51
  • 5i
    #11
    Az a helyzet, hogy amíg 10 ezrekbe kerül egy játék, addig lesz kalózkodás. Ha kicsit lejjebb vinnék, többet is adnának el belőle. Vagy nekünk kellene többet keresni.
  • Fbn Lx
    #10
    én is a PC pártján állok, de ezt a lenti képet egyáltalán nem mondanám szépnek.
    Lehet, hogy csak nem túl szerencsés helyen csináltad, mert azért vannak benne jóval szebb, kidolgozottabb (és kevésbé szögletes) tájak is.
  • Fbn Lx
    #9
    nekem ez az új prince nagyon nem tetszik.
    már lassan két hete hogy játszok vele, eddig kb. 3szor vettem elő, de annyira repetitív, hogy mindig mindenhol ugyanaz a dörgés, hogy 2 óránál többet egyhuzamban egyszerűen lehetetlen vele játszani.
  • Tinman #8
    Igen, de nálunk PC-n ilyen beállításokkal


    így néz ki a játék, és bugmentes, FPS meg az egekben:



    Ajánlom figyelmedbe a Full HD feletti felbontást, és az élsimítást ;-)
  • Etinger
    #7
    Mindig lesz kifogás :)
  • HöfEE
    #6
    Így van.
  • Tinman #5
    Végigvittem a warezt és annyira tetszett, hogy megrendeltem a teljest... ez van.
  • zola2000
    #4
    Sőt sokszor előbb kinnt vannak a cuccok xboxra/wiire/dsre mint pcre, mert pcn sokszor hetek kellenek hogy feltörjék a védelmet.
  • zola2000
    #3
    LOL, x360on még a warez is kényelmesebb, letöltöm, kiírom, aztán megy, legalább is még egyszer sem szívtam vele.
  • grebber
    #2
    LOL miket csinálnak.
    Ott az Oblivion ugyanúgy 0 védelemmel.Azt milyen sikeres lett már!
  • Dave0092
    #1
    Szerintem ha valaki nem veszi meg, az biztos nem azért mert hogy olyan nagy másolásvédelme van. Ha valaki fanatikus megfogja venni, ha meg nem telik rá, akkor igyis-ugyis lefogja tölteni. ha meg van pénze, nem a másolásvédelem fogja feltartani