3 hetes jogsival és erős autóval
  • neoG
    #486
    meg még hozzájön az arcoskodás, meg a hamis alapokra épülő magabiztosság aztán máris kész a Blikk címlap

    na, gondosz mód OFF
  • öregember
    #485
    ha jogsi nélkül belém jönnél, a helyszínen agyonvernélek, az biztos
  • öregember
    #484
    jókat röhögök az ilyen taknyos macskajancsikon akik számítógépes szimulátorokon überkirályok és előadják h ők milyen janik
  • desigo
    #483
    0 rutinnal max egy 60 lóerős autót vennék a szüleid helyében neked.
    Aztán ha 1-2 évig balesetmentesen,biztonságosan vezetsz akkor kaphatnál egy dupla erőset...
  • Shifter
    #482
    ki mondta hogy nem forgalomba vezetek? voltam már párszor a városba...
  • neoG
    #481
    na hőbörögjél már!mindenki venne,ha megtehetné (én pont most néztem egy Alfa GTV-t 200ért papirok nékül:gyilkolni jó lenne de csak álom:))) )!
    baleset terén mondjuk igazat adok Neked: sok az olyan fiatal akit apuék pénzelnek, és nemigen érdekli őket a gép sorsa! ha törik majd kapnak másikat...
    én majdnem 1 éve tudtam csak megvenni első autómat, de igyexem a széltől is óvni!nem engedhetek meg ilyen luxust, hogy drift, meg füstőlgő gumik...
  • öregember
    #480
    1, ezt akárki mondhatja
    2, lehet h faluvégén földúton nagyon ügyes vagy, de egy nyüzsgő városi forgalomban, buszok, teherautók között, esetleg ez kombinálva hóeséssel vagy esővel szart se érsz vele
  • krisztianp16
    #479
    Nefoglalkoz vele.Ép azzért csinálja hogy idegesitcsen mindenkit.nekem is sorban küldi a fogyi a privátokat.De ez az üzenetben beszéltem rolla utoljára...
  • desigo
    #478
    Hány kmt vezettél eddig összesen forgalomban?
  • Shifter
    #477
    bohóc lada? kinem szarja le hogy néz ki? legalább hátsókerekes...
  • krisztianp16
    #476
    menéztem öket.Jó kocsik.Azt az utolso Ladát nagyon felpécizték:P:D
  • Shifter
    #475
    12 éves korom óta igen aktívan vezetek :) télleg tapasztalat nélküli vagyok úgy érzem...
  • krisztianp16
    #474
    Most járok rutin pályára.Ha már meg kapom a jogsit azután már veszem is a kocsit:P:)Vagyis nem én veszem hanem a szüleim...:D 18.születés napomra...:)
  • öregember
    #473
    210 e km-el akar kocsit venni, okos gyereeeeeeeeeeeeeek

    meg ezek a bohóc ladák pppfff
  • öregember
    #472
    ez a LEGSZÁNALMASABB dolog mikor a friss jogsis picsája alá apuci vesz egy autót, NULLA gyakorlattal .... azt hiszem sokan tudják hány ilyen baleset volt 2007-2008-ban....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A8 vagy egy 5-ös BMW egy szar taknyosnak ????
  • Csabesz6
    #471
    langlovagok.hu
  • Csabesz6
    #470
    az komoly karrier kölyök...ha csutka kettes vagy kapsz 2 millióig egy autót
    ...kurvára becsüld meg a helyed
  • Shifter
    #469
    Seat Ibiza
    BMW 523i
    Audi A8
    Alfa Romeo 156
    Lada 01
    Lada 02
    Lada 03 (fasza)

    ezek az esélyes verdák ha a BMW nem jön össze!
  • neoG
    #468
    (csak halkan gyejzem meg, mert eléggé off, meg amúgyis már volt balhé belőle: az,hogy a hülyeséget sokan mondják attól még hülyeség marad!inkább mond azt,hogy tévedtél, és a haveroknak kezd el mondogatni, hogy azt nem szélvédőnek hívják:) ! )
    Amúgy mikorra tervezel autóvásárlást?
  • Shifter
    #467
    nem én állok ilyen jól hanem faterék :D de mondták hogy ha nem bukok meg semmiből 2. végén vagy félévkor akkor 2mFT-ig választhatok :D
  • krisztianp16
    #466
    Az szép...Akkor nagyon nem érdemes vele játszani,szerintem:D
  • Csabesz6
    #465
    2év..
  • Csabesz6
    #464
    értem én, de ez mégiscsak 1 milla, ilyen jól állsz?...+fenntartás+átiratás+ ....ilyenekről van fogalmad?:D
    javaslok valami papírmentes ladát vagy bármi mást 20K alatt.de a te dolgod.
  • krisztianp16
    #463
    Figyu meg ha nem sokára meglesz jogsid akkor nem gond ha meg van már a kocsi...:D:D:D:D

    Csak ha a rendörök elkapnak jogsi nélkül egydarabig nem teszedle a jogsit.(Ugytudom egy kétt honap)+pénz buntetés...:D
  • Shifter
    #462
    ja miért ne? benzinnel megy, de ne hidd azt hogy ezt az autót ebben a hónapban megveszem :D
  • Csabesz6
    #461
    lol
  • krisztianp16
    #460
    Értem,de ha készleszel lesz egy jó kocsid:)
  • Csabesz6
    #459
    Ha jól emlékszem nálunk 40-50 db van amiről tudomás"unk" van.

    Shifter: még jogsid sincs, már autót VESZEL?:D
  • Shifter
    #458
    esetleg még a kipuf rendszert cserélni valami normálisra aztán a motort is megpiszkálni ha nincs
  • Shifter
    #457
    ha megveszem lesz vele meló nem kicsi... kockás gumik elégetődnek :D aztán a féket rendbe kell hozni esetleg a váltót buzerálni driftre aztán a pótkerék tankot kibaszom a picsába aztán röviden ennyi :D esetleg a kopó alkatrészeket megnézni vagy cserélni
  • krisztianp16
    #456
    értettem:)