79
  • 00 Blue 00
    #79
    Különben meg ha jobban belegondolok, ne is buzerálják szét ezt a vin7 demo versiont, mert ez így pont jobb mint bármelyik másik :) XP & Vista kuka nálam.
  • 00 Blue 00
    #78
    LOL ez most vmi vicc akart lenni szerintem, üzenem a Microsoftnak, hogy a Windows7 re gyúrjon, ne az április 1-re, meg mi a **sz köze van hozzá ki mennyit költ el számítógépre, ezek hülyék, örüljenek, hogy egyáltalán, használják a szoftverüket. Idióta Bill Gates, megsütötte a nap a búráját!
  • gaboo7
    #77
    Hülyének nézik az ember és még az utolsó bört is lehuznák rólunk!
  • asdefge
    #76
    A kása túl forrónak és főleg előrefőzöttnek bizonyult:
    http://ipon.hu/?news=4987
  • Mike at home
    #75
    régi vágyuk ez
  • FlyingV
    #74
    és gondolkodtam, hogy a Seven előtt vásárlok Microsoft részvényt, de közöm ne legyen ehhez a szemét bagázshoz, végképp ne adjam a nevem olyan formában a rohadékságaikhoz, hogy tulajdonos is vagyok, még ha mikro szinten is (bár ez stílszerű lenne :D).. Az sem érdekel, ha egy nap alatt 400%-ot emelkednek majd az MSFT részvények :)

    Óó és innen üzennék a PH!-ra: moonman meg ráülhet egy bálna dákójára.
  • FlyingV
    #73
    Azt hiszem, ezek után (és a Zune-os dátumos szánalom miatt, lásd főoldal) ki fogom húzni magam, hogyha egy 'megrögzött Windows-fan' bántóan leszól, hogy 'Mac-es vérfanboy' vagyok.. Eddig pedig szerettem a Vistát is, de most már sajnálom, hogy megvettem a CSS-t, mert így sokat fogom használni :(((
  • ppista
    #72
    Szeretném megélni azt a napot,amikor az MS eltünik err?l a hasfájós bolygóról,mint egy délibáb.
  • vasziszdasz
    #71
    Ja és a cista fikázás is tök felesleges, sokkal jobb mint az xp, persze aki nem ért hozzá, meg direkt elbassza, az magára vessen.
  • vasziszdasz
    #70
    1. telepítésnél ki lehet írni dvd-re a telepítőt, ha enélkül lezúztad a partíciót, akkor meg is érdemled. Egyáltalán minek törölni azt a kis helyet? Nem kell ennire skótnak lenni.
  • Piel
    #69
    Éppen ezek miatt vásároltam meg külön az OP rendszert és a gépemet. Jogszerűen használom és akkor húzom újra a gépet amikor akarom. Mivel kitapasztaltam a jó (nem bugos) drivereket ezeket rakom fel és ezért cserébe, ha nem ökör módjára használom a gépet kibír több mint egy évet is a rendszer. Igaz nyúlott az arcom az első három install után - amit a rossz ATI driver okozott,- kiírta a monitorom, hogy elértem az éves aktívációs határt és a továbbiakban csak telefonon keresztül sikerült aktíváltatnom kb. 20 perces telefonbeszélgetés után. Ennek ellenére megtanultam vele élni, megtanultam használni. Valószínűleg nem veszek Vistát az erőforrás zabálása és az árulkodása miatt. Majd meglátjuk, milyen lesz a Win 7. Addig is gerinctelennek tartom a MS "nyomulását", a programjaik árát és továbbra is barátkozom a Linux-al. Egy hétköznapi emberkének ha nem játszik, tökéletesen megfelel egy Ubuntu és egy OpenOffice is, főleg ha kis teljesítményű gépe van. Persze a Linux - ATI driver problémát már régen meg lehetett/kellett volna oldani. De ez csak az én véleményem.
  • calibra83
    #68
    A microsoft olyan mint szovjetunio, előbb-utóbb(lehet 10-15év) megszűnik létezni.
  • Thomas Von
    #67
    Vigye el el a rézfaszú bagoly azt az agyhalott majmot akinek kell ez.Tiszta hacker paradicsom az egész:D
  • Doktor Kotász
    #66
    Ha neked ebből annyi jött le, hogy globális cionista diktatúra van, akkor szerintem te azt is hiszed, hogy csak neked van a világon szent előbőröd.
  • Doktor Kotász
    #65
    Szerintem nem az derült ki a cikkből, hogy az MS a jelenlegi helyett így adná el a Windowst, hanem az, hogy lehetne gépet is bérelni, nem csak venni.
  • DjDano
    #64
    Hihetetlen hogy mennyire sötét vagy... Hiába emeld ki vastagon a mondandódat, egy jóérzésű ember csak röhög a szánalmas írásaidon. Te komolyan jelentkezz a Kuruc infóra cikkírónak, ott vevők az ilyen elmeroggyantakra :DD
  • Hoho
    #63
    "ha viszont kicserélem a vinyót, akkor buktam a licencet, mert egy rejtett partíción van a telepítő"

    Ez nem igaz, amikor veszel egy windozt, a kulcsot (kod) veszed meg, nem magat a software-t. Ha kicseréled a vinyot, felteszel egy ugyanolyan windozt a gepedre, es beaktivalod ugyanazzal a koddal telefonon a microsoftnal. Ez mukodik mas nyelvu windowsal is.
    Nekem rejtett particios magyar windozom (vista business) volt, tul sok progit felpakolt, es belassult a gep. Format, letolt torrentrol angol vista business, felrak es beaktivaltam telefonon. Fel ev utan vettem nagyobb vinyot a notimba, ghosttal atmasoltam az egeszet es telefonon beaktivaltam ezt is.
  • Gamecube86
    #62
    Mi jöhet még ezután?!
    Steam-ről töltöm majd le a winfos 29-et és majd úgy használhatom ha veszek hozzá kártyát mint a wow-nál? :D
    Hülyék ezek csak nem forognak (gondolom) ez az egyetlen bajuk.
    Végülis ha belegondolok csak kikényszerítik az emberekből azt is hogy windows viszlát-ra váltsanak. :S
    Linux nem kell szegény gépem szív elgyengülésben halna meg ha olyat tennék rá :S
    Ha már itt tartunk szeretnék kétszer annyi adót is fizetni mert milyen jó lenne nekem ha többet fizetnék ugyanazért a szar útért amin járok :D
  • reaper4
    #61
    hát igen. no comment...
  • torcipepe
    #60
    én kb 4-5000 Ft-al fizettem többet XP-s notiért, mint amibe a linuxos fájt volna. ha viszont kicserélem a vinyót, akkor buktam a licencet, mert egy rejtett partíción van a telepítő. arról meg ne is beszéljünk, hogy az XP frissítéssel mintha a fogát húznák az M$nek. Viszta Basic-cel meg mi a lófaszt kezdjek, még egy aknakereső sincs benne, amúgy sem bírná szegény gépem.
    havernak viszta basic volt alapból a notiján, 1 hetet bírt, teljesen összeomlott. újratelepítettük, kapott vírusirtót, tűzfalat, leszedtük a szükségtelen komponenseket, felraktuk az összes frissítést és láss csodát, másfél hétig húzta. más ötlet nem lévén kapott egy illegális XP-t és azzal ment majd fél évet, míg le nem ejtette és meg nem halt benne a vinyó.
  • reaper4
    #59
    "szép új világ"
  • WoodrowWilson
    #58
    Amire te gondolsz, az a lose.
  • JL666
    #57
    inkább "loose" kellene, hogy a neve legyen...
  • vasziszdasz
    #56
    Mindenki ezért használ wint.
  • vasziszdasz
    #55
    Ja, nyilván annyi lenne, főleg hogy bevallottan drágább lenne mint egyszeri vételnél...

    3k-val számolva is évi 36k jönne össze, szted hány év alatt jönne vissza egy 400k-s csúcspc ára? És azt melyik cég várná ki? Lesz ez mondjuk 30k nyugaton, 60k mire hungarisztánba ér.
  • vasziszdasz
    #54
    A linux alternatíva lehet annak aki csak pötyögni akar pár percet a neten, de másnak nem. Amíg directx-re írják a játékokat és nem openglre, addig nincs miről beszélni.
  • vasziszdasz
    #53
    Állítólag most megint vissza akarják hozni a szolgáltatók az idő / mb alapú korlátos netet a jelenlegi korlátlan (már ahol, pl. tré-online hírhedten nem) helyett. Úgy meg kinek kell majd olyan pécé ami csak úgy működik hogy állandó kiadást generál? Senkinek.
  • vasziszdasz
    #52
    Az még eszedbe se jutott hogy az észnélküli pénzszórás nem teccik itt mindenkinek?
  • vasziszdasz
    #51
    Sztem meg hülyeség mert:
    - azért veszünk pc-t, mert nemcsak 1 féle dolgot akarunk vele csinálni. Nincs olyan játékos aki ne netezne, vagy fordítva. És van bőven fel nem sorolt felhasználási terület, aki olyat akar, az akarjon inkább mást?
    - azt várhatod hogy itt kelet-balkánon kijönnek és kihozzák neked a legújabb videokártyát. Majd kapsz 8600GT-t GX280 áron.

    Akar a faszom újabb luxusprofitot fizetni egy burzsuj multinak, el tudom költeni én is azt a pénzt.
  • vasziszdasz
    #50
    Mert ellopják, elpazarolják.
  • vasziszdasz
    #49
    Németben is magas, mégis olcsóbb minden.
  • vasziszdasz
    #48
    Írjál sok játékot linuxra hogy legyen miért átállnunk!
  • vasziszdasz
    #47
    Microsoft elismeri, hogy bizonyos esetekben így többet fizetnénk ugyanazon termékek iránt, mint a jelenlegi rendszerben

    Sőt mindig, kivéve talán ha be se kapcsolod.

    ám szerintük még így is megéri minden számára az újítás.

    Szreintünk meg senkinek se.
  • Szefmester
    #46
    jelen, névvel és arcal is vállalnám ezek ellen a b**eránsok ellenében..

    csak azért használok wint, mert a legtöbb általam használt progi nincs meg linuxra, vagy az alternatívája silány/béta/stb.. és az ATI driver miatti szívásom.. ha nem win98 minőségben akarom használni vagy nem szoftver renderben akkor elszáll a desktop.. :S
  • Ferrer
    #45
    Én előfizetéses levegőt szeretnék..
  • smv
    #44
    Hát a fene se tudja, ha olcsó lenne akkor életképes lenne. Havi 2-3000 ft-ért pl MINDIG brutális gépe lehetne annak is akinek amúgy nincsen pénze egy gamer pc-t összerakni. Persze van egy olyan sejtésem, hogy nem pont ebben az árkategóriában gondolkoznak, de pl az otthoni noti mellé így simán megérné.
  • Nos
    #43
    a kösz nem elég lett volna
  • kukacS3K
    #42
    hát anyád
    kösz nem
  • Nos
    #41
    Ha ezt rá tudják erőltetni a piacra felrobbantom az egész kócerájt :)
    Csatlakozik valaki?
  • Lazarus
    #40
    kisebb induló cégeknél ahol sok gépre van szükség de nincsen elegendő induló tőke jó megoldás lehet. De ennyi erővel lehet részletre is venni gépeket, az legalább idővel saját lesz.